Зміна імені поля в зведеній таблиці Excel 2010

Кожне поле в підсумковій зведеній таблиці має назву. Поля в області рядка, стовпця і сторінки мають назви, запозичені у заголовків вихідних даних. Полях в області даних задаються такі імена, як Сума по полю Дохід. Дуже часто їм можна давати в зведеній таблиці інші імена. Можете використовувати ім’я Загальний дохід замість назви, що задається за замовчуванням. У подібних ситуаціях без команди зміни імен полів просто не обійтися.
Хоча багато імен запозичуються з заголовків вихідного набору даних, у разі застосування зовнішніх джерел вам, швидше за все, доведеться власноруч змінювати назви багатьох полів зведеної таблиці. Щоб змінити назву поля в області даних, виконайте такі операції.

  1. Виділіть у зведеній осередку значення, яке містить відповідну назву. В області значень вашої зведеної таблиці можуть перебувати два поля Сума по полю Дохід і два поля Кількість по полю Дохід. Виділіть будь-яку клітинку з діапазону комірок, яка включає значення поля Сума по полю Дохід.
  2. На контекстної вкладці стрічки Параметри (Options) у групі Активне поле (Active Field) клацніть на кнопці Параметри поля (Field Settings).
  3. У діалоговому вікні Параметри поля значень (Data Field Settings) введіть в поле користувача ім’я (Custom Name) нове унікальне ім’я поля на свій розсуд (рис. 3.7).

Єдине застереження стосується загального випадку зміни назви Сума по полю Дохід на назву Дохід. Справа в тому, що останнім вже зарезервовано як ім’я поля, тому його не можна використовувати як для користувача назва поля. Щоб обійти це обмеження, введіть в кінці назви пробіл. Програма Excel 2010 буде розглядати поля «Дохід» (з пропуском в кінці) і Дохід (без пробілу) як різні об’єкти зведеної таблиці. Дана хитрість, хоч я знаю користувачам зведеної таблиці, а тому про неї будете знати тільки ви, її творець.

Нове ім’я відображається безпосередньо в зведеній таблиці. Ім’я «Дохід» (з пропуском) тепер замінює стару назву Сума по полю Дохід.

Мал. 3.7. Назва, що вводиться в поле користувача ім’я, відображається безпосередньо в зведеній таблиці. Хоча імена повинні бути унікальними, ви все ж можете використовувати назви, вже присутні в зведеній таблиці, додавши в їх кінці символ пробілу

Якщо ви перейменовуєте поле в області назв рядків, стовпців, фільтра звіту, то на екрані з’явиться діалогове вікно Параметри поля, подібне вікна Параметри поля значень. Це вікно багато в чому відмінно від вікна Параметри поля значень, але текстове поле користувача ім’я в ньому розташовується в тому ж місці.

Ссылка на основную публикацию