Зовнішні акумулятори для смартфонів – Power Bank

Сучасні розряджаються досить швидко, мало кому вистачає заряду навіть на день при активному використанні гаджета. Причиною цьому – енергоємність виконуваних телефоном операцій і обмежена ємність батареї. Навряд чи б ви захотіли, щоб ваш телефон працював три доби без підзарядки, але при цьому важив грам 600.

Рішення проблеми – power bank, додатковий зовнішній акумулятор, з яким ви завжди зможете підзарядитися на ходу. Power bank – це пристрій, що складається з батарей (літій-іонних або літій-полімерних) і електроніки (вона відповідає за швидкість зарядки, захист від короткого замикання).

Як вибрати відповідний зовнішній акумулятор для смартфона

ємність

На кожному пристрої вказана його номінальна ємність, яка вимірюється в міліампер на годину. Відразу хотілося б відзначити, що чим вище ємність акумулятора, тим більше буде його розмір і вага. Тому, коштувати оцінити, якої ємності вам буде досить для ваших цілей.

Якщо про покупку портативного акумулятора ви задумалися тільки через те, що вам іноді не вистачає пари годин роботи смартфона, щоб «дотягнути» до дому, то буде досить невеликого, дійсно портативного пристрою.

Практично у всіх виробників є зовнішні акумулятори на 5000мАч. А ось зовсім компактні і легкі акумулятори на 2500мАч є тільки у деяких виробників, наприклад, PN-921 від компанії Pineng.

Відповідно, велика ємність вам знадобиться, якщо вам доведеться заряджати декілька пристроїв (планшет, смартфон) або якщо у вас кілька днів не буде доступу до стаціонарної електромережі.

струм зарядки

Багато power bank оснащені одним портом для зарядки на 1А. Цього буде достатньо для смартфона, а ось планшет буде заряджатися від такого акумулятора дуже повільно. Хороший варіант – вибір power bank з двома роз’ємами з різним струмом зарядки. Наприклад, Pineng PN-958 оснащений роз’ємами USB1 на 1А і USB2 на 2.1А.

Виробник

Є компанії, які випускають power bank як додатковий аксесуар до основної продукції (наприклад, Xiaomi, Samsung). А є ті, які спеціалізуються на випуску портативних зарядних пристроїв (як Pineng).

Спеціалізовані компанії пропонують більш широкий асортимент, при цьому ціна на пристрої у них зазвичай нижче, саме за рахунок вузької спеціалізації.

З названих компаній Samsung виробляє обмежену лінію акумуляторів і ціна на них досить висока. Xiaomi користується попитом за низьку ціну.

Pineng спеціалізується саме на виробництві зарядних пристроїв, намагаючись задовольнити будь-які запити споживачів за всіма параметрами.

Ціна

Ціна на power bank залежить від бренду, ємності зовнішнього акумулятора і зовнішнього дизайну. Часто компанії, що виробляють дешеві неякісні девайси, намагаються надати їм привабливість саме за рахунок дизайну.

Не варто купувати тільки, якщо сподобався зовнішній вигляд, адже портативний акумулятор буде на увазі не так часто, а ось його непрацездатність або невідповідність заявленим характеристикам зіпсує задоволення від його зовнішнього вигляду. Краще виберіть проти і стильний дизайн від надійного виробника.

Захист від підробок

Якісний зовнішній акумулятор від хорошого виробника обов’язково повинен мати захист від підробок. Наприклад, на кожному портативному акумуляторі від Pineng є QR-код, відсканувавши який ви переконаєтеся в його справжності.

Інший варіант – зітріть захисне покриття на спеціальній наклейці і введіть виявлений код на сайті виробника. Якщо пристрій справжнє – ви побачите відповідне повідомлення на сайті.

А щоб уникнути сумнівів щодо автентичності пристрою – купуйте зовнішні акумулятори у офіційних дилерів компанії-виробника, так і ціна буде вигідніше, і надійність вище.

Ссылка на основную публикацию