Забув графічний ключ, як розблокувати на Android.

Графічний ключ на Андроїд, як скинути, зняти блокування.

Кожен володар смартфона або планшета, що працює на Android може зіткнутися з такою ситуацією, коли введений їм графічний ключ просто-напросто не підходить. І статися таке може по абсолютно різних причин. Так, наприклад, ключ можна просто забути або спочатку вести його не вірно, або тільки що купив користувач, розбираючись в своєму пристрої ввів його випадково. У будь-якому випадку, виходити з такої непростої і неприємної ситуації потрібно, ну а як розблокувати андроїд ми детально розглянемо в цій статті.

Для початку слід розглянути спосіб, який передбачений самою системою для вирішення цієї проблеми, оскільки система Android, спочатку запрограмована на те, що така ситуація могла статися і що її рішення неодмінно має бути. Оскільки такий спосіб передбачений самою системою, то цей спосіб можна назвати стандартним.

Для розблокування пристрою стандартним способом необхідно виконати ряд наступних дій, а саме:

1) Необхідно ввести невірний графічний ключ п’ять разів, після чого система повинна видати або пропозицію повторити спробу через 30 секунд або повідомлення про те, що забув графічний ключ, якщо натиснути на це повідомлення, то система запропонує ввести вам закріплений за пристроєм адреса електронної пошти google і пароль від неї.

2) Потім вам необхідно ввести необхідні дані і якщо вони збігаються з введеними раніше при налаштуванні телефону, то можна вважати, що проблема вирішена. Єдине, що слід врахувати, так це факт того, що пристрій на момент введення даних має бути підключений до інтернету і ви відповідно повинні пам’ятати дані облікового запису, який був прикріплений до вашого пристрою.

Якщо даних ви не пам’ятаєте, чи підключення до інтернету у вас немає, то можна скористатися і іншим способом, який дозволить вам розблокувати ваш телефон або планшет. І спосіб цей полягає в скиданні налаштувань пристрою до заводських. Для цього необхідно всього на всього натиснути певним чином поєднання кнопок (для різних моделей пристрій поєднання своє), а потім скинути всі налаштування до заводських. Правда існує один мінус цього способу, який полягає в тому, що всі дані записані на телефон стираються.

Нижче ми розглянемо докладніше як скинути налаштування до заводських для різних планшетів і смартфонів на Андроїд.

Так для пристроїв від виробника Samsung скинути настройки можна наступним чином:

Для смартфонів SAMSUNG GALAXY S3 скидання налаштувань можна здійснити, натиснувши кнопку збільшення гучності, кнопку «додому», а так само кнопку харчування. Після чого на екрані з’явиться меню, в якому ви зможете очистити пам’ять телефону і зняти таким чином графічний ключ.

Для моделі SAMSUNG GALAXY S2 поєднання клавіш буде наступним: кнопка зменшення звуку і кнопка живлення.

Для SAMSUNG GALAXY MINI слід натиснути кнопку харчування і центральну кнопку, причому у моделі SAMSUNG GALAXY FIT поєднання буде таким же.

Для SAMSUNG GALAXY S PLUS необхідним поєднанням буде одночасне натискання кнопки додавання звуку і кнопки харчування, таке ж поєднання буде і у моделі SAMSUNG NEXUS.

Якщо розглядати мобільні пристрої іншого виробника, то там скидання до заводських налаштувань буде мало чим відрізнятися.

Так, наприклад, у смартфонів HTC скидання буде проводитися наступним чином:

Для моделей смартфонів HTC WILDFIRE S, HTC ONE V, HTC ONE X, HTC ONE S, необхідно натиснути кнопки зменшення звуку і кнопку живлення.

Для телефонів і планшетів фірми Sony, що працюють на платформі Андроїд скидання налаштувань до заводських можна зробити шляхом одночасного натискання кнопок включення і «додому». Слід пам’ятати, що на пристроях всіх моделей скидання налаштувань до заводських слід проводити лише в тому випадку, якщо заряд вашого пристрою перевищує поріг в 60%. Не слід проводити скидання налаштувань з показником рівня заряду нижче даного рівня, так як це може вплинути на хід процесу, і включити свій пристрій ви і зовсім після цього не зможете.

Ми сподіваємося, що наші інструкції допомогли вам, і ви з легкістю впоралися з вашою проблемою. Або легко впораєтеся в разі її виникнення.

Ссылка на основную публикацию