Заробіток (На біткоіни) На Російському Мові 2020

Як почати заробіток на біткоіни

Добридень! Останнім часом багатьох людей цікавить заробіток на біткоіни. Ідея його дійсно доступна і проста, має свої перспективи. Навіть деякі бари в великих містах за свої послуги беруть оплату в біткоіни. Давайте спробує в цьому розібратися. Цей заробіток підходить не всім, бажано, що б ви на своєму рахунку мали 10000 дол.

Заробіток на біткоіни невелика інструкція

 1. Насамперед потрібно зайти на ресурс bitcoin.org і завантажити bitcoin wallet, для зручності отримання і перекладу біткоіни по різних біржах і учасникам.
 2. Потім необхідно зареєструвати облікові записи на ресурсах, де відбувається торгівля біткоіни Bitstamp.net, Mtgox.com, BTC-E.com. Я перерахував найбільш затребувані з сайтів.
 3. На біржі MTGOX реєстрація трохи ускладнена (ступеня лімітів виведення грошей на рахунок). Їм необхідно провести відправку копії ID і папір, що підтверджує адреса реєстрації, що б отримати статус Verified. На двох інших біржах ліміти теж є, але все набагато більш спрощено.
 4. Далі, переводимо на дані сайти валюту, бажано в рівній сумі, починаючи з 3000 або 5000 дол. Можна спочатку на той, на якому в даний час min курс і робимо закупівлю біткоіни. Потім потрібно вивести їх на свої гаманці і перевести на ваш аккаунт наступної біржі, з max курсом. Якщо на даний момент ви не маєте біткоіни, бажано заздалегідь з’ясувати, яким є термін виведення біткоіни з рахунку даного сервісу на рахунок вашого гаманця. При довшому часу виведення ризик зростає, особливо на перших порах.
 5. Буде ідеально, якщо ви розподілите валюту і біткоіни в рівних частках по трьом ресурсів. Багато поміщають на кожен сайт по 25 і більше тисяч доларів і подібну суму в біркоінах (близько 200 біт.)
 6. Потім, потрібно трохи почекати, щоб спред розійшовся по цих сервісів більше, на 5 відсотків. За спостереженням частини гравців за тиждень спред рази три розходиться на 10 – 20% і більше десятка разів може розійтися в районі 5 – 10%. Звідси, саме в ці періоди люди і заробляють. Відсотки не високі, але на десяток тисяч дол. Є можливість зробити покупку біткоіни з min курсом ринку. При пристойному спреді ліквідність може досягти 50000 $.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Заробіток на біткоіни каверзи і можливий ризик

 • Банки і платіжки беруть свою комісію при введенні грошей. Під час перерахування валюти на сторонній сервіс з вас також візьме свій відсоток банк або платіжна система. Даний відсоток знаходиться в районі 1 – 3%. На сервісах BITSTAMP і MTGOX під час перекладу пристойних коштів, більше 5000 $, даний відсоток буде не великий 0,1 – 0,2%. У самому bitcoin перерахування безкоштовні.
 • Відсоток за операції, окрема розмова, він в межах 0,2 – 0,6%, в залежності, на яку суму була угода.
 • Тут ви швидко біржах бувають затримки, через недосконалість серверів. Звідси, коли відбувається трейд, курс може змінитися, тому не слід поспішати!
 • Можуть виникнути системні ризики – Bitcoin сервіси не регульовані. Тому, не слід переводити на них великих сум, в особливість на сервіс BTC-E.com, у якого недостатня контактна інформація на сайті. В даний момент надійніше інших сервіс MTGOX, найвідоміший і більш інших знаходиться на ринку (більше трьох років).
 • Не можна відкликати переклад біткоінтов назад, тобто при помилку перекладу на інший гаманець, їх повернути не можна!

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

У роботі з беткоінамі доводиться або діяти активно, переводячи валюту і біткоіни з бірж, або діяти обережно, чекати, коли ж спред розійдеться або зійдеться в потрібному вам напрямку. При цьому у вас буде менше витрат за операціями, більше економії по витратах. Але це не гарантує вам більшого заробітку, в порівнянні з активною торгівлею і веденням постійного рівномірного балансу серед сервісів.

Частина людей використовують наступний метод, вони закуповують панічні провали, поки дається можливість відкуповуватися їх назад. За попередній місяць подібне траплялося чотири рази, і в кожному з них була можливість відкупити назад. У відсотках це 25 – 40 в перебігу дня. Але звідси не випливає, що так триватиме далі.

Бажаю всім удачі і моя вам порада, подумайте, перш ніж почати заробіток на біткоіни! А краще поспостерігати за знаючими людьми, або повчитися на відповідній літературі.

Ссылка на основную публикацию