Зробити шаржі онлайн по фото безкоштовно

Для того, щоб здивувати друга і піднести йому веселий презент, можна зробити комічний образ його фотографії – шарж. Що може бути веселіше, ніж комічне особа, розповзається в дурною, але дуже смішний усмішці або перебільшені в кілька разів риси обличчя – ніс, губи, очі. Для того, щоб зробити подібне зображення шаржу онлайн по фото в мережі Інтернет існую спеціальні сервіси, які дозволять вам самостійно робити карикатури онлайн абсолютно безкоштовно.

приклад шаржі

Cartoon.pho.to/ru – онлайн сервіс для створення шаржів і карикатур

Для створення комічних зображень в професійних фоторедактора необхідно володіти деякими знаннями і навичками, щоб в результаті отримати дійсно цікаве фото. Такими знаннями володіє далеко не кожен. Створення подібних карикатур – ціла наука, без перебільшень, адже необхідно правильно вибрати риси обличчя, які найяскравіше виділені на обличчі. Далі вибрати потрібний ефект для застосування, щоб отримати максимально веселе зображення. Але сьогодні немає ніяких проблем для тих, хто хоче створити шарж онлайн самостійно, для цього можна скористатися спеціальним сервісом – Cartoon.pho.to/ru.

Сервіс для створення шаржів Cartoon.pho.to

Сайт дозволяє не тільки спотворювати міміку обличчя по фото, але і створювати анімаційну карикатуру, яка виглядає цікавіше. Тут ви можете зробити з фото пріщуріваніе, підморгування, здивування і інші подібні мімічні варіанти анімації зображення. Сервіс Cartoon.pho.to має масу різних ефектів, таких як мультяшний фільтр, ефект малювання олівцем і т.д. Після завантаження фото на сайт, присутній на ньому персонаж може перетворитися в троля, прибульця, людини-лампочку, жірдяя і інших комічних героїв.

Як скористатися сервісом Cartoon.pho.to/ru

 1. Перейдіть за посиланням .
 2. На цій сторінці виберіть один з варіантів завантаження вашого фото. «З диска» – завантаження фото з вашого комп’ютера, «Ввести посилання» – надайте гіперпосилання на фотографію з Інтернету. «З Facebook» – ваші будь-які фотографії, які ви маєте на сторінці в Фейсбуці.
 3. Після цього ваше фото з’явиться в одному з двох блоків посеред екрану.
 4. У головному, великому блоці ви побачите ваше завантажене фото, трохи вище 3 пункту з чекбоксами для застосування коригування до фото. «Трансформація» – тут ви можете додавати до фото будь-які ефекти, їх можна вибрати в блоці ліворуч. «Мультяшний ефект» – до фото застосовується спеціальний фільтр у вигляді виділення яскраво виражених рис обличчя, дрібні деталі опускаються. «Обрізати» – де ви можете виконати обрізання фотографії.
 5. Після додавання ефекту, натисніть велику кнопку внизу «Зберегти і поділитися».
 6. Відкриється вікно, де ви можете отримати пряме посилання на зображення, додати його в соціальні мережі або, натиснувши під зображенням «Завантажити», зберегти на комп’ютер.

  Застосування ефектів на Cartoon.pho.to

Photofunia.com/ru – зробити веселе фото онлайн

Фотофанія – це сайт, на якому ви можете зробити шарж або просто зображення незвичайного тексту, який ви введете з клавіатури. Десятки фільтрів і сотні графічних ефектів дозволять вам зробити з вашого фото – шедевр комічного жанру. Все, що вам потрібно – це завантажити зображення на сайт і застосувати потрібний ефект і через кілька хвилин ви отримаєте готовий шарж по фотографії.

Для створення такого фото:

 • Перейдіть за посиланням – .

  Сервіс для створення шаржів Фотофанія

 • У лівому блоці виберіть відповідний випадок для вашого майбутнього зображення. Вибирайте ефекти з позначкою «HD» для більш високої якості фото.
 • У наступному вікні виберіть потрібне зображення на комп’ютері, натиснувши кнопку «Вибрати фото». Поруч є кнопка для створення фото за допомогою веб-камери. Нижче цього вибору будуть додаткові ефекти, які ви можете додати. Після чого натисніть кнопку «Створити».
 • У наступному вікні ви побачите своє оброблене фото і кнопку, за допомогою якої його можна завантажити на свій комп’ютер.

Рекомендую: Додати текст на фото онлайн.

Avatar.pho.to – комплекс сервісів по створенню шаржів і аватарок

Цей сервіс надає користувачам декілька видів коригування зображень і додавання різних ефектів. Тут ви можете створити слайд-шоу (кращі сервіси для створення слайд-шоу), колажі, додавання анімованих рамок і частинок. Для того, щоб зробити веселу картинку можна використовувати як одне фото, так і кілька для створення слайд-шоу і анімацій.

 • Перейдіть на сайт -.

  сервіс Avatar.pho.to/ru/

 • На головній сторінці виберіть сподобався ефект і натисніть на нього.
 • Далі виберіть потрібне зображення з вашого комп’ютера, вкажіть посилання на нього в Інтернеті або додайте з Facebook.
 • Далі натисніть «Зберегти і поділитися».
 • У наступному вікні виберіть спосіб вивантаження готового зображення. Можна отримати посилання для скачування на комп’ютер і є можливість викласти фото на популярні сервіси, такі як Dropbox, Twitter, Google+, VK.

Таким чином ви можете зробити веселі шаржі онлайн безкоштовно по вашим фото, зробити арт (посилання на спеціалізовані сервіси), слайд-шоу в одному сервісі.

Ссылка на основную публикацию