Запис дзвінків android: корисні програми

Чи можна реалізувати запис дзвінків android? Чи справді це потрібно? За яких умов у вас вийде зробити запис з телефону на платформі android? В даний час існує декілька популярних додатків, що дозволяють включати цю функцію. Вивчаємо їх характеристики і вибираємо потрібний.

Навіщо потрібно записувати дзвінки?

У житті буває всяке, і ніколи не знаєш, коли тобі потрібно запис телефонної розмови. На перший погляд – це абсолютно непотрібна річ. Але варто опинитися в ситуації, коли повинні сказати важливу інформацію (телефон або адресу), просто запам’ятати не вийде, а ручки з листочком, щоб все записати, під рукою не виявиться. Тут-то у вас і спливе в голові, що непогано б було записати цю розмову на диктофон. А якщо розмова має бути довгий і інформативний (наприклад інтерв’ю), то без цієї опції ніяк не обійтися. Набагато простіше після розмови включити запис і вдумливо прослухати її в будь-який зручний для цього момент, ніж встигати писати ручкою за співрозмовником.

Крім того, запис розмов іноді можуть виступати в якості доказу. Наприклад, якщо вам нагрубили в якийсь службі підтримки, то запис розмови з консультантом можна надати начальству. Або якщо на вашу адресу надходять погрози, то їх запис може послужити вагомим доказом у поліції. З вищесказаного можна зробити висновок, що не завадить встановити собі додаток для запису телефонних розмов, так як воно може знадобитися в будь-який момент і набагато частіше, ніж здається на перший погляд.

Але не все так просто. Варто сказати, що така функція в першу чергу повинна підтримуватися вашим смартфоном. У багатьох моделях вона відключена виробником, з тієї причини, що в багатьох країнах запис розмов є незаконною. Дуже проблемно оптимізувати кожен телефон під країну, в якій він буде використовуватися, тому виробник, щоб уникнути зайвих проблем, просто відключає цю функцію у всієї лінійки девайсів. Робиться це в основному на рівні ядра або прошивки. Тому, якщо не одне з викачаних додатків не запрацювало на вашому апараті коректно, то, швидше за все, функція запису розмов у вашому девайсі відсутня.

Для вирішення цієї проблеми можна спробувати прошити свій смартфон або ж обзавестися новою моделлю.

огляд додатків

За пошуковим запитом «запис дзвінків» (або щось в цьому роді) Google Play Market буде просто пістрявити достатком додатків, зі всіляких набором функцій і налаштувань. Як з усього цього розмаїття знайти щось по-справжньому гарне і стоїть? Вашій увазі представлений список популярних додатків для запису дзвінків з лінії, які отримали хороші оцінки користувачів.

  1. CallRecorder (Запис дзвінків). Проста у використанні програма. Безкоштовної версії цілком вистачить для звичайного запису, збереження і прослуховування дзвінків. Запустіть CallRecorder (Запис дзвінків) зайдіть в Settings (Настройки) і поставте галочку на пункті «Автоматичний режим запису». Джерелом звуку потрібно вибрати MIC (Мікрофон смартфона). Формат запису краще поставити * .wav, так як він володіє більш високою якістю, ніж стандартний * .amr. Тепер при виклику або прийнятті дзвінка CallRecorder почне автоматичну запис і так само автоматично її припинить після закінчення розмови.
  2. CallRecorder. Основною особливістю даної програми є її можливість запису через ядро, а не за допомогою мікрофона. Для її використання необхідно отримати так звані права супер користувача (root-права) на своєму девайсі. Також в настройках необхідно вказати в якості джерела записи ядро ​​пристрою.
  3. Total Recall Call Recorder. Хороший диктофон під андроїд, який вміє писати дзвінки віддалено за допомогою смс. Програма повністю платна, але має тріал-період 30 днів. Обов’язковою умовою при першому запуску є наявність інтернет-з’єднання.

Ви можете вибрати той додаток, що вам сподобається, тільки варто пам’ятати, що деякі з них можуть бути платними.

Якщо ви не впевнені в тому, що воно підійде до вашого смартфону, то краще не поспішати, а пошукати інформацію в описі на Google Play Market, про підтримувані моделях, і ознайомитися з відгуками користувачів. В крайньому випадку, можна просто спробувати знайти більш відповідний або безкоштовний варіант.

Ссылка на основную публикацию