Збереження і автозбереження документів в Word

З цього уроку Ви навчитеся зберігати документи Microsoft Word, а також дізнаєтеся, як можна відновити свою роботу за допомогою інструменту автовідновлення, якщо станеться екстрене закриття програми, відключення комп’ютера та інші неприємні речі.

При створенні нового документа в першу чергу необхідно знати, як його зберегти, щоб надалі відкривати і редагувати. Як і в попередніх версіях програми, файли Microsoft Word можна зберігати на комп’ютері. При бажанні документ можна зберегти в хмарному сховищі OneDrive, а також експортувати і відкривати доступ до документів безпосередньо з Word.

Служба OneDrive колись називалася SkyDrive. Фундаментальних відмінностей в роботі цих служб немає, просто нова назва для існуючого сервісу. У деяких продуктах Microsoft протягом певного часу ще може зустрічатися назву SkyDrive.

Зберегти і Зберегти як

Існують два способи збереження документа в Microsoft Word: зберегти і Зберегти як. Дані опції працюють аналогічним чином, за винятком деяких відмінностей.

 • зберегти: При створенні або редагуванні документа використовується команда зберегти, коли потрібно зберегти зміни. Ця команда використовується в більшості випадків. При першому збереженні документа необхідно присвоїти назву файлу і вказати місце для зберігання на комп’ютері. Далі при натисканні команди зберегти, файл зберігається під тією ж назвою і в тому ж місці.
 • Збережить як: Ця команда використовується для створення копії документа, коли потрібно зберегти оригінальний файл. використовуючи команду Зберегти як, необхідно присвоїти інше ім’я і / або змінити місце зберігання нового файлу.

Як зберегти документ

Не забувайте зберігати зміни при створенні нового документа або при внесенні змін до існуючого файл. Своєчасне збереження часто запобігає втраті Вашої роботи. Обов’язково запам’ятовуйте, куди Ви зберігаєте свою роботу, щоб в подальшому її було простіше знайти.

 1. Щоб зберегти документ, знайдіть і натисніть на кнопку зберегти на Панелі швидкого доступу.
 2. Якщо Ви зберігаєте файл у перший раз, з’явиться панель Зберегти як уявлення Backstage.
 3. Тут необхідно вибрати куди зберегти файл і присвоїти йому ім’я. Для того щоб зберегти файл на своєму комп’ютері, виберіть комп’ютер, потім натисніть огляд. Крім того, Ви можете вибрати службу OneDrive для збереження файлу.
 4. У діалоговому вікні виберіть місце для збереження файлу на Вашому комп’ютері.
 5. Введіть ім’я документа та натисніть зберегти.
 6. Документ буде збережений. При подальшому редагуванні документа, можна знову натиснути команду зберегти, щоб зберегти зміни.

Зберегти документ можна просто натиснувши Ctrl + S на клавіатурі.

Використання Зберегти як для створення копії

Якщо необхідно зберегти нову версію документа, при цьому залишивши оригінал, можна створити копію. Наприклад, у Вас є файл під назвою “Звіт з продажу”, Ви можете зберегти його як “Звіт з продажу 2”. Тепер можна сміливо редагувати копію файлу, при цьому завжди мати можливість повернутися до його оригінальної версії.

Для цього виберіть команду Зберегти як в поданні Backstage. Як і при першому збереженні, необхідно вибрати куди зберегти файл і присвоїти йому ім’я.

Як змінити місце збереження файлу за замовчуванням

Якщо Ви не хочете використовувати службу OneDrive, то, ймовірно, турбуватиметеся, так як вона обрана за замовчуванням в якості місця для збереження файлів. Якщо Вам незручно кожен раз вибирати пункт комп’ютер, Ви завжди можете змінити місце для збереження файлів, вбрання за замовчуванням.

 1. Відкрийте вкладку файл, щоб перейти до подання Backstage.
 2. натисніть параметри.
 3. У діалоговому вікні параметри Word Оберіть збереження і відзначте прапорцем пункт За замовчуванням зберігати на компьютере, потім натисніть OK. Місце збереження файлів за замовчуванням зміниться.

автоматичне відновлення

Під час роботи над документами Word автоматично зберігає їх у тимчасову папку. Існує можливість відновити файл, скориставшись автоматичним відновленням, в разі якщо Ви забудете зберегти зміни або станеться збій.

Як відновити документ

 1. Відкрийте Word 2013. При виявленні автоматично збережених версій файлу з’явиться область відновлення документів.
 2. Відкрийте відновлений файл. Документ буде відновлений.

За замовчуванням Word автоматично зберігає кожні 10 хвилин. Якщо документ редагувався менше 10 хвилин, Word може не встигнути виконати автосохранение.

Якщо Ви не бачите потрібний файл, можете подивитися всі автоматично збережені файли в поданні Backstage. Відкрийте вкладку файл, натисніть управління версіями, а потім виберіть Відновити незбережені документи.

Ссылка на основную публикацию