Значки робочого столу Windows 10 – створення, персоналізація, настройка

Іконки на робочому столі необхідні для швидкого доступу до потрібних програм. Недосвідчені користувачі не замислюються про можливість змінити їх налаштування, наприклад, збільшити або зменшити розмір. У Windows 10 нескладно видозмінити значки робочого столу, потрібно лише ознайомитися з інструкцією. Користувачі можуть скористатися кількома способами, які допоможуть налаштувати іконки під свої потреби.

Зовнішнє відображення ярликів легко міняти, тому як операційна система пропонує відразу кілька варіантів відображення ярлики: дрібні, стандартні і великі. Людина повинна помістити курсор на вільну область робочого столу, а потім натиснути на праву кнопку миші і вибрати «Вид». Залишиться лише активувати потребується параметр, щоб змінити поточний розмір піктограм на робочому столі Windows 10.

Крім цього, розділ «Вид» надає наступні можливості:

  1. Приховування ярликів. Людина звільнить весь робочий простір.
  2. Вирівняти об’єкти.
  3. Організувати.

Вищеописаним способом не складає труднощів зменшити значки на своєму робочому столі в ОС Windows 10. Для використання інших функцій потрібно натиснути на «Вид», а потім активувати відповідну опцію. Поруч з ним з’явиться галочка, якщо він включений.

Існує ще один зручний спосіб змінити величину елементів. Для цього потрібно клікнути по вільній області на робочому столі і перейти в розділ «Екран». Під написом «Зміна тексту, додатків та інших елементів» варто пересунути повзунок. За замовчуванням він становить 100%, але людина має можливість коригувати параметри.

Величина елементів змінюється в залежності від того, в якому становищі знаходиться повзунок.

Іноді користувачі хочуть під свої переваги налаштувати мініатюри, при цьому стандартні розміри не влаштовують. Щоб провести точну настройку, слід затиснути «CTRL» і в цей момент покриття колесо миші. Якщо рухати його вниз, тоді величина стане менше. При русі вгору іконки стануть більше. В цьому випадку стають доступні 20 варіацій від найменшої до найбільшої.

Якщо у ноутбука немає смужки, що замінює колесо мишки, тоді цей спосіб не підійде. Вихід із ситуації є: підключити до пристрою миша і дотримуватися вищеописаної схемою.

Як варіант, можна скористатися комбінацією клавіш:

  • Для цього доведеться затиснути одночасно Shift + CTRL + 1. Після цього елементи стануть великими.
  • При бажанні можна використовувати комбінацію Shift + CTRL + 2, щоб вони трохи зменшилися в розмірі.
  • Ще одна комбінація Shift + CTRL + 3 надає стандартні габарити. Якщо одночасно затиснути Shift + CTRL + 4, тоді всі елементи на робочому столі стануть маленькими.

При бажанні людина може поміняти зовнішній вигляд мініатюри. Для цього вдасться використовувати варіанти, запропоновані системою, або завантажити свої зображення.

Порядок дій:

  1. Необхідно вибрати бажаний об’єкт, а потім натиснути на праву кнопку миші. У меню потрібно клікнути на «Властивості».
  2. Тепер цікавить розділ «Ярлик» – «Змінити значок».
  3. З’явиться можливість підібрати системні картинки, але при необхідності вдасться завантажити свою.
  4. Після вибору бажаного зображення необхідно натиснути «Ок» і повторити ще раз дана дія.

Якщо все правильно вийшло, тоді зовнішній вигляд об’єкта зміниться. При необхідності вдасться все повернути назад, використовуючи вищеописану інструкцію.

Окремо корисно розглянути процес додавання мініатюри. Її можна завантажити з всесвітньої мережі або самостійно підготувати. Для цього, знову ж таки, доведеться здійснити наступні дії: натиснути на «Властивості» – «Ярлик» – «Змінити значок». Тепер слід активувати «Огляд» і вказати адресу до бажаної зображенні.

Іноді результат не влаштовує людей, тому хочеться повернути все як було. Для цього доведеться вибрати в розділі наступну функцію: «Відновити значення за замовчуванням».

Дотримуючись наведених вище інструкцій, будь-яка людина зможе зробити іконки унікальним, налаштувавши їх картинку і величину. При необхідності завжди можна повернути колишній зовнішній вигляд, тому можна не боятися експериментувати. Головне, чітко дотримуватися порядку дій, щоб добитися хорошого результату.

Ссылка на основную публикацию