Захищаємо дані комп’ютера

Будь-яка діяльність на комп’ютері може в більшій чи меншій мірі носити конфіденційний характер. Хтось просто не бажає, щоб сторонні особи знали про відвідуваних їм інтернет-сайтах, хтось зберігає на комп’ютері паролі, номери кредитних карт, хтось працює з секретними документами … Зараз на комп’ютері виконуються найрізноманітніші завдання, і інформація, що знаходиться на вашому комп’ютері, цілком може цікавити когось іншого. Комп’ютер не є надійним сховищем конфіденційної інформації, але в Windows 7 реалізований ряд заходів, що дозволяють максимально ефективно захистити ваші дані і ваш комп’ютер. Ви переконаєтеся, що Windows 7 містить достатньо багато коштів, призначених як для безпеки даних на комп’ютері, так і для обмеження доступу: до самого комп’ютера і до окремих ресурсів. Грамотно використовуючи описані кошти, ви зможете бути впевнені, що ніхто не зможе скористатися конфіденційною інформацією, навіть якщо викраде ваш комп’ютер, жорсткий або флеш-диск. Ну а якщо у вас виникне якесь питання по роботі з комп’ютером, ви зможете записати свої дії в компактний mht-файл і відправити його за допомогою електронної пошти друга, що спеціалізується по комп’ютерам.

Багатозадачність в Android – тема досить специфічна, звичайному користувачеві знати все її тонкощі не обов’язково. Розробникам ПЗ для Android бажано, звичайно, розібратися з багатозадачністю, але ця стаття, на жаль, не для розробників, а для простих користувачів. Тому ми поговоримо про багатозадачності з точки зору звичайного користувача.

Найчастіше при виконанні певних дій на комп’ютері виникає певна проблема або проблема, яку користувач не може дозволити самостійно. У таких випадках потрібна допомога чи порада більш досвідченого користувача. Але, щоб отримати допомогу, треба чітко сформулювати характер неполадки, а також детально описати дії, які призводять до цю проблему.

У Windows 7 міститься засіб для обмеження доступу дітей до комп’ютера. Воно називається Батьківський контроль (Parental Controls). За допомогою батьківського контролю можна заблокувати запуск дитиною ряду програм та ігор, а також задати час, протягом якого дитина зможе користуватися комп’ютером.

У цій статті я описав кілька способів убезпечити дані від несанкціонованого доступу. Але всі ці заходи малоефективні, якщо раптом жорсткий диск вашого комп’ютера виявиться в руках зловмисника. За допомогою засобів шифрування даних BitLocker і BitLocker To Go, наявних в Windows 7 (лише у випусках Корпоративна і Максимальна!), Ви можете зашифрувати вміст жорстких і знімних дисків […]

Брандмауер Windows (Windows Firewall) – це вбудована в Windows програма, яка забезпечує безпеку вашого комп’ютера в мережі та Інтернеті, забезпечуючи захист від зовнішніх атак. Дана програма стежить за відкритими портами і запобігає спробам отримати доступ до вашого комп’ютера з мережі.

Ссылка на основную публикацию