Зовнішній жорсткий диск не відображається в моєму комп’ютері

Деякі власники зовнішніх жорстких дисків можуть стикатися з проблемою їх визначення на деяких комп’ютерах або ноутбуках. Так наприклад на одному комп’ютері зовнішній жорсткий диск підключається і працює нормально, а ось на іншому – просто не визначається. Хоча при його підключенні звук додавання нового пристрою програється, а в комп’ютері серед локальних дисків нічого не відображається.

У даній статті ми розповімо вам що потрібно робити при попаданні в подібну ситуацію.

Причини і методи усунення

Перша і найбільш поширена причина, по якій зовнішній жорсткий диск не визначається на деяких комп’ютерах, це помилка під час автоматичного присвоєння літери диску.

Всі знають, що під час підключення до ПК будь – якого носія інформації, будь це флешка або диск, у вікні «Комп’ютер» цей носій відображається під ім’ям якої – то букви, зазвичай це літери «E», «F», «H» .

Дана буква привласнюється системою автоматично. Але в деяких випадках автоматичне привласнення відбувається з помилкою і буква для пристрою не призначається.

Рішення просте – призначити букву вручну. До речі аналогічним чином повертається зниклий після перевстановлення системи локальний диск.

Для цього потрібно натиснути правою кнопкою миші по значку «Комп’ютер» на робочому столі або в меню «Пуск» і в меню вибрати «Управління» (Управління комп’ютером).

Перехід в управління комп’ютером

У вікні, угорі ліворуч вибрати “Керування дисками”.

управління дисками

У правій частині вікна будуть відображені всі жорсткі диски, DVD та віртуальні приводи, а також флешки, які підключені до вашого ПК.

Серед них вам потрібно знайти ваш зовнішній жорсткий диск, який підключений, але не визначається.

Він буде відображений приблизно ось так:

Вид диска без букви

Варто звернути увагу, що на ньому немає літери.

Контекстне меню при натисканні правою кнопкою миші по диску без букви

Для її присвоєння потрібно клікнути по смугастій області навпроти імені диска правою кнопкою миші і вибрати «Змінити букву диска або шлях до диска».

Додаємо букву диску

Далі у вікні, натиснути «Додати» та зі списку вибрати будь-яку букву.

Вибір літери для локального диска

Натискаємо у всіх вікнах «Ок» (Так).

Після цих маніпуляцій ваш зовнішній жорсткий диск повинен відобразитися у вікні «Комп’ютер» разом з локальними дисками.

Якщо цей спосіб у вашому випадку не допоміг, то варто спробувати підключити диск до USB портів на задній стінці комп’ютера.

Підключення до USB портів на задній стінці системного блоку

Також варто врахувати, що при наявності двох роз’ємів USB на зовнішньому диску, потрібно підключати до комп’ютера обидва ці роз’єми.

Ссылка на основную публикацию