Забув пароль від телефону Андроїд, що робити

Привіт друзі блогу!
Що робити якщо забув пароль від телефону Андроїд, приведу 5 способів розблокування спеціально для забудькуватих.

1. Як розблокувати Андроїд Bluetooth – пристроєм

У всіх сучасних смартфонах починаючи, напевно, з версії 5.0 є така вбудована класна можливість розблокування Bluetooth – пристроєм.

За умови, що дана функція у вас активна і заздалегідь налаштована для подібних випадків ви легко зможете зняти блок. Розблокування відбувається шляхом сполучення двох пристроїв по Bluetooth вашого телефону та іншого, за допомогою якого проблемка буде вирішена.

Налаштовується все дуже просто покажу на прикладі свого Xiomi у вас може трохи відрізнятися, але сам принцип незмінний.

• Під час використання Налаштування.
• Увімкніть Bluetooth на обох пристроях своєму і дублера.
• Проведіть між ними сполучення.
• У розділі Система і пристрій виберіть пункт Екран блокування і відбиток пальця.


• У наступному вікні увійдіть в Розширені настройки.


• Виберіть пункт розблокування Bluetooth пристроєм.


• Для початку процесу пункт Розблокування екрана.


• Буде потрібно ввести діючий пароль.


• Налаштуйте функцію.

Мінус даного методу такий, якщо у вас не буде постійно включений Bluetooth, який як відомо досить сильно садить акумулятор зробити ви нічого не зможете.

2. Як разлочить смарт за допомогою Google аккаунта

Відразу скажу, що, якщо на вашому телефоні версія Андроїд вище 5.0, то може нічого не вийти, але все ж варто спробувати.

1. Ваш гаджет повинен підключений до мобільного мережі Інтернет або по Wi-Fi.

2. Перевіряємо можливість застосування даного способу на вашому смартфоні. Для цього п’ять разів вводимо завідомо неправильний пароль якщо на дисплеї не з’явився напис Забули пароль або що то на зразок того то переходимо до наступного методу.

3. Якщо напис з’явився, то перейдіть по ній до форми даних входу від свого Гугл аккаунта після чого повинні вільно увійти в заблокований телефон.

4. Далі, вкажіть новий пароль постарайтеся його надалі вже не забувати.

5. Але якщо забуті дані форми входу і від Гугл, то ви взагалі «красава»! Але і тут є вихід, існує для забудькуватих спеціальна Підтримка облікових записів Google. Обов’язково прочитайте статтю як створити надійний пароль і не забути його.

3. Допомога від розробників смартфона

Всі виробники гаджетів мають свої сервіси де є інформація про пристрій про його оновлення, роботі і багато іншого в тому числі і можливість розблокування.

Звичайно, природно у вас там повинен бути зареєстрований на ваше ім’я аккаунт з даними про телефон. Адреса сервісу можна знайти в керівництві по експлуатації смартфона або в мережі інтернет задавши відповідний запит в пошуку.

4. Root-права допоможуть зняти пароль з Андроїда якщо він забутий

Для телефонів власників Root-прав (Суперкористувач) існує спосіб, можливо найвірніший. За допомогою спеціальних програм для рутованних смартфонів одна з відомих це sms Bypass.

Принцип її роботи полягає в тому, що потрібно просто відправити смс на заблокований смартфон з будь-якого пристрою з текстом 1234 reset.

Після отримання смски ваш телефон автоматично перезавантажиться, а увійти в нього можна буде під будь-яким паролем.

5. Скинути настройки Андроїд до заводських налаштувань

Якщо вищеописані варіанти не змогли вам допомогти розблокувати телефон, то тоді доведеться вдатися до радикальних заходів, а саме провести Hard Reset (жорстка перезавантаження з видаленням всіх призначених для користувача даних).

За допомогою кнопки живлення відключіть смартфон витягніть Sim карту також якщо є і карту пам’яті для того, щоб не були знищені ваші файли і номера контактів.

Увійдіть в меню Rekavery зазвичай для цього використовуються при вимкненому смартфоні кнопки збільшення, зменшення гучності з поєднанням кнопок Включення (харчування) або Додому. Для кожного бренду існують різні варіанти хоч їх всього кілька знайдіть в інтернеті конкретно для своєї моделі.

Для моделей Xiomi допоможе скинути настройки Андроїд такий варіант:

• Утримуємо кнопки включення + збільшення гучності.
• Відпустити кнопку Увімкнути. після появи логотипу «Mi” не відпускайте гучність поки не побачите меню режиму відновлення.
• Натисніть на розділ Recovery після виберіть Wipe data / factory reset або factory reset.

Через пару хвилин смарт повернеться до свого початкового стану, то яке було на момент його покупки.

Всі паролі будуть скинуті проблема входу буде вирішена залишиться тільки заново налаштувати свої призначені для користувача настройки.

Перш ніж приступити до дій щодо скидання обов’язково зарядіть гаджет хоча б на 50%!


У мережі можна знайти ще чимало способів якщо був забутий пароль від телефону Андроїд, але деякі вже просто застаріли або з інших причин не працюють. Природно можна пошукати інший робочий спосіб, про який я не написав бо не знаю про нього.

Головне, потрібно усвідомлювати, що, якщо забудете пароль блокування Андроїд у вас виникнуть неприємності, можливо великі, поставтеся до цього з усією серйозністю.

Чи не сподіваєтеся на свою пам’ять запишіть дані входу на листок паперу або краще заведіть для цих цілей спеціально блокнот.

Ссылка на основную публикацию