Застосування ClockWorkMod при прошивці телефону під управлінням Android

Глобальне інформаційне розвиток охопило всі галузі нашого життя. У період науково-технічної революції відбулося багато якісних змін, але кардинально новим поворотом у світі економіки, комунікацій і в загальній життєдіяльності людини став мобільний телефон. Апарат дозволив людям по всьому світу зв’язуватися в будь-який момент і вирішувати різного виду питання: від любовних до комерційних.

Сучасну людину вже важко уявити собі без мобільного телефону. Але світ не стоїть на місці, і в процесі все того ж розвитку засіб для зв’язку між людьми перетворилося на багатофункціональний портативний пристрій, здатний вирішувати величезний перелік завдань. У цьому плані слід виділити телефони на базі операційної системи Android, які міцно зайняли лідируючі місця в даному сегменті ринку. І не тільки телефони, але і інші гаджети: планшети і смартфони.

Для поліпшення роботи всіх цих пристроїв і отримання більшого функціоналу і розкриття потенціалу операційної системи використовується цікава процедура – перепрошивка. В основному вона потрібна, коли з гаджетом виникає серйозна проблема, але часто її роблять і для простого оновлення системи.

Прошивка гаджета на Android досить складна процедура, але при комплексному підході вона легко здійсненна. Перш ніж приступати до самого процесу, слід виконати кілька попередніх кроків:

  • В обов’язковому порядку потрібно забезпечити повний заряд акумулятора пристрою, в іншому випадку це може привести до критичної втрати даних;
  • Після цього переходимо до отримання інформації про поточну версію операційної системи.
  • Користуємося пошуковою машиною і знаходимо потрібну для нас прошивку.

Одним з найбільш популярних видів прошивок є custom-прошивки. Існує думка, що вони в деяких компонентах навіть краще, ніж офіційні версії. До плюсів custom-прошивок можна віднести:

  • Широкий набір функціональних можливостей;
  • Усунення вразливостей, пов’язаних з офіційною версією;
  • Швидкодію.

Але існують і свої мінуси, а вони суттєві. Custom-прошивка може завдати шкоди вашому гаджету та інформації, яка там знаходиться, за допомогою різноманітних вірусних доповнень або закладок. Далі в обов’язковому порядку потрібно провести резервне копіювання, щоб в разі виникнення проблем перепрошивки повернути все даних операційної системи в початкове положення.

Попередній процес прошивки починається з таких кроків:

  • Наявність спеціального програмного забезпечення на Android для відновлення системи;
  • Використовуємо інтернет для скачування ROM-версії, вона може бути як офіційної, так і для користувача, але обов’язково призначеної для вашого пристрою;
  • Карта пам’яті, на якій будуть зберігатися тимчасові файли прошивки.

Ринок пропонує велику кількість програм для відновлення системи. Розглянемо приклад перепрошивки Android-пристрої за допомогою програми ClockWorkMod. Принцип роботи програми дуже простий і зрозумілий без консультацій фахівців. Вам потрібно виконати всього кілька кроків: запустити програму, вибрати потрібну нам процедуру, підтвердити її виконання і перезавантажити пристрій.

На цьому етапі на вашій карті пам’яті з’явиться файл з резервною копією. Отже, після проведення попередньої роботи можна сміливо приступати до основної частини процесу. Уважно поставтеся до проведення саме підготовчої частини, оскільки всі ваші подальші дії можуть виявитися марними.

Роботу, яку вам слід виконати далі, потрібно виконувати дуже уважно, ретельно виконуючи інструкції та рекомендації. Розпишемо наступні дії у вигляді невеликого алгоритму дій:

Даний спосіб є найбільш поширеним в сфері перепрошивання Android-пристроїв. Існує досить багато і інших способів, наприклад: перепрошивка трьох-файлової системи проводиться абсолютно за іншим принципом і за допомогою іншого спеціального програмного забезпечення (наприклад: Mobile Odin Pro); перепрошивка ні з ZIP архіву, а з ТАР-архіву (по суті, процес той же, інструкція дій майже не відрізняється).

Сьогодні Android-пристрої дуже популярні і затребувані на ринку. Для будь-якого користувача дуже важливо знати, яким чином можна самостійно провести обслуговування свого гаджета. Вміння, які людина отримує при самостійній перепрошивке, він може реалізувати і на інших пристроях, але вже за гроші. Тому набуття таких навичок буде корисно як починаючому фахівцеві, так і звичайному користувачеві.

Перепрошивка вашого Android-пристрої – вельми складний, але здійсненний процес. Уважне ставлення до виконання зможе застерегти вас від проблем з улюбленим гаджетом. Сам процес, як ви зрозуміли, досить простий, але знову-таки, на першому місці – концентрація. За допомогою функції перепрошивки для поліпшення роботи вашого пристрою і підвищення швидкодії і функціональності гаджета на операційній системі Android!

Ссылка на основную публикацию