Забавні речі і цікаві події

тапочки програміста

Хакер (продавець магазину): рівень – геймер

В наш час, в яких тільки областях не застосовують комп’ютери і програми. Так хитрий продавець магазину стільникового зв’язку в 2013 році за допомогою усіма відомої програми «Artmoney» зламав програмне забезпечення свого магазину і міняв ціни на нижчі. Так, наприклад, ціна на товар вартістю в 35 тисяч гривень опускалася до 200 гривень.

Незабаром цим почала займатися ціла група осіб, і в підсумку загальний збиток компанії склав близько 3 мільйонів гривень. А продавці отримали непогані терміни.

Шпилька сучасної дівчини

Як в наш час роблять гроші

Якщо ви ще не знаєте історію молодого хакера Джун Хун Лі, який заробив шалені гроші всього за 2 дні, я вам зараз її розповім. Молодий хакер, який проживає в Південній Кореї вирішив продемонструвати свої геніальні здібності, зламавши за пару днів браузер Chrome, ОС, браузер Safari і Explorer.

На хромі молода людина заробив близько 70 000 доларів, за операційну систему – отримав 20 000 доларів, а загальна сума зароблених грошей склала близько 220 000 доларів. Непогано, скажіть ви? – погоджуся.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Все це проводилося в якості конкурсу, тому хакер не тільки пішов «чистим» але і заробив непогані гроші.

Смачно ідеальний ноутбук

новий Findows

Один з користувачів інтернету вирішив розробити новий «Findows». А вірніше те, як виглядав би логотип всесвітньо відомої ОС «Windows 10» на ПК фінських користувачів. І ось, що вийшло.

На зображенні присутній логотип «Windows» у якості прапора Фінляндії і була замінена перша буква в назві.

Вийшла нова версія «Папка 3»

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Було випущено нове оновлення – Windows For Woman

Сьогодні, напевно, і не зустрінеш тих, хто не знає, про компанії Microsoft, яка не перестає нас дивувати, випускаючи різноманітні новинки та оновлення. Наприклад, днями було випущено нове оновлення «Windows For Woman». У перші ж дні кількість встановили чергове оновлення користувачів перевищило рекордної позначки, з якої 90% – представники жіночої статі.

Мабуть, саме основна відмінність, яке помітили користувачі, це пропали кнопки «Yes» і «No», а замість них з’явилася кнопка «Maybe …».

Ссылка на основную публикацию