Здравмосрег.ру записатися до лікаря в Московській області

Сьогоднішнє суспільство не даремно називають «цифровим». Комп’ютерні технології міцно увійшли в наше життя, є її атрибутивної, нероздільної частиною, ними пройняті багато сфер людської життєдіяльності. Величезну роль вони відіграють в медицині, де впровадження цифрових форматів взаємодії між лікарем і пацієнтом істотно прискорило і полегшило процес отримання медичних послуг. Нижче ми розберемо один з яскравих прикладів впровадження цифрових технологій в медичну сферу – ресурс здравмосрег.ру. Розповімо, як записатися до лікаря в Київській області за допомогою ресурсу Здравмосрег.ру, а також перерахуємо список послуг, який можна з його допомогою отримати.

Розбираємо, як здійснити запис до лікаря через ресурс здравмосрег.ру

Що таке здравмосрег.ру?

(Uslugi.mosreg.ru/zdrav/) – це ресурс, що дозволяє отримати безліч медичних послуг в Київській області через мережу Інтернет. З його допомогою ви можете:

 • Записатися на прийом до потрібного лікаря або викликати лікаря додому;
 • Знайти в аптеці пільгове ліки за пільговою ціною;
 • Замовити онлайн страховий медичний поліс;
 • Переглянути розташування найближчих аптек;
 • Перегляд час прибуття бригади швидкої допомоги;
 • Перевірити статус вашого страхування;
 • Перевірити ліцензію у медичного закладу;
 • Знайти жіночу консультацію;
 • Знайти молочну кухню для вашого малюка і так далі.

Все робиться онлайн за допомогою ПК або мобільних пристроїв, не вимагає ніякої спеціальної підготовки, все зручно, швидко і практично.

Ресурс надає доступ до різноманітності медичних послуг

Використання цього та інших подібних йому ресурсів дозволяє уникнути радянського рудимента – багатогодинних черг в реєстратуру і кабінет лікаря. Регулярно виникають в ході таких черг стреси і конфлікти ніяк не сприяють рекреації пацієнтів. Впровадження ж цифрових черг і запис через Інтернет роблять процес надання та отримання медичних послуг значно зручнішим.

Як отримати поліс ОМС

Впровадження страхової медицини робить обов’язковим наявність у майбутнього пацієнта поліса обов’язкового медичного страхування (ОМС). Такий поліс можна придбати у різних страхових компаній, які торгують даним видом цінних документів. Для оформлення даного поліса вам потрібно відвідати один з (нині їх є в наявності більше 160). З собою буде необхідно мати паспорт та СНІЛС (ваш страховий номер). Для оформлення поліса для дитини знадобиться СНІЛС вашої дитини, його свідоцтво про народження, а також паспорт одного з батьків (або в разі опіки або піклування – паспорт законного представника).

Придбайте поліс ОМС в найближчому пункті видачі полісів

Як записатися до лікаря за допомогою здравомсорег.ру

З осені 2017 року записатися до лікаря стандартним дідівським способом через «реєстратуру» стало неможливо.

З 1 вересня 2017 року традиційна запис через реєстратуру була скасована

Нині в якості альтернативи доступні три основні способи запису:

 • Записатися до лікаря онлайн на;
 • Запис до лікаря за безкоштовним телефоном 8-800-5505030 (через кол-центр). Фахівці центру використовують уже згаданий ресурс mosreg.ru (uslugi.mosreg.ru/zdrav/) для запису пацієнта в цифрову чергу;
 • Запис за допомогою інфомата, що знаходиться всередині медичного закладу в Київській області.

  Три способи запису до лікаря в Київській області

Розглянемо регламент, що дозволяє здійснити запис до лікаря на здравмосрег.ру. Виконайте наступне:

 • Перейдіть на ресурс https://zdrav.mosreg.ru/;
 • У відповідній формі вкажіть номер вашого ОМС і дату вашого народження;
 • Натисніть на «Перейти в електронну реєстратуру» (Ввійти);

  Вкажіть серію вашого поліса ОМС і дату вашого народження

 • Виберіть вашого медичного закладу.

Якщо ресурс Здравмосрег.ру не надасть вам вибір таких установ в Київській області, то це означає, що ви ще не пройшли процедуру прикріплення до нього. Для цього буде необхідно взяти ваш поліс ОМС і паспорт, і особисто відправитися до зазначеної установи, де звернутися в реєстратуру для здійснення прикріплення;

 • Натиснути на «Записатися на прийом»;

  Натисніть на «Записатися на прийом»

 • Вибрати дату і зручний для вас час (воно повинно бути не позначено «зайнятим» сірим кольором) для відвідування фахівця;
 • Вказати ваш е-мейл для відправки вам талона на прийом. Даний талон необхідно буде роздрукувати на своєму принтері, або використовувати для роздруківки інфомат в медичній установі.

  Запис на прийом не викличе складнощів навіть у пенсіонерів

Якщо все годинник прийому в потрібної дати відзначені сірим, то потрапити на прийом в даний день швидше за все не вийде (годинник прийому заброньовані іншими людьми). В такому випадку буде необхідно записатися на інший день або в лист очікування. У разі появи вільного вікна (наприклад, який-небудь з пацієнтів відмовився від візиту) вас про це повідомлять, і запропонують зайняти місце, що звільнилося.

Може виявитися корисним: ЕЖД щоденник Мос.ру – вхід в особистий кабінет.

Як скасувати раніше запланований прийом до лікаря

Всі ми люди, і ніщо людське нам не чуже. Якщо з яких-небудь причин ви вирішили скасувати намічений візит до лікаря через Здравмосрег.ру, то не забудьте повідомити про це цифрову систему.

 1. Для цього знову перейдіть на zdrav.mosreg.ru.
 2. Авторизуйтесь на ресурсі за допомогою номера ОМС і дати вашого народження.
 3. Натисніть на установа, в якому у вас запланований прийом.
 4. Потім виберіть «Запис до лікаря».
 5. Там знайдіть вашу запис, під інформацією про лікаря клікніть на «Детальніше» – «Скасувати запис».

висновок

Вище ми розібрали, що за ресурс здравмосрег.ру, і як записатися до лікаря в Київській області за допомогою даного ресурсу. Використовуйте вказаний ресурс для швидкої і зручної запису до потрібного вам фахівця, що дозволить зробити процес отримання медичних послуг більш простим і зручним. Якщо ж ви з якихось причин вирішили відкласти відвідування, тоді скасуйте вашу заявку зазначеним вище способом, виберіть потрібний вам день і активуйте бронь на прийом.

Ссылка на основную публикацию