Загальний доступ до книг Excel

Надання загального доступу до файлу Excel дозволяє відразу декільком користувачам мати доступ до одного і того ж документу. У деяких випадках така можливість є більш ніж корисною. В даному уроці ми навчимося відкривати доступ до файлу Excel і контролювати параметри загального доступу.

Excel 2013 спрощує процес надання загального доступу до документів за допомогою сервісу OneDrive. Раніше, якщо виникала необхідність поділитися книгою, можна було відправити її електронною поштою як вкладення. Але при такому підході з’являється безліч копій файлів, які в подальшому стає важко відслідковувати

Відкриваючи користувачам доступ до файлу безпосередньо через Excel 2013, Ви надаєте його до одного і того ж файлу. Це дозволяє Вам і іншим користувачам спільно редагувати одну й ту ж книгу без необхідності відстежувати безліч версій.

Для того щоб надати загальний доступ до книги Excel, перш за все її необхідно зберегти в хмарному сховищі OneDrive.

Як відкрити загальний доступ до файлу Excel

  1. Відкрийте вкладку Файл, щоб перейти до подання Backstage, потім виберіть Загальний доступ.
  2. З’явиться панель Загальний доступ.
  3. З лівого боку панелі Ви можете вибрати спосіб надання загального доступу, а з правої його параметри.

Параметри загального доступу

Дана область змінюється в залежності від того, який спосіб надання загального доступу до файлу Ви вибираєте. У Вас є можливість вибирати і контролювати процес надання доступу до документа. Наприклад, Ви можете встановити права на редагування документа користувачами, яким надається загальний доступ до файлу.

Способи надання загального доступу

1. Запросити інших людей

Тут Ви можете запросити інших людей подивитися або відредагувати книгу Excel. Рекомендуємо користуватися цією опцією в більшості випадків, так як цей варіант залишає у Вас найбільший рівень контролю і конфіденційності при наданні доступу до книги. Ця опція обрана за замовчуванням.

2. Отримати посилання

Тут ви можете отримати посилання і за допомогою неї поділитися книгою Excel. Наприклад, Ви можете опублікувати посилання в блозі або відправити групі людей по електронній пошті. У Вас є можливість створити два типи посилань, в першому випадку користувачі зможуть тільки переглядати книгу, а в другому ще й редагувати.

3. Опублікувати в соціальних мережах

Тут Ви можете опублікувати посилання на книгу в кожній із соціальних мереж, до якої підключена ваш профіль Microsoft, наприклад, Facebook або LinkedIn. У Вас також є можливість додати приватне повідомлення та задати права на редагування.

Ссылка на основную публикацию