Зберігаємо дані надійно. Що таке eraser hdd і як користуватися програмою.

Зберігаємо дані надійно. Що таке eraser hdd і як їй користуватися
Найчастіше кожен з нас має в зберіганні електронні документи, що містять особисті дані і належні на правильному місці. Іноді трапляється, що потрібно стерти непотрібні файли і папки. Наприклад, ви продаєте комп’ютер, надаєте його в користування третій особі. Ситуації можуть бути різними. Але тут можна зіткнутися з труднощами. Якщо видалити стандартним, звичним способом будь-якої файл з комп’ютера, то все одно залишається можливість відновити інформацію. Дані зникнуть повністю, якщо неодноразово перезаписати на це місце щось нове.

Щоб позбутися від небажаних електронних документів, можна вдатися до використання спеціальної програми. Що таке eraser hdd і як користуватися нею? Продукт є унікальним: інформація забирається з накопичувача без можливості її відновлення. Можна очистити як весь жорсткий диск, так і його частина. У першому випадку hdd буде повністю обнулений і прийде до свого первозданного, заводського стану. У другому звільняється вільна частина вінчестера. Звучить дивно, але, хоч операційна система і показує вільне місце в системі, але це місце як і раніше може зберігати не до кінця видалені документи, можливі для відновлення.

Eraser є якісним інструментом безпеки ПК, який дозволяє повністю позбутися від персональних даних з жорсткого диска шляхом багаторазового перезапису. Здійснюється це ретельно вибраними методами. Вони не несуть загрози для Windows. Відновлення даних після використання цього програмного забезпечення неможливо. Необхідно це враховувати і зважити всі «за» і «проти» перед використанням eraser.
Особливість програми і системні вимоги.

Eraser hdd є безкоштовною програмою. Працює з різними версіями Windows і підтримується практично з усіма накопичувачами: флеш-накопичувачі, жорсткі диски, перезаписувані диски. Як уже підкреслювалося вище, методи очищення абсолютно безпечні і дозволяють безповоротно позбутися не тільки від папок, що зберігаються на hdd, а й від їх раніше створених дублікатів. Електронні документи будуть знищені і ніяким способом відновити потім їх вже не можна.

Як використовувати eraser hdd?

Тепер прийшов час розібрати, як користуватися eraser hdd. Перше, що необхідно зробити, – це завантажити продукт з офіційного сайту. Адреса eraser www.heidi.ie/eraser. Встановити просто, процес не відрізняється від завантаження інших програмних забезпечень. Крім того, інсталяція для музичної індустрії eraser hdd не потрібно. Відмітна особливість полягає у вбудовуванні в Провідник Windows. Продукт після його завантаження на комп’ютер готовий до використання, на робочому столі з’явиться ярлик програми. Для запуску eraser потрібно одна кнопка «Пуск». Після її натискання з’являється список hdd з їх індивідуальними номерами. Необхідно запам’ятати цифри того жорсткого диска, який потрібно буде очистити. Після вибору накопичувача, який буде очищений, легким рухом фільтрується саме ту інформацію, яка підлягає знищенню. Ще раз слід підкреслити, що дія це буде безповоротно і інформація віддалиться. Тому потрібно сто разів подумати перед тим, як користуватися eraser hdd. Завершальним дією буде натискання клавіші «Очистити». Непотрібні файли зникнуть з комп’ютера. Eraser здатна максимально якісно підчищати все вільне місце hdd. Інтерфейс дуже простий і не повинен викликати особливих складнощів у користувачів і вбудовується в будь-який файловий менеджер комп’ютера. Для запуску достатньо кліка правої кнопки миші по потрібному файлу і виберіть пункт «очистити» – це і є відповідь на питання про те, як користуватися eraser hdd. Погодьтеся, нічого складного. Як завершальну дію необхідно виконати перезавантаження і форматувати диск.

Переваги eraser hdd

Є можливість користуватися eraser hdd постійно і додати в контекстне меню провідника. Можна усунути як окремі документи, так і сукупності файлових папок аж до цілих розділів. Програма можлива як для одиничного використання, так і для систематичного: вона налаштовується в автоматичному режимі і видаляє файли, які потрапляють в корзину. Це робиться з метою безпеки, а саме для запобігання поширенню секретної інформації, яка є конфіденційною. Крім того ця функція дозволяє економити місце на диску. Eraser проста і універсальна, сумісна з усіма версіями операційної системи Windows і працює з різного роду накопичувачами. Продукт доступний практично кожному користувачеві і розміщений на просторах всесвітньої павутини. Програма надійна і безпечна: інформація безповоротно видаляється з носія. Навіть відвідування спеціалізованих сервісних центрів не допоможе відновити знищені файли.

Не потрібно бути генієм або професійним програмістом, щоб знищити зайві файли на комп’ютері. Досить вдатися до використання eraser. Головна перевага – відсутність установки на машину. При цьому продукт абсолютно безкоштовний, простий у використанні і його легко можна знайти в інтернеті.

Ссылка на основную публикацию