Зависло оновлення iOS (через iTunes)

Деякі користувачі стикаються з проблемою зависання поновлення iOS 9 iPhone / iPad через iTunes (Айтюнс) з комп’ютера або ноутбука. Після того, як тільки вийшли нові оновлення більшість користувачів пристроями компанії Apple, відразу приступили виконувати процес оновлення. При оновленні через програму iTunes на комп’ютері (ПК) або ноутбуці, іноді відбувається так, що процес оновлення зупиняється (зависає) під час підключення до сервера.

Випадок зависання оновлення не такий вже і частий і статися це може з будь-яких причин, не пов’язаних з самим серевер. У більшості випадків, відбувається це через застарілої версії iTunes, встановленої на комп’ютері або інтернет з’єднання. Так як оновлення операційної системи iOS iPhone або iPad відбувається не часто, то так буває, що за цей час встановлена ​​версія програми стає вже не актуальною, що може бути причиною зависання поновлення iOS.

Айфон / Айпад завис при оновленні iOS через програму iTunes – рішення

Виправити цю проблему можна і для цього вам необхідно буде виконати наступні рекомендації:

  • 1. В першу чергу постарайтеся оновити програму до останньої версії. Для цього потрібно перейти на і завантажити останню версію.
  • 2. Відключіть свій пристрій від комп’ютера і виконайте перезавантаження комп’ютера. При подальших спробах установки оновлень постарайтеся відключити всі непотрібні підключення через USB, залишивши тільки підключення до даного до пристрою.
  • 3. Після запуску комп’ютера перевірте з’єднання з інтернетом, відвідавши сторінку iTunes. Може бути таке випадок, коли інші інтернет сторінки відкриваються, а сторінка iTunes немає, тоді причина швидше за все в роутері (перезавантаження більш ніж на 3 хв) або в провайдера.
  • 4. Після того, як переконалися в працездатності інтернету і наявність останньої версії програми Айтюнс, можна повторити процес установки.
  • 5. Ще однією проблемою і рекомендацією від розробників, в такому випадку, є наличае останньої версії операційної системи комп’ютера (Mac або Windows) і перевірка комп’ютера на наявність шкідливих програм, які можуть бути теж причиною. Але не всі користувачі можуть оновити операційну систему комп’ютера, так як велика кількість користується неліцензійним ПЗ комп’ютера.

Якщо в програмі iTunes не визначається ваше пристроїв Apple, то по пробуйте перевантажити Айфон або Айпад.

У разі, коли у Вас все одно (виконавши всі перераховані вище рекомендації) зависає оновлення iOS 9 через програму iTunes – то може Вам спробувати оновитися з самого пристрою iPhone або iPad.

Ссылка на основную публикацию