Задати питання по комп’ютеру і програмування

Доброго дня!

Якщо Вам допоміг якийсь відповідь, і Ви хотіли б подякувати автора, то доступні способи подяки можете подивитися в розділі

Для зв’язку з адміністрацією сайту можете використовувати поштову адресу –
Цей e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript

Задати питання
Здрастуйте, у мене така проблема, при скачуванні будь-якого матеріалу з інтернету будь то (відео, музика, картинки), з будь-якого браузера, мені видається помилка, з написом «Помилка: Користувач заблокований» я перевіряв настройки проксі сервера, все так як має бути , перевіряв антивірусом Kaspersky (Ліцензією), він теж нічого не знайшов, запустив сканування системи через команду sfc / scannow, але це теж нічого не дало, прошу допомогти, заздалегідь вдячний, спасибі.
Антон
24.03.2019 2:38
Admin

Доброго дня!

Якщо така помилка виникає у всіх браузерах, то скоріше за все параметрами безпеки комп’ютера заборонена завантаження файлів, а також запуск програм і небезпечних файлів.

Щоб дозволити завантаження, необхідно внести зміни в параметри безпеки комп’ютера, для цього виконайте наступні кроки

 1. Відкрийте «Пуск > Панель управління -> Властивості оглядача”, в Windows 10 параметри називаються «Властивості браузера». Запустити ці настройки також можна наступним чином  «Пуск -> виконати – > inetcpl.cpl -> ОК »;
 2. Перейдіть на вкладку «Безпека»;
 3. Виберіть зону «Інтернет»;
 4. Натисніть кнопку «Інший»;
 5. У категорії «Завантаження» параметр “Завантаження файлу” (в Windows 10 «Завантаження файлу») Повинен бути зі значенням “Увімкнути” (Тобто відзначений пункт);
 6. У категорії «Різне» параметр «Запуск програм і небезпечних файлів» повинен бути зі значенням «Пропонувати (рекомендується)»;
 7. Натиснути ОК.

Після цього параметрами безпеки комп’ютера завантаження файлів з Інтернету буде дозволена.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Доброго дня!
Будь ласка, допоможіть написати код. Мені необхідно в Excel за допомогою макросів і кнопки зберегти файл так, що б файлу, що було присвоєно ім’я з двох осередків. Наприклад, комірка b14 містить інформацію про марку автомобіля, а осередок d14 – його VIN-номер. Підсумок – файл з ім’ям марки і VIN-номера автомобіля.
Дякуємо!
Артур
10.12.2018 12:40
Admin

Доброго дня!

На Ваше питання відповісти коротко у мене не вийшло, тому я вирішив написати цілу статтю по цій темі, де докладно розповідаю, як реалізувати Вашу задачу.

Ось ця стаття – Як на VBA зберегти файл Excel з назвою, узятим з осередку?

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Добрий день, чи можна встановити на материнську плату GA-EP45C-DS3 (www.gigabyte.ru/products/page/mb/ga-ep45c-ds3_10#kf), 2х4 ddr3 або 2х8 ddr3?
Як я зрозумів, то 2х4 можна, а 2х8 немає і якщо це так, то тоді порадьте як краще вчинити, 4х4 ddr2 або 2х4 ddr3.
З цієї плати написано наступне:
"2 DIMM-роз’єми з підтримкою ОЗУ DDR3 1,5 У об’ємом до 4 Гбайт"
"4 x 1.8V DDR2 DIMM слота з підтримкою до 16 Гб пам’яті"
23.10.2018 11:18
Admin

Доброго дня!

Так, дійсно материнська плата GA-EP45C-DS3 підтримує можливість установки оперативної пам’яті DDR2 або DDR3. При цьому у випадку з DDR2 є можливість встановити 4 планки до 16 гігабайт, у випадку з DDR3 тільки 2 планки до 4 гігабайт.

Під час роботи над цим питанням мені неодноразово потрапляла інформація, що материнська плата GA-EP45C-DS3 підтримує 4 гігабайти в сумі! у випадку з DDR3, тобто 2×2 DDR3. Але цю інформацію також неодноразово спростовували. Конфігурацію 2х8Gb DDR3 дана плата точно не підтримує.

У зв’язку з цим я б встановив 2x4Gb DDR3 з більш високою частотою (наприклад, 1333 для цієї материнської плати) І одного виробника (тобто дві однакові планки). В даному випадку, на мій погляд, продуктивність буде трохи, звичайно, але більш помітною, ніж, якщо вигравати в обсязі оперативної пам’яті з DDR2. Тим більше що DDR2 – це вже застарілий тип оперативної пам’яті.

Але, з огляду на інформацію, що дана материнська плата підтримує 4 гігабайти DDR3 в сумі, я рекомендую, якщо є така можливість, попередньо перевірити роботу конфігурації 2×4 DDR3 перед покупкою і установкою на постійну основу (якщо така конфігурація не підтримується, система просто не завантажиться).

Якщо немає можливості перевірити 2×4 DDR3, то краще відразу вибирайте конфігурацію з DDR2, наприклад, 4×4 (одного виробника і однієї частотою до 1066).

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Добрий день. Збираюся купувати ноутбук. Бюджет 20 000-25 000 тисяч гривень. Чи не ігровий. Для інтернету, офісних програм, фільмів, музики. Щоб був якісним і не ламався. Нормально швидко завантажувалися файли і сторінки. Що порадите?
Марина
08.10.2018 22:52
Admin

Доброго дня!

В рамках такого бюджету можна знайти багато гідних моделей, нехай і бюджетних. Я можу Вам дати кілька загальних рекомендацій щодо вибору моделі (навіть із зазначенням конкретних), Але вибір залишається тільки за Вами.

В цілому я рекомендую вибирати моделі з процесором Intel, а також, якщо немає особливих вимог до розміру жорсткого диска, тобто у Вас немає необхідності зберігати дуже багато фільмів або інших мультимедіа файлів, то дивіться моделі з SSD дисками, вони будуть працювати помітно швидше, але, як Ви зрозуміли, обсяг таких жорстких дисків в цьому бюджеті буде невеликий (близько 128 гігабайт). Розмір оперативної пам’яті дивіться, щоб був більше 2 гігабайт (4 і більше). Ще не звертайте увагу на параметри, пов’язані з відеокартою, у Вашому випадку, тобто не для ігор, підійдуть практично всі сучасні моделі.

Можете подивитися в сторону наступних моделей:

Лінійка ноутбуків Lenovo IdeaPad 320 15 Intel

На мій погляд, найбільш прийнятний варіант. Операційна система Windows.

DELL INSPIRON 3567

Хороший ноутбук з потужним процесором Intel Core i3 6006U.

Тільки в даному випадку встановлена ​​буде операційна система Linux. Якщо Ви не принципово Windows або Linux, то дана модель непоганий варіант.

Лінійка ноутбуків HP 15

В якості альтернативи можете також подивитися в бік цієї досить хорошою лінійки моделей ноутбуків.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Купив пам’ять Kingston KVR1333D3N9 / 8G а на сайті підтримки материнської плати написано підходить KVR1333D3N9H / 8G. чи піде мені пам’ять? якщо немає літери Н після 9?
Вадим
05.04.2018 23:09
Admin

Доброго дня!

Ці дві однакові моделі оперативної пам’яті, вони практично ідентичні за всіма параметрами, їх відмінність лише в висоті профілю.

Букви H говорить про конкретну висоті, а саме в 30mm, її відсутність говорить про те, що висота профілю може бути різною, так як доступна модель і з більш низьким профілем.

Тому Ви сміливо можете використовувати модель Kingston KVR1333D3N9 / 8G, так як вона повністю сумісна з моделлю KVR1333D3N9H / 8G.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Здрастуйте, у мене така проблема, вилазить вікно windows script host і в цьому вікні написано Сценарій: C: \ programData \ SystemService.vbs Рядок: 3 Символ: 1 Помилка: Неможливо знайти вказаний файл. Код: 80070002 Джерело: (null). Якщо вам не буде важко, будь ласка дайте відповідь на моє запитання. Заздалегідь дякую.
Антон
29.01.2018 19:29
Admin

Доброго дня!

У зв’язку з тим, що такі помилки зараз поширені, я вирішив відповісти Вам в розгорнутому вигляді, і викласти весь матеріал в окремій статті, ось вона – «Як усунути помилку Windows Script Host «Не вдається знайти вказаний файл»?».

Сподіваюся, після прочитання статті Ви усунете цю помилку.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
msi H55M-P31 – материнська плата.
Kingston HyperX Fury Black Series [HX316C10FB / 4] 4 Гб – оперативна пам’ять. Чи будуть вони працювати разом?
29.10.2017 17:15
Admin

Доброго дня!

Зазначена модель материнської плати підтримує роботу оперативної пам’яті з типом DDR3 і форм-фактор DIMM з максимальною частотою 2133 МГц.

Оперативна пам’ять Kingston HyperX Fury Black Series [HX316C10FB / 4] має тип DDR3 і форм-фактор DIMM, її частота 1600 МГц.

На основі цього можна зробити висновок, що дані моделі пристроїв сумісні і повинні працювати разом.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Доброго дня! У зв’язку з переповненням диска С я переніс частину папок на диск D. Після цього я не можу відкрити файли Excel.Подскажіте як виправити ситуацію. Може є сайти де можна скачати інший Excel?
Руслан
06.08.2017 18:55
Admin

Доброго дня!

Швидше за все Ви перенесли каталоги, які потрібні для роботи програм включаючи Excel. На диску C в основному розташовані файли і папки необхідні для функціонування програм і операційної системи в цілому, тому вкрай не рекомендується переносити або видаляти файли і папки з диска C, якщо Ви точно не знаєте, для чого вони потрібні.

Для виправлення ситуації спробуйте повернути все на місце, іншими словами, перенесіть все ті папки, які Ви перенесли на диск D, назад на диск C, в те місце, в якому вони розташовувалися раніше.

Якщо після цього Excel не запрацює, його необхідно буде заново.

Для того щоб звільнити місце на диску C спробуйте:

 1. Очистити тимчасову папку – C: \ Users \% UserName% \ AppData \ Local \ Temp
 2. Якщо є фотографії, музика, фільми на диску C, включаючи робочий стіл і папку з документами, то перенесіть ці файли на диск D, не чіпаючи системні каталоги.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Доброго дня!
Чи не могли б ви будь ласка, поясніть мені доступною мовою, що таке "Маска підмережі", Для чого вона потрібна і як це взагалі працює?
Намагався розібратися в цьому питанні самостійно (гуглити), але так і не зрозумів до кінця, що це таке.
Заздалегідь дякую!
Understars
15.07.2017 17:29
Admin

Доброго дня!

Перш ніж розбиратися в питанні, що таке маска підмережі і для чого вона потрібна, спочатку необхідно зрозуміти загальні принципи міжмережевої взаємодії.

Так ось, якщо по-простому, Мережа – це група комп’ютерів, з’єднаних один з одним, за допомогою спеціального обладнання, що забезпечує обмін інформацією між ними. Для можливості обміну інформацією кожен комп’ютер повинен мати свою адресу, такою адресою є IP – адреса. Він повинен бути унікальним в межах своєї мережі.

приклад – 192.168.1.1

Мереж може бути багато, в кожній мережі може бути різна кількість комп’ютерів (будь-яких пристроїв). Великі мережі поділяються на кілька маленьких підмереж для спрощення маршрутизації і управління мережею в цілому.

Для того щоб передати дані з одного комп’ютера на інший необхідно прокласти свого роду маршрут.

Так ось, маска підмережі є певним інструментом визначення приналежності IP адреси до мережі. Це досягається за рахунок того, що ми з допомогою маски поділяємо IP адреса на дві частини, перша частина відповідає за адреса мережі, а друга за адреса комп’ютера (пристрої).

Таким чином, маска підмережі служить для визначення яка частина IP адреси відноситься до адреси мережі, а яка до адресою комп’ютера. Ми накладаємо маску на IP адреса комп’ютера, з яким ми хочемо з’єднатися і якщо IP адресу знаходиться в нашій мережі починаємо передачу даних, якщо немає, то запит передається шлюзу для визначення подальшого маршруту.

Приклад маски підмережі:

 • 255.255.255.0 – мережа може містити 254 комп’ютера;
 • 255.255.0.0 – мережа може містити 65534 комп’ютера;
 • 255.0.0.0 – мережа може містити 16777214 комп’ютерів.

Приклад IP адреси і маски підмережі

192.168.1.100

255.255.0.0

Частина IP адреси 192.168. в даній мережі незмінна і є адресою мережі, 0.100 адреса комп’ютера, мережа може містити 65534 комп’ютера.

Більш докладно про локальні мережі в цілому можете почитати в матеріалі на нашому сайті – Пристрій і основні поняття локальної мережі. В даному матеріалі є розділ «Класифікація мереж», де детально розглядається тема, пов’язана з маскою підмережі.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Привіт, проконсультуйтеся, будь ласка, з приводу антивіруса ADGUARD, в магазині дуже радили, ми купили ключ, а вже вдома почитала відгуки і замислилася. Що Ви думаєте про цей продукт? Мені дуже важлива Ваша думка. Завчасно дякую за відповідь.
15.11.2016 17:43
Admin

Доброго дня!

По-перше, це не антивірус, а так званий Антібаннер, тобто програма для блокування реклами і спливаючих вікон в браузері. Іншими словами, коли Ви заходите на сайти в Інтернеті, дана програма блокує настирливу рекламу.

По-друге, на жаль, особисто я їй не користувався, тому рекомендацій на основі власного досвіду дати не можу, але після невеликого аналізу інформації про цю програму можу сказати, що спробувати поексплуатувати її Ви, звичайно ж, можете, і в разі якщо вона вас не влаштує, просто видаліть її.

При цьому настійно рекомендую встановити собі на комп’ютер повноцінний антивірус (якщо він у Вас ще не встановлений). Якщо Ви не знаєте, який антивірус використовувати, можете прочитати матеріал «Який антивірус встановити собі на домашній комп’ютер?», В якому оглядово розглядаються популярні антивіруси.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Привіт, дістався в подарунок wi-fi роутер D-Link dsl-2600u, без інструкції і без дисків, чи можна його якось підключити до комп’ютера для роздачі wi-fi? Завчасно дякую за відповідь.
11.11.2016 22:14
Admin

Привіт, модель роутера D-Link dsl-2600u працює за технологією DSL, відповідно, якщо Ваш Інтернет підключений за допомогою DSL (тобто через телефонну лінію), То так, звичайно можна, даний роутер для цього і створений. Вам необхідно підключити телефонний провід (кабель з роз’ємом RJ-11) До роутера, а комп’ютер з’єднати до роутера через звичайного мережевого проводу (кабель з роз’ємом RJ-45). Потім здійснити необхідну настройку самого роутера (тобто підключитися до нього з комп’ютера, використовуючи будь-який браузер, прикладів налаштування в Інтернеті повно). Для цього ніякі диски не потрібні.

Але, якщо у Вас Інтернет підключений за допомогою Ethernet (тобто мережевого кабелю, який протягнули, наприклад, з під’їзду і встромили безпосередньо в комп’ютер), То роздавати Інтернет по Wi-Fi не вийде, так як, я вже сказав, для Інтернету в цій моделі потрібно DSL з’єднання.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
чим відрізняється вхід під відеокарту PCI від PCI EXPRESS
Віталій
12.01.2016 19:30
Admin

Доброго дня!

На це питання я вирішив Вам відповісти розгорнуто і тому написав окремий матеріал, який присвячений саме відмінностям інтерфейсу PCI Express від PCI.

Ось цей матеріал – Чим відрізняється інтерфейс PCI Express від PCI?

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Питання по оперативці: Що краще – 4гб 1333МГц або 5Гб 1066МГц?
у мене є дві планки оперативки – одна 4гб +1333 і стара 1Гб 1066 і коли ставлю обидві вони працюють в dual режимі на 1066МГц. Ось думаю може стару не ставити? Тоді частота виросте але зменшиться обсяг пам’яті … Як це відіб’ється на продуктивності? Я граю часом в сучасні ігри …
Владислав
22.11.2015 19:13
Admin

Доброго дня!

Якщо Вам обсягу оперативної пам’яті в 4 гігабайти вистачає для всіх Ваших потреб, в тому числі і на сучасні ігри, то стару планку краще не ставити, але якщо 4 Gb не вистачає або вистачає, але впритул, то краще віддати перевагу обсягом, так як якщо оперативна пам’ять буде повністю завантажена, то в цьому випадку трохи швидша частота Вас не врятує.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Доброго дня!
Я програміст, якщо так можна сказати.
З якою книги або ….. мені починати вчитися?
Дякуємо!
Hayot.
27.02.2015 22:34
Admin

Доброго дня!

Дану тему ми порушували вже не раз на цьому сайті, тому щоб не повторяться, можу порадити прочитати наступні матеріали:

Також можу порадити піти вчитися в яке-небудь спеціалізований навчальний заклад, а якщо немає такої можливості, то записатися на курси, а якщо немає і такої можливості, читайте вищезазначених статей, вони підкажуть Вам з чого почати.

Вам допомогла ця інформація? Та ні
Опишіть коротко процес установки ОС Windows 7 на персональний комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию