Зелений екран замість відео: вирішуємо проблему в WIndows 10

Часта ситуація – зелений екран відео при перегляді відеороликів. Проблема характерна для флеш-програвачів різних місць для розміщення відеофайлів (ютуб, вконтакте, сервіси онлайн-кіно). Замість відео користувач бачить наступну картинку.

Іноді зелений екран супроводжується «смиканим», шиплячим звуком. Далі – поради, як виправити проблему в різних браузерах і флеш-плеєрі.

Апаратне прискорення Flash Player

Включене дозволяє використовувати ресурси відеокарти, щоб знизити навантаження на процесор під час програвання відео. У більшості випадків апаратне прискорення флеш-плеєра є причиною нестабільної роботи програвача, зокрема – зеленого екрану.

Спробуємо відключити параметр. Плеєр Adobe Flash використовується в більшості сучасних місць для розміщення відеофайлів. Кількома на будь-яке відео з зеленим екраном в браузері і вибираємо розділ «Параметри».

В параметрах нам потрібно вибрати першу вкладку і прибрати маркер з апаратного прискорення. Зміни збережуться для всіх роликів, які програються за допомогою флеш.

Апаратне прискорення в браузерах

Деякі плеєри використовують технологію HTML5 та інші. В налаштуваннях відеоролика відключити параметр не вдасться, але це можна робити для браузера в цілому.

  1. Opera.

Заходимо в настройки Опери через меню, клікнувши мишкою по іконці в лівому верхньому кутку, або за допомогою клавіш Alt + P. В налаштуваннях нам потрібен розділ «Додатково», вкладка «Браузер» і підрозділ «Система». Там ми і відключаємо прискорення, прибравши маркер.

  1. Google Chrome.

Заходимо в настройки Хрома.

Внизу розкриваємо додаткові настройки і так само шукаємо розділ «Система». Прибираємо маркер з параметра апаратного прискорення.

  1. Mozilla.

Ту ж процедуру проробляємо і для браузера Мозилла. Для початку відкриваємо налаштування.

Нам потрібен розділ «Основні». Прокрутити до підрозділу «Продуктивність». Для початку знімаємо маркер з «Використовувати рекомендовані настройки …». З’явиться рядок з параметром апаратного прискорення. Вимкніть його, прибравши маркер.

  1. Internet Explorer.

Для Експлорера настройки будуть дещо відрізнятися. Ми тут не побачимо апаратного прискорення, але налаштуємо інший параметр. Заходимо в властивості браузера.

У вкладці «Додатково» прокрутити список налаштувань до кінця і встановлюємо маркер навпроти «Використовувати програмну отрисовку …».

Нічого не допомагає

Зазвичай відключення апаратного прискорення в Windows 10 повертає нормальну роботу плеєрів – зелений екран пропадає. Але нерідко користувачі не позбавляються від проблеми в такий спосіб.

Перше, що потрібно зробити – оновити Flash Player на офіційному сайті, а також драйвера на відеокарту. Драйвер оновлюється або на офіційному сайті, або за допомогою програми Driver Pack Solutions. На неї ми писали детальний огляд.

Частою проблемою виникнення зеленого екрану стає AMD Quick Stream. Якщо вона встановлена ​​на вашому комп’ютері, спробуйте видалити програму. У деяких відгуках ми знайшли інформацію, що причиною несправності відео в інтернеті може бути підключена віртуальна машина Hyper-V.

Якщо виникла проблема зеленого екрану відео, спробуйте почати з апаратного прискорення. Наступні кроки – оновлення драйверів, видалення програми AMD Quick Stream і віртуальних машин Hyper-V.

Цікаві матеріали:

На комп’ютері не працює YouTube – в чому причина і що робити?

Чи не працює флеш плеєр в опері: Рішення!

В інтернеті гальмує відео – в чому причина і як виправити?

Ссылка на основную публикацию