Зареєструватися в Steam

Сервіс за поширенням комп’ютерних ігор Steam останнім часом став дуже затребуваним. Він поєднує в собі функції служби активації, завантаження через Інтернет і автоматичних оновлень для ігор від різних розробників. У тих, хто вирішив почати використовувати Стим, насамперед можуть виникнути питання щодо того, як правильно зареєструватися в Steam і встановити клієнт. Але прочитавши нашу інструкцію, ви швидко в усьому розберетеся.

Щоб обзавестися Стиму, нам знадобиться:

  • доступ в Інтернет;
  • наявність електронної пошти;
  • бути старше 13 років.

Якщо ви хочете пограти в Андроїд-ігри на своєму ПК, то наша корисна стаття розповість вам, як це зробити правильно, читайте тут.

Набридли постійні гальма в онлайн іграх? Тоді читайте, як швидко знизити пінг – 

Крок перший: знаходимо форму реєстрації

Для початку переходимо на офіційний сайт Steam за посиланням store.steampowered.com. Там слід клікнути по посиланню «Увійти».

Здійснити вхід ми поки не можемо, тому тиснемо кнопку «Створити обліковий запис».

Крок другий: вводимо реєстраційні дані

Тепер потрібно заповнити всі пропоновані поля. У першому полі вписується нік. Якщо ідей немає, то можна традиційно використовувати своє ім’я і рік народження. Якщо дане ім’я зайнято, вам будуть запропоновані альтернативні варіанти.

Далі необхідно придумати надійний пароль. В ідеалі він повинен містити цифри, символи, великі і маленькі букви латинського алфавіту. Паролі типу «12345» або «qwerty» краще не використовувати ні в стім, ні в інших місцях. Для зручності можна скористатися генератором паролів. Вводимо і підтверджуємо пароль.

Ви повинні мати доступ до зазначеного E-mail, т. К. На нього буде відправлено повідомлення з підтвердженням реєстрації.

Вводимо символи з картинки. Якщо щось погано видно, натисніть «Оновити».

Уважно читаємо угоду, ставимо галочку і тиснемо «Створити обліковий запис».

Вуаля! Аккаунт зареєстрований! Це можна зрозуміти по відображенню вашого ника вгорі сторінки. Якщо по ньому клікнути, то з’явитися меню, що випадає, через яке можна отримати інформацію про акаунт, зайти в налаштування або змінити мову.

Крок третій: завантаження і установка клієнта

Для використання Стіма нам потрібно встановити клієнт на свій комп’ютер. Але для початку потрібно його завантажити. Поруч з вашим ніком є ​​кнопка «Завантажити Steam». Натискаємо на неї.

Обстеживши вниз наступну сторінку, можна ознайомитися з системними вимогами, необхідними для роботи клієнта. Натискаємо на кнопку «Встановити Steam» і чекаємо, поки він скочується на комп’ютер. Установчий файл важить всього 1,3 Мб, але спокушатися не варто, т. К. Потім буде довантажуючи ще кілька сотень Мб.

Подвійним кліком запускаємо завантажений файл, читаємо, що пише «Майстер установки» і тиснемо «Далі».

Приймаємо угоду (уважно прочитавши) і натискаємо «Далі».

Вибираємо потрібну мову, натискаємо «Далі».

Тепер вказуємо папку установки, якщо вас не влаштовує значення за замовчуванням, і натискаємо «Встановити».

По закінченню установки ви побачите відповідне повідомлення. Поставивши галочку, можна відразу запустити Стим. Натискаємо “Готово”. При першому запуску почнеться автоматичне оновлення клієнта, і ви побачите таке вікно:

Завантажуватися будуть кілька пакетів оновлення, так що запасіться терпінням. Коли, нарешті, з’явиться вікно програми, натискаємо кнопку «Увійти в акаунт».

Тепер вводимо свій нік і пароль. Щоб не робити це кожен раз, поставте галочку біля напису «Запам’ятати мій пароль». Натискаємо «Увійти».

Зверніть увагу, реєстрація та установка Steam абсолютно безкоштовна. Оплата передбачена тільки за покупку деяких ігор.

Крок четвертий: підтвердження пошти

Коли відкриється головне вікно Стіма, насамперед нам буде запропоновано підтвердити вказаний при реєстрації адресу електронної пошти. Це мінімум, що потрібно зробити для захисту свого аккаунта. Натискаємо «Так». Ознайомлюємося з інформацією у вікні і тиснемо «Далі».

Побачивши таке повідомлення, натискаємо «Готово» і заходимо на пошту.

Там вас буде чекати лист, як на наступному скріншоті. Потрібно всього лише перейти по посиланню «Підтвердити адресу ел. пошти ».

На сайті Стіма ви побачите таке повідомлення:

Крок п’ятий: додавання ігор

Тепер потренуємося працювати з іграми в Steam. Ви можете додавати туди вже встановлені гри, активувати вимоги щодо ліцензування та купувати в магазині. Всі ці варіанти можна побачити, натиснувши «Додати гру».

У магазині Steam ви можете вибрати гру в одному з розділів або просто вбити її назву в пошук. Для прикладу встановимо гру з розділу «Безкоштовно».

Тут доступний ряд критеріїв, завдяки яким можна підібрати те, що вам до душі. На сторінці сподобалася гри потрібно натиснути кнопку «Грати», після чого з’явиться вікно інсталятора, де вказано потрібне місце на диску і папка установки. Натискаємо «Далі».

Після прийняття ліцензійної угоди, можна побачити смугу завантаження в нижній частині екрана. Гру можна буде знайти у вкладці «Бібліотека».

Наша інструкція навчить вас встановлювати гру на Андроїд за допомогою комп’ютера – 

Хочете дізнатися, на що здатна ваша відеокарта? Тоді читайте, як це зробити в нашій докладній статті.

висновок

Щоб почати використовувати Стим, необхідно пройти нескладну реєстрацію, скачати з офіційного сайту і встановити клієнт (http://store.steampowered.com/?l=russian). Можливо, доведеться почекати, поки завантажаться всі необхідні оновлення. Обов’язково підтвердіть адресу електронної пошти.

Ссылка на основную публикацию