Захист (Персональних) Даних 2020 на Інтернеті і На Комп’ютері

Захист персональних даних 2016 року

Добрий день друзі! Тема сьогоднішньої статті – захист персональних даних 2014. В XXI столітті, столітті технологій, все більше людей користуються ЕОМ. Відвідують різні ресурси, сайти, блоги і форуми. На цих інтернет ресурсах люди необдумано часто залишають свої дані. Залишайте свої персональні дані тільки на перевірених сайтах.

Захист персональних даних 2014 в соц. мережах

Досить часто шахраї роблять копії сайтів, в точності як оригінал. Відрізнити його від оригіналу можна по домену. Наприклад, часто підробляють сайт «однокласники». Подивіться, як виглядає домен другого рівня, тобто слово перед ru, com і т.д. Правильно www.odnoklassniki.ru, звертайте увагу, одна буква s або дві, має бути дві. Також звертайте увагу на домен першого рівня, тобто на саме закінчення ru, com і т.д.

Якщо буде стояти odnoklassniki.net або інше, то це вже інший сайт. На такі дрібниці люди часто просто не звертають уваги. Ви можете увійти на odnoklasniki.ru, вас попросять ввести пароль, ви вводите, після цього вас благополучно перекидають на справжні «однокласники». Але у зловмисників вже є ваші дані, і вони спокійно можуть використовувати їх у своїх цілях, в основному – це для розсилок спаму. А за банять потім вас.

Це стосується абсолютно всіх соц. мереж, а не тільки однокласників. Якщо з соц. мереж вам приходить СМС, або просто поштою даної соц. мережі, що ваш акаунт заблокований, і просять переслати пароль для розблокування, ніколи не робіть цього. Найкраще зайдіть на сайт і перевірте, чи дійсно ваш аккаунт заблокований. Потім бажано звернутися в службу підтримки даного сайту і повідомити про порушника. Його аккаунт буде заблокований. Правда, він швидше за все створить новий під іншим ім’ям.

На подібних сайтах найкраще вказувати дані, які є обов’язковими. Не варто довіряти сайтам, на яких потрібно відправка ваших даних через електронну пошту.

Якщо вам все ж потрібно відправити персональні дані через ел. Пошту, шифруйте ці дані за допомогою протоколу PGP або S / MIME. Найкраще вводити персональні дані на сайтах, що використовують протокол SSL. Такий сайт зазвичай починається з https, а не з з http.

При використанні вашого комп’ютера дітьми або людьми, які тільки почали осягнення інтернету, їм бажано пояснити, що не можна передавати особисті дані новим знайомим. Інтернет кишить аферистами.

Ссылка на основную публикацию