Заробити на автосерфінг

Напевно частенько зустрічаєте рекламу автосерфінгу. Типу зареєструвався, скачав програму, встановив і забув, а гроші капають. В принципі, все так і є. Ось тільки забувають згадати, що капають копійки. Так, так, щоб тут заробити, треба зареєструватися на купі сайтів. Та ось біда, купи сайтів нету.

Звичайно сайтів автосерфінгу багато і всяких різних. Ось в цьому і справа, що “будь-яких різних”. На деяких сайтах платять кредитами, які потім фіг де обміняти. Можна буде тільки витратити на власну рекламу. Десь і кредити не платять а прямо нараховують покази. А ось на фіга мені ці покази, якщо у мене і сайту наприклад нету? Так що, в загальному і цілому, є всього парочка сайтів, де можна заробити на автосерфінг.

Але є й інші сайти, вони трохи схожі на автосерфинг, але їм по суті не є. Ну так про все по порядку.

Ось два хороших сайту автосерфінгу:

Ці два сайти go.jetswap.com і go.surfsitmoney.com аналогічні один одному, тобто, у них навіть інтерфейс однаковий. Так-що дивіться, не переплутайте. А то я іноді намагаюся зайти на один сайт під логіном від іншого. Адже ось млинець, хоч би дизайн зробили трохи різним, щоб люди зайвий раз не плуталися.

Ну а в загальному і цілому це прекрасні сайти. Платять тут кредити, які можна продати на внутрішній біржі, або в принципі на будь-який інший. Кредити цих сайтів приймають скрізь на мою. Так що з обміном кредитів на гроші, проблем виникнути не повинно. Крім того, можна продавати кредити самій системі. Це як правило набагато дорожче. Але на жаль система не завжди їх приймає, точніше дуже рідко приймає. Загалом, продати кредити системі досить складно. Але можна в програмі для автосерфінгу виставити настройки, щоб вона автоматично продавала кредити як тільки з’явиться можливість. Ну а залишки можна і на біржі продати.

Платять, як я і говорив раніше, за автосерфінг мало. Але зате на go.jetswap.com і go.surfsitmoney.com це компенсується кількістю роботи. Її тут просто ну “завались”. Так-же можна читати листи, за них досить добре платять. Якщо хочете ще більше заробити, то можна переглядати сайти в ручному режимі, за це теж більше платять. Крім того, якщо у вас є свій сайт, то можете розмістити на них код від go.jetswap.com і go.surfsitmoney.com і за кожного відвідувача вам будуть нараховуватися кредити. Називається ця штука вебсерфінг. Загалом, заробити можна, гроші вивести теж можна. Платять тут в доларах. Точніше платять в кредитах, але потім на біржі, кредити можна обміняти на долари.

Ну а крім заробітку, на go.jetswap.com і go.surfsitmoney.com можна непогано підрозкрутити свій сайт. Налаштувань переходів тут ну просто “завались” Можна налаштувати і черговість відвідування сторінок і тривалість перебування на кожній сторінці і т.д. Можна також замовляти розсилку листів, можна тільки новачкам розсилати, можна всім підряд. Загалом, розберетеся, там все досить детально пояснено, є підказки і т.д. В цілому, можливостей на go.jetswap.com і go.surfsitmoney.com маса, як для заробітку, так і для розкрутки власних проектів.

Ну а для початку роботи, треба просто завантажити, встановити програму. Далі вводите логін з паролем, налаштовуєте і в шлях, на заробітки. Порада: не треба згортати програму. Коли її запустите, то просто засуньте кудись в куток, щоб не заважала. За показ сайтів у відкритому вікні програми, більше платять. А так, програма безглючная, у мене завжди працювала чітко і без питань на всіх системах.

Звичайно сайтів для автосерфінгу ще маса. Може і знайдете щось хороше. Тільки будьте уважніше. Може там кредити буде не обміняти, може ціни смішні, може зараховувати будуть показами, може ще що. Загалом, обережність не завадить.

Але є і ще сайти, дуже сильно схожі на сайти для автосерфінгу. Ось наприклад парочка з них:

В принципі, принцип роботи тут однаковий. Завантажуєте програму, встановлюєте, програма працює, вам нараховуються гроші. Так, на linksrunner.ru і userator.ru платять відразу грошима, без жодних кредитів. Платять в грівенх, начебто десь хотіли і долари ввести, але щось пішло не так. В загалом не буду тут чутки поширювати.

На linksrunner.ru і userator.ru займаються просуванням сайтів по посилальної масі. Те-є, вони імітують переходи по посиланнях, які ведуть на сайт. Тим самим збільшуючи їх вагу в очах пошукових систем. Крім того, ви отримуєте і відвідувачів і все таке. Звичайно для замовника тут різниця величезна. Тут два абсолютно різних види просування сайту. Ну а для працівника, тут все в принципі до лампочки. У всіх випадках тупо встановлюєш програму і заробляєш, всі справи.

До речі, такі методи просування особисто я не вітаю. Так як все це досить швидко. Набагато краще просувати сайт посилальної масою, ніж користуватися вищевикладеними методами. Але з іншого боку, у всіх свої цілі. Кому-то наприклад треба просто тупо накрутити лічильник, тоді перші два сайти ідеально для цього підходять. А кому-то треба просунути сторінку сайту, але ж велика кількість посилань тільки на одну сторінку сайту, це теж не є добре. Так-що краще збільшити вагу вже існуючих посилань. Для цієї мети відмінно підходять останні два сайти. Хоча тут звичайно багато спірних моментів. Ну да про просування сайту ми поговоримо іншим разом. Тут люди взагалі-то заробляти прийшли. А ці чотири сайту, підходять для цих цілей ідеально.

Ссылка на основную публикацию