Захист Від (Ddos Атак) Сайту і Комп’ютера 2020

Захист від ddos ​​атак що це

Добрий день. Поставить 100% захист від ддос атак неможливо. Блогери, які мріють про подібному захисті на 100% дані по ній знайти не можуть. Звідси, щоб захистити сайт необхідна грамотна профілактика і настройка вашого веб. ресурсу.

Для захисту від ddos ​​бажано виконувати наступні

  1. Виробляти фільтрацію – якщо у вас є підозра, що якийсь сайт вас атакує, потрібно заблокувати його всіма засобами. Наприклад, існує розширення WordFence Security, яке блокує багато IP – адреси або навіть може заблокувати будь-яку країну. Я ж раджу поставитися до подібного плагіну з обережністю, тому що застосувавши його можна нашкодити і своєму сайту. Іншими словами, застосовуйте його, якщо ви на 100% впевнені в своїй правоті.
  2. Не допускайте вторгнення, щоб захист від ddos ​​атак відпала за непотрібністю. Я маю на увазі, що вам не слід ні з ким сваритися, адже подібний напад виробляють звичайні користувачі, які чогось від вас хочуть, або просто ви їх чимось розлютили або образили. Це може бути що завгодно, від образи за релігійними мотивами, до розбіжностей за національними, расовими, політичних чи інших мотивів. Відразу скажу, що через цікавість або просто так дані вторгнення майже не відбуваються. Необхідний привід.
  3. Постарайтеся прибрати вразливість з вашого ресурсу. Само собою, для цього необхідно використовувати плагін антивірус. Я використовую такі плагіни як Akismet, AntiVirus, Beiavir. Розширення Akismet працює як антивірус і захист від спаму, я навіть капчу видалив, цей плагін виконує її роль. AntiVirus працює саме як антивірус, про всі підозрілі файли дає інформацію і навіть відсилає її на вашу пошту. Можете його активувати не постійно, а під час перевірок. Beiavir стежить за цілісністю файлів і захищає від вірусів. Дані плагіни непогана захист від ddos ​​атак.
  4. Можна перенаправляти потік атаки на шкідника. Але це вміють робити програмісти, якщо ви не знаєте, як це робиться, залиште це або зверніться до фахівця.
  5. Не залишайте дані про свій ресурс на підозрілому сайті або якщо ви знаєте, що даний ресурс піддається частим ddos ​​атак.
  6. Багато користувачів дублюють свою систему, якщо часто піддаються атакам. Суть його в тому, що якщо ваш ресурс піддався атаці, дубльована система продовжить роботу сайту, і користувачі зможуть використовувати ваш ресурс. Зробити це не так-то легко, тому краще звернутися до фахівця.
  7. Можна такті зробити атаку на хакера, але щоб це зробити, потрібно бути сильним програмістом. Або звернутися до фахівця. Якщо ви відповісте агресору ударом на удар, в подальшому він з вами швидше за все не буде зв’язуватися.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Види ddos ​​атак

ICMP флуд атака

Вважається найнебезпечнішою з ddos-атак. Проводиться атака наступним чином: операционке надсилають інформацію з підробленими даними. Зловмисник змінює особистий IP на IP жертви. Щоб підсилити атаку застосовуються зомбовані ПК. Можуть набрати 2000 адрес і зробити відправку даних, посилену в сотні разів. Подібні випадки траплялися, причому багато сайтів витримували подібну атаку, завдяки своєму захисті (захист головним чином полягала в пере направка потоку даних на свої інші ресурси).

HTTP флуд атака

Сенс цієї атаки, на певний сайт відсилають http-файли, при цьому сервер дає ще більшу кількість даних. Якщо дане вплив відбувається лавиноподібно, сайт не встигає обробляти інформацію, і його робота припиняється. Він стає недоступним для користувачів. При цьому зловмисник змінює свій IP на IP комп’ютерів, які він використовує.

Ми розглянули два види атак, інші розглядати не станемо, тому що вони схожі на перші два. Всі види атак хочуть перевантажити сайт і зробити відмову його діяльності.

Як визначити що піддався ddos-атаки

Щоб визначити, що сайт піддався ддос атаці і була правильно побудована захист від ddos ​​атак, особливих навичок не потрібно, атаку можна розгледіти без підручних засобів. Хоча це не завжди так. Трапляється, намагаєшся зайти на свій ресурс, а він уже не працює. Тому, необхідно подібні атаки виявляти заздалегідь.

Найголовніше, відстежуйте трафік йде на ваш сайт. Проаналізувати його можна на Яндекс метриці, liveinternet і подібних ресурсах. Досить зручні сервіси, якщо ви ще не встановили від них лічильники, раджу встановити.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

За допомогою них зручно спостерігати, звідки на ваш ресурс приходять користувачі, з яких країв і навіть держав. Але тут присутній нюанс, дані IP можуть перебувати під впливом хакерів. Можна ск
ористатися сервісом Scrutinize. Він також може провести аналіз відвідувань.

Тепер, я думаю, в подібних ситуаціях ви правильно зрозумієте і ваша захист від ddos ​​атак пройде успішно!

Ваш Андрій Зімін 10.09.2014г.

Ссылка на основную публикацию