Журнал Internet Explorer

Швидкість перегляду веб-сторінок можна підвищити, збільшуючи кількість днів, протягом яких в Internet Explorer зберігаються записи про відвідані веб-вузлах. При відвідуванні кожної веб-сторінки в Internet Explorer відбувається додавання назви і адреси цієї сторінки в список Журнал, який є частиною компонента Вибране.

Список Журнал є важливим засобом в Internet Explorer, тому що дозволяє швидко і легко повертатися на будь-яку відвідану раніше веб-сторінку. До того ж він дозволяє переглядати сторінки, які відвідувалися найбільш часто, ніж забезпечує зручну можливість для виявлення вузлів, придатних для приміщення в обране.

Як подивитися журнал браузера internet explorer

Отримати доступ до списку Журнал можна клацанням на кнопці Вибране з подальшим переходом на вкладку Журнал, але швидше за все це можна зробити, просто натиснувши комбінацію клавіш <Ctrl + H>. На вкладці Журнали всі відвідані вузли діляться по датах на різні категорії на зразок Сьогодні, Вчора, Минулого тижня та Минулого місяця. Далі можна клацати на будь-який з цих категорій, вибирати той вузол, з яким потрібно попрацювати, і потім клацати на конкретній сторінці, яку необхідно відвідати. Також на цій вкладці можна сортувати вміст декількома способами.

За замовчуванням використовується порядок сортування Перегляд за датою. Але при бажанні його можна легко змінювати, виконуючи клацання на кнопці Избранное, переходячи на вкладку Журнал та потім вибираючи в розташованому в самому її верху списку значення Перегляд по вузлу. За відвідуваності або по порядку відвідування. Крім того, в цьому списку також можна вибирати значення Пошук в журналі та здійснювати пошук по всіх наявних в журналі записів.

Чистку комп’ютера від вірусів необхідно проводити обов’язково, щоб, як можна довше залишався в працездатному стані. Як почистити комп’ютер від вірусів, можна ознайомитися на сайті:

За замовчуванням будь-яка сторінка зберігається в журналі Internet Explorer протягом 20 днів, після чого видаляється. Однак іноді 20-денного періоду може виявитися недостатньо. В такому випадку конфігурувати Internet Explorer так, щоб сторінки в його журналі зберігалися протягом більш тривалого терміну.

Необхідні для цього кроки описані нижче.

  1. Відкрийте вікно Властивості оглядача.
  2. Перейдіть на вкладку Загальні.
  3. У розділі Журнал браузера клацніть на кнопці Параметри. З’явиться діалогове вікно Параметри тимчасових файлів і журналу.
  4. У вікні лічильника Скільки днів зберігати сторінки в журналі введіть або за допомогою стрілок вкажіть кількість днів, протягом яких потрібно зберігати інформацію про відвідані веб-сайтах. Допускається значення в діапазоні від 1 до 999. При бажанні, щоб в журналі Internet Explorer взагалі не зберігалися записи про сторінки, введіть тут значення 0.
  5. Клацніть у відкритому діалоговому вікні на кнопці ОК, щоб нова настройка вступила в силу.
Ссылка на основную публикацию