Зміна айпі в браузері – розширення для зміни ip в Google Chrome і Яндекс браузері

Кожен пристрій, яке має доступ до інтернету, має індивідуальний ідентифікатор: адреса, за якою його можна обчислити в мережі. Ця електронна адреса називається IP. З його допомогою можна визначити:

  • країну, з якої користувач підключається до інтернету;
  • місто, де він знаходиться;
  • інтернет-провайдер, який надає доступ до інтернету.

Поки кожен з нас не підключений до нету – він залишається невидимим. Як тільки встановлюється зв’язок між пристроєм і мережею – користувача можна ідентифікувати. Наочна картинка того, як визначається користувач по IP адресою, представлена ​​нижче:

Видно все: від геолокації до кращого браузера. Не дуже це приємно, правда?

Чи завжди необхідний постійний IP?

Постійна адреса в мережі може служити заставою прозорої роботи. Наприклад, великі комерційні та фінансові компанії навіть викуповують постійні IP-адреси для підкреслення своєї надійності. Рядовим користувачам власний ip адреса в більшості випадків байдужий. Винятки починаються тоді, коли є бажання побачити більше. Але розкрити інтернет ширше не дає ряд обмежень, більшість з яких прив’язане до постійного інтернет адресою користувача.

Не завжди це зручно. Наприклад, ваша країна заблокувала доступ до сайтів або соцмереж. Ця заборона можна обійти за допомогою програм, які «одягають маску» для користувача, змінюючи його IP. змінити країну в браузері Проста утиліта дає можливість змінити країну в браузері і заходити на заблоковані сайти, користуючись при цьому повною анонімністю.

Для віртуальної зміни місця розташування не обов’язково міняти свій ВП у цілому. У більшості випадків цілком достатньо встановити розширення для зміни ip адреси в улюбленому браузері.

Зміна ip адреси в браузері може бути виконана за допомогою певних розширень – анонімайзерів. Розширень досить багато. У більшості випадків вони безкоштовні або умовно безкоштовні. Перші утиліти дають можливість зміни адреси для обмеженої кількості країн. Умовно-безкоштовні програми пропонують розширений список можливостей, але за додаткові гроші.

Давайте переглянемо принцип установки таких розширень на поширеному браузері – google chrome.

Стандартні розширення для google chrome

Більшість якісних і цілком безкоштовних плагінів для зміни ip адреси в браузері google chrome знаходяться в інтернет магазині. В принципі, там же можна знайти досить багато корисних утиліти для інших браузерів: Яндекс, файрфокс, опера і т.д. Просто перед скачуванням запускається автоматична перевірка на сумісність обраної утиліти з браузером, на який ви бажаєте її встановити.

Простий перехід і запит в панелі пошуку дасть нам з розбігу кілька прийнятних розширень:

Спробуємо встановити розширення Тунелль. У нього відмінні відгуки, воно виконує свою задачу, до того пропонує користувачеві на вибір величезний список країн для віртуального відвідування (по IP).

В інтернет магазині Хром розширення представлено так:

Тиснемо іконку «Встановити». Після короткого проміжку часу з’являється вікно з попередженням про зміну налаштувань конфіденційності. Якщо це нас не лякає – натискаємо «Встановити розширення».

Після встановлення розширення з’явиться ще одна ікона справа біля панелі пошуку: у вигляді тунелю. В не активованому вигляді іконка має сірий колір. Натискаємо на неї, з’являється таке віконце.

Застосовувати подібні розширення без реєстрації неможливо. Тому для використання плагіна слід створити власну учетку на сервері розробників. Це зробити досить легко: Натискаємо на копку «GO» яка світиться по центру відкрився віконця, і переходимо до створення власного облікового запису. Для цього придумуємо пароль, вписуємо дійсний електронну адресу і тиснемо напис REGISTER. Для тих, хто не бажає реєструватися подібним чином, розробники пропонують створити учетку за допомогою входу в власні акаунти соцмереж. Користувачі можуть зайти в розширення за допомогою особистого кабінету в Google+ або facebook.

Якщо все виконано вірно, слід натиснути іконку тунелю ще раз. З’явиться ось таке віконце:

Щоб переконатися повністю, що нашу адресу прихований, перевіримо власний IP c включеним розширенням:

Зовсім інша справа. Правда, Ос і кращий браузер залишилися колишніми, але все інше: країна, і навіть континент, змінилися кардинально.

На що слід звернути увагу при виборі плагіна

Не варто зациклюватися на одному Тунелі. Список плагінів досить великий, і кожен може спробувати, що йому до душі. Принцип установки стандартний:

  • збереження на комп’ютері;
  • установка;
  • реєстрація;
  • використання.

Основна увага при виборі розширення слід приділити списку країн, IP яких він пропонує для використання. Це дуже важливо і ось чому:

Коли користувач користується стабільним IP, схема його звернень до інтернету дуже спрощено виглядає, як

«Клієнт» – «свій сервер» – «бажаний сайт».

При включенні розширення для зміни IP адреси схема виглядає ускладнено:

«Клієнт» – «свій сервер» – «сторонній сервер» – «бажаний сайт».

Такий «поворот» сигналу може бути досить помітний. І ясніше за все це відчувається на швидкості інтернет – з’єднання. Чим далі буде знаходитися стану «стороннього сервера», тим повільніше буде сигнал.

Ссылка на основную публикацию