Заробіток в інтернеті

Заробіток в інтернеті, плюси і мінуси

Я тут вже багато раз проїхався по заробітку в інтернеті. Подивився на нього з усіх боків і таке інше. Так-що тепер залишилося просто все узагальнити і звести до чітких понять за типом – це добре, а ось це погано «читати далі»

Організація свого робочого столу

Знаєте, я дуже довго не зраджував цьому значення. Але поступово втома накопичувалася і накопичувалася, а я все не міг збагнути. Ну блін і звідки вона береться? Начебто і вихідні є, і плавати ходжу, і штангу по підлозі ката і таке інше А втома все тисне і тисне і все сильніше і сильніше. А виявилося все дуже навіть просто «читати далі»

Тим кому за сорок, а може відпочинемо 🙂

Знаєте до якого висновку я прийшов, коли мені стукнуло сорок? До жодних. Так, так, як жив, так і жив. Ніяких там переоцінок цінностей, або ще чогось подібного. На мою ця сама переоцінка повинна бути постійно, бо для цього людина і живе. Живе щоб думати, іноді навіть розуміти щось, ну або думати що він це “щось” розуміє «читати далі»

Пасивний вид заробітку, міф чи реальність?

Тут головне пам’ятати – “пасивний вид заробітку” і “ноги в стелю”, це слова антоніми.

Так, так, я в курсі, що вже задовбав вас з цією темою Але задовбав я тільки .., так скажемо старичків, а от новачкам, то-ли лінь читати попередні статті, то-ли фіг його знає, але дуже часто надсилають питання про пасивний вид заробітку. Ось і давайте розберемося з цією темою остаточно і безповоротно «читати далі»

Авторські статті .., ми будемо про вас пам’ятати 🙂

На жаль зараз в інтернеті дуже мало достовірної інформації. Точніше її практично немає. Чому? В принципі тут все просто. Зараз в інтернеті заправляє торгівля. І це не просто інтернет-магазини і їм подібні сайти «читати далі»

Що таке індекс РТС і ММВБ, індекс S&P і Доу Джонса і чому вони весь час падають 🙂

Напевно частенько бачите по телевізору, як ведучий новин, з круглими від жаху очима повідомляє – індекс РТС і ММВБ впав. Все .., і вся країна в шоці хоча мало хто розуміє, що і куди там впало … А якщо ще телеведучий до купи повідомить, що індекс S&P і Доу Джонса впав. Ну .., тут все .., вже і вся планета в осаді «читати далі»

Шахраї .., хм …

Хто волає про легкі грошах в інтернеті? Хто волає – заробити за 5 хвилин, 100 баксів за годину роботи, встромив і все працює, пасивний заробіток, поставив і ноги в стелю. Хто все це волає? правильно, шахраї.

Для чого вони це волають? ” Читати далі “

Як працювати?

Як працювати. Так, так, як працювати. заробити це одне, а ось працювати це зовсім інше. Треба ж і організм свій не вбити цією роботою. Для чого ми працюємо? Правильно, щоб заробити. А навіщо заробляємо? Правильно, щоб на все було Ну а ось щоб це все влаштувати, для цього нам потрібно міцне здоров’я і таке інше “читати далі»

Як почати заробляти в інтернеті?

Да .., важкий питання … Ось бачите клаву? Тепер подивіться на свою, скоро ви з нею зріднився Ні, я не стьоб, це просто нова реаль обраної вами життя. Скільки тепер раз натиснете на ці клавіші, скільки разів погладите в радості, скільки поламаєте клавіатур в горі, це одному Богу відомо «читати далі»

Інтернет заробіток і халява

Ось так і розбиваються мрії. Так, так, наші мрії про легкі гроші … У пошуках халяви ми й не помічаємо, що втрачаємо дійсно щось цінне … І залишаються тільки брудні осколки, від чогось .., колись чистого і прекрасного «читати далі »

Заробіток в інтернеті, пара думок

Стоп. Може в об’їзд, а? Люди, гарненько подумайте, а чи треба вам це? Зараз дуже багато людей намагаються заробити в інтернеті і стільки ж людей розчаровуються.

Взагалі, ця тема ну дуже широка. Відразу з ходу скажу, що заработать в інтернеті можна, тільки якщо ви будете працювати. Скажете – відкрив млинець Америку «читати далі»

Як заробити в інтернеті, невеликий огляд 3

Хотів написати невеликий огляд про заробіток на сайтах, але виявилося, що це занадто велика і серйозна тема, так що доведеться говорити відразу багато і довго. Тому зупинимося поки на вкладенні грошей. І правда, куди можна вкласти гроші?

Варіантів тут звичайно маса. Можна вкласти в землю, можна покласти в банк, можна вкластися в бізнес, можна в Форекс. Шляхів маса і всюди можна добре заробити. ” Читати далі “

Як заробити в інтернеті, невеликий огляд 2

Отже, продовжимо тему – як заробити в інтернеті.

Найпростіший варіант, це мабуть – податися в фрілансери. фрілансер, це вільнонаймані працівник. Для початку роботи треба зареєструватися на біржах фріланса, наприклад на цих: «читати далі»

Як заробити в інтернеті, невеликий огляд

Взагалі видів заробітку в інтернеті маса. Я хотів по порядку розповісти про них, принаймні про тих, на яких сам зміг заробити, але особливо описувати там нічого, тому вирішив зробити невеликий такий загальний огляд заробітку в інтернеті. Ну а якщо когось зацікавлять подробиці в моєму викладі, я завжди з радістю напишу пару статей по цікавлять вас тем. ” Читати далі “

Як почати заробляти в інтернеті?

Кожен напевно задавався питанням – як почати заробляти в інтернеті? І тут-таки в голову лізли всякі думки про букси, файлообмінниках, форексі і т.д. Звичайно заробити на всьому цьому можна. Ось тільки почали ми не з того. Треба починати з підготовки себе до роботи.

Так, так, це тільки здається, що все так просто.

Ссылка на основную публикацию