Зробити Яндекс стартовою сторінкою в браузерах Опера, Mozilla Firefox, Google Chrome

Велике число користувачів Яндекса бажають Зробити Яндекс стартовою сторінкою в браузерах Опера, Mozilla Firefox, Google Chrome. Це дає можливість негайного введення шуканого запиту в рядок пошуку при найменших витратах часу. У цій статті будуть розглянуті два способи включення домашньої сторінки Яндекс.

  • Перший прийом полягає в скачуванні на комп’ютер додатки зі сторінки. При запуску домашньої сторінки автоматично визначається для всіх наявних в системі браузерів.
  • При неможливості виконання даної операції необхідно вручну зробити налаштування програми. Далі будуть описані індивідуальні інструкції для кожного типу інтернет-браузерів.

 Зробити Яндекс стартовою сторінкою в Опері

У лівій частині вікна браузера слід відкрити вкладку «Інструменти», при розкритті якої з’являється список, що випадає.

У пункті “налаштування»Вибрати«Загальні налаштування», У виниклому вікні знайти рядок«Основні». Далі розшукати напис «При запуску», Навпроти якої в випадаючому списку вибрати пункт«Почати з домашньої сторінки». По сусідству з кнопкою «Домашня»Слід ввести адресу yandex.ru, натиснути команду «Ок»І перезапустити браузер.

У Mozilla Firefox

У відкритому браузері слід відшукати кнопку з трьома горизонтальними смужками (в попередніх версіях помаранчеву кнопку Firefox)

далі перейти в меню «налаштування». Навпроти напису «При запуску Firefox»Виставити команду«Показувати домашню сторінку». Поруч з фразою «Домашня сторінки»Ввести адресу www.yandex.ru і заново запустити браузер.

У Google Chrome

У вікні Гугл Хрому необхідно знайти кнопку з трьома смужками

після вибору якої будуть доступні інші команди. У пункті “налаштування»Відкрити«Управління Google Chrome»І вибрати«параметри». У діалоговому вікні знайти «Основні». На наступному етапі відзначити галочкою пункт «Відкрити цю сторінку», Що знаходиться на«головній сторінці». Далі вписати шуканий адресу Яндекса і натиснути кнопку «Закрити».

Ссылка на основную публикацию