Зник звук на Galaxy S8 і в навушниках? Виправляємо!

Всім привіт, в цьому матеріалі ми будемо вишукувати можливі проблеми, які могли спровокувати ситуацію, що звук Samsung Galaxy S8 зник, або став тихим. Поряд з цим багато власників цих шикарних смартфонів, іноді стикаються з тихим звуком в навушниках. Так які ж операції потрібно провести, щоб не шукати гарантійний талон і не бігти на діагностику, про все це далі.

Насамперед потрібно виключити найбанальніші причини, тому не варто забувати про такі пункти:

  • В налаштуваннях, виключіть варіант активності, безшумного або віброрежиму.
  • Перевірте, наскільки додана гучність звуку верхньої клавішею зліва.
  • Так само виключіть варіант, включеного безшумного профілю.

На цих операціях, не варто загострювати особливої ​​уваги, тому що вони зрозумілі і дитині. Перейдемо до більш проблемних ситуацій.

Звук пропав на самому Galaxy S8 – в навушниках звучить

Це досить рідкісне явище

Трапляється, що при користуванні смартфоном, коли користувач отримує гарнітуру, фаблет перестає звучати. Що це може бути, і чому він себе так веде, запитаєте ви. Можливо, коли грає звук в навушниках Galaxy S8, і ви різко виймаєте шнурок. Телефон все ще продовжує працювати в режимі гарнітури.

Що може провокувати таку поведінку, насправді варіацій ціла маса. Випадкове падіння, які привело до невеликого поштовху, пилове забруднення роз’єму, або ж попадання вологи, незважаючи на його високий рівень вологозахисту.

Акуратно проведіть чистку роз’ємів смартфона, якщо звичайно там є, щось чужорідне. Тільки використовуйте для цього спеціальні щіточки, щоб не пошкодити що-небудь випадковим чином. Якщо до цих пір звук Galaxy S8 залишає бажати кращого, переходимо до наступного розділу.

Немає звуку в навушниках і на флагмані

Мовчить, як партизан …

Що ж, якщо у вас вийшла така стільки критична ситуація. Ми запропонуємо вам всі доступні методи, за допомогою яких можна спробувати повернути звук Galaxy S8:

  • Найпростіше рішення, яке може допомогти, це перезавантаження телефону. Якщо ви це вже зробили, і нічого не сталося, йдемо далі.
  • Є сенс спробувати завантажитися в безпечному режимі. Його фішка в тому, що при завантаженні він не запускає програми, які ви завантажили після розпакування Galaxy S8.
  • Для профілактики, рекомендуємо провести оновлення прошивки, не буде зайвим.
  • У разі, коли ніщо не допомагає, залишається останній варіант. Зробити Hard Reset – відкотити всі налаштування до заводських. Це виключить варіант того, що причиною відсутності звуку, могло служити якесь програмне забезпечення.

Ваша ситуація виразно нестандартна, тому не так багато варіацій її рішення ми можемо запропонувати. У будь-якому випадку, якщо ви зробите все ці операції, є висока частка ймовірності, що звук Galaxy S8 повернеться.

Однак, коли нічого не допомагає, найкращим рішенням буде все-таки дістати свій гарантійний талон, всі документи, і відправитися в найближчий сервіс компанії Samsung.

Описувати в коментарях свої унікальні історії, будемо розбиратися разом.

Ссылка на основную публикацию