Зміна розкладки онлайн – перекладач з розкладки

Кожна людина, періодично має справу з комп’ютером, стикався з проблемами при наборі тексту. Через неуважність набраний в іншій розкладці текст доводиться прати, після чого передруковувати заново. Само собою, це не дуже зручно, оскільки часом забирає багато часу і сил. З цієї причини були розроблені спеціальні онлайн сервіси, що дозволяють моментально перевести текст в іншу розкладку прямо в браузері.

Кращі перекладачі з розкладки онлайн

  • Raskladki.net.ru – непоганий сервіс, який підтримує переклад в двох напрямках: з кирилиці на латиницю і навпаки. У текстове поле на сайті необхідно вставити дані для конвертації, потім вибрати потрібний напрямок і натиснути на кнопку «В іншу розкладку». Отриманий результат можна швидко скопіювати, клікнувши по зеленій іконці з зображенням файлів.

  • Gsgen.ru – даний сервіс трохи відрізняється від попереднього інтерфейсом, надаючи користувачу відразу два текстових поля. Для перекладу неправильно набраного тексту необхідно вставити його в відповідне вікно, після чого натиснути на кнопку під ним.
  • Swoper.ru – даний проект представлений виключно в ознайомлювальних цілях, але не може бути рекомендований до використання по ряду причин. По-перше, замість великого і місткого текстового поля на сайті представлено незручне строкове віконце input. По-друге, зміна розкладки за допомогою сервісу здійснюється без урахування знаків пунктуації. При великих обсягах даних це може завдавати серйозні незручності.
  • Vk-site.com- даний проект відрізняється від попередніх лише інтерфейсом. Переклад як і раніше відбувається в двох напрямках. У верхнє поле необхідно ввести текст для конвертації, далі вибрати напрямок за допомогою радіо-перемикача і натиснути на кнопку. Підсумковий результат буде доступний у вікні, розташованому нижче.

Як вирішити проблему з розкладкою, не вдаючись до браузерні сервісів?

Ситуації, коли набраний латиницею текст необхідно перевести в кирилицю, найчастіше трапляються у новачків, погано володіють навичками введення з клавіатури. Існує кілька рішень цієї проблеми.

  1. Набирати текст уважніше. Кращий спосіб уникнути проблем з розкладкою – періодично поглядати на екран. Якщо ви не володієте навиком сліпий друку, заведіть собі звичку через кожні кілька слів перевіряти, чи правильно відображається набраний вами текст.
  2. Опанувати навик сліпого набору. Сліпим набором називають вміння друкувати текст, що не концентруючи при цьому свою увагу на клавіатурі комп’ютера. У цьому випадку людина найчастіше дивиться саме на екран, а значить, будь-які помилки і помилки можуть бути негайно ж виправлені.
  3. Використовувати спеціалізовані програми. Для швидкої автоматичної зміни розкладки існують спеціальні утиліти для ПК. Найбільш зручним і практичним є додаток від компанії «Яндекс» Punto Switcher. Програма займає всього 2.8 МБ і запускається в треї Windows. Після установки Punto Switcher вам більше не доведеться турбуватися про те, що текст буде набраний неправильно. Програма в реальному часі відстежує, чи коректно вибрана мова. У разі якщо будуть виявлені помилки, додаток автоматично виправить їх без вашої участі.

Ссылка на основную публикацию