Знімаємо обмеження TTL на Windows (Віндовс) 10

При підключенні комп’ютера з операційною системою Windows 10 до мобільної мережі діє обмеження – TTL. Цей параметр позначає час тривалості підключається трафіку. Як тільки комп’ютер коннектітся до мобільної мережі, TTL змінюється на дві одиниці. Це необхідно для оператора, яка ідентифікує Ваш пристрій як комп’ютер, але не мобільний телефон (смартфон).

Нам потрібно встановити таке значення, яке б залишалося стандартним (за замовчуванням) одночасно зі зміною одиниць. Цю кілька «туманну» задачу ми спробуємо пояснити в нашій статті.

Значення TTL в Windows 10

Для початку дізнаємося значення параметра, встановленого для нашого комп’ютера. Відкриваємо командний рядок від імені адміністратора (як це зробити, детально описано тут).

У командному рядку прописуємо наступну команду – ping 127.0.01. В результаті повинна відобразиться інформація з TTL-значенням. У нас воно дорівнює 64 одиницям.

зміна значення

Нам потрібно змінити TTL на дві одиниці вище. У нашому випадку – встановити значення, рівне 66 одиницям. При підключенні, коли оператор буде «відбирати» у нас ці дві одиниці, TTL дорівнюватиме значенню за замовчуванням – 64.

Заходимо в редактор реєстру. Ми докладно писали про те, як це зробити. У редакторі переходимо по шляху, вказаному на скріншоті. В папці Parametrs знаходимо параметр під ім’ям DefaultTTL. Кількома по ньому два рази лівою кнопкою мишки, встановлюємо десяткову систему числення і встановлюємо значення на 66.

Зверніть увагу! Для операційної системи 64-біт параметр повинен бути DWORD (64 біти).

Після внесених змін перезавантажуємо комп’ютер. Знову відкриваємо командний рядок і прописуємо команду ping 127.0.01. Якщо все було зроблено правильно, TTL повинен змінитися на 66.

Ось так просто можна прибрати обмеження оператора і підключатися до мобільного інтернету через операційну систему Windows 10. У користувачів можуть бути абсолютно різні параметри. Наш приклад за замовчуванням – 64, але часто зустрічаються TTL зі значенням 128 одиниць.

Цікаві статті:

Як зробити невидиму папку в Windows 10?

Як подивитися віддалене відео на YouTube?

Що робити, якщо не працює пошук в Windows 10?

Топ 8 додатків для ПК, щоб завантажувати аудіо з Вконтакте.

Ссылка на основную публикацию