Завдання і особливості програми 1С

Програма 1С давно увійшла в організацію діяльності різних підприємств. З її допомогою все важливі розрахунки і звіти виконуються в автоматичному режимі. В основному, 1С покликана полегшити працю бухгалтера, оптимально розподіляючи його робочий час.

Головне завдання, яке виконує установка 1С – оптимізація обліку, в результаті чого звільняється час для аналітичної діяльності. Переваги програми:

• Зміст набору первинних документів, потрібних для ведення бухобліку;
• Відповідність всім нормам законодавства України;
• Регулярне оновлення;
• Автоматичний розрахунок податків, будь-яких відрахувань, заробітної плати;
• Можливість обліку відокремлених підрозділів і навіть декількох організацій;
• Режим роботи, призначений для безлічі користувачів;
• Можливість за допомогою нових релізів отримувати вдосконалену документацію;
• Можливість налаштувати програму за своїми параметрами;
• Зручність придбання, існує два варіанти – оренда 1С або покупка програми. Кожен керівник підприємства сам вирішує, який з варіантів виявиться вигіднішим.

Програми 1С діляться на кілька основних типів. 1С Підприємство автоматизує будь-яку діяльність організації. У програму входить кілька стандартних компонентів.
Найпопулярніша і затребувана – 1С Бухгалтерія 8. Програма універсальна і використовується незалежно від профілю організації. З її допомогою можна створити будь-який звіт для вивантаження в електронному форматі, причому налаштування можуть бути виконані відповідно до потреб компанії.
Версія 1С Управління торгівлею створена для оптимізації діяльності торгових компаній. Програма дозволить фахівцям відстежити і поставити на контроль ціни, поставки, продажу та замовлення. Так само можливо планування інших операцій. З 1С легко сформувати звіт за будь-який період за підсумками продажів з метою подальшої аналітики.

Версія 1С Зарплата і управління персоналом, призначена для роботи з кадрами, розрахунків відрахувань і зарплати. Існує комплексна конфігурація, що включає в себе повний функціонал.
Програма має високий ступінь захисту і технічну підтримку для тих, хто оформив призначену для користувача підписку.

Без 1С в даний час не можна уявити продуктивну роботу підприємства. І якщо з якихось причин організаційна діяльність не оптимізована, потрібно якомога швидше виправити ситуацію, придбавши необхідний програмний продукт.

Ссылка на основную публикацию