З Новим 2020 Роком Вівці і Кози

З новим 2015 роком вівці і дерев’яною кози

Добрий день друзі! Але ось нарешті і прийшов 2015 год! Якого ми всі так чекали весь минулий 2014 год! Кожному з нас минулий рік приніс свої радощі й прикрощі. Але давайте все негаразди залишимо в минулому році! Нехай вони підуть в минуле і не коли не повертаються!

  1. Передмова.
  2. Зміна планетами зодіакальних знаків!
  3. Як сервірувати стіл у 2015 році!
  4. Подарунки в рік Вівці!
  5. Інтер’єр до Нового року!
  6. Слов’яно-Арійський Календар.

Передмова

Я хочу поговорити про наступив, 2015 рік вівці, якщо виходити з Китайського гороскопу. Виходячи ж з Східного гороскопу, це – рік Дерев’яною Кози. Офіційно зодіаку Китаю він настане 19.02.2015 року. Це рік саме Синьої вівці.

З огляду на велику частину астро-прогнозів, даний рік Кози буде більш мирним і спокійним, в порівнянні з минулим роком – Дерев’яною Коники. Астрологи заявили – даний рік стане сприятливим для більшої частини зодіакальних знаків. З собою він принесе позитивні зміни!

У 2015 році буде правити Юпітер. За словами астрологів – ця планета відмінний покровитель. Юпітер несе max позитивний вплив, тобто рік Вівці принесе пристойну кількість позитиву і гарного настрою! Тому з новим 2015 роком вівці вас, дорогі читачі!

Зміна планетами зодіакальних знаків

Через те, що даному році багато планет змінять зодіакальні знаки, частина людей змінять свою думку. Як наслідок – зміна поглядів, пріоритетів і думок. Можливо, зміни торкнуться політику, економіку і моду.

З приводу фінансів, рік Кози – сприятливий всім Зодіаку. Але більш успішними стануть ті, хто викине лінь з голови і налаштуватися на досягнення намічених планів. Бажано бути сміливішими, більш рішучим у непередбачених ситуаціях. Не робіть різких висновків, рішення, сильно впливають на зміни у вашому житті!

У році Кози є своя ложка дьогтю! Я маю на увазі ймовірність виникнення проблем зі здоров’ям! Звідси – стежте за здоров’ям, самопочуттям! Не завадять заходи профілактики, пройдіть вчасно діагностику. Не забувайте про рух і позитивний настрій (Цей розділ не завадить і в наступні роки)!

Як сервірувати стіл у 2015 році

Більшість людей перед новим роком чекають чудес, звідси в новорічну нічку необхідна загадковість, таємничість і невеликі чудеса! Зустрічаючи рік Кози, потрібно відповідати календарем сходу. Символ року – Синя Овечка, відповідно настільні приналежності (посуд, серветки, скатертина і ін.) Повинні бути відповідного кольору і бажано мати один стиль.

Якщо ви вирішили йти за календарем Сходу, то бажано виключити м’ясних продуктів (це ж відповідає і Православному календарю – триває Різдвяний піст). Коза харчується зеленню, відповідно, до столу бажано приготувати побільше соковитих і смачних овочів!

Вівця вважає за краще свіжі продукти! Значить, не застосовуйте прострочені або залежалися овочі (про напівфабрикати і консервовані продукти я взагалі мовчу). Готуйте поменше смаженої, тушкованої або запеченої їжі! В даний рік бажані соки і різноманітні морси жовтих квітів! Також овечка любить ароматні хлібні ласощі, молочні продукти і багато сирів!

Подарунки в рік Вівці

Зрозуміло, що на нових рік необхідні подарунки! Їх хочуть отримати все люди! Подумуючи, як порадувати близьких вам людей, не варто забувати про символ року! Жінки в даний рік (Як і в будь-який інший!) Не відмовляться від стильних ювелірних виробів з вкрапленнями аквамарина або онікса, тому що даних камінці символ року Вівці!

Також підійдуть вироби з дерева, тому що 2015 рік пройде під стихією дерева! Рідним можна зробити подаруночки у вигляді кози або вівці. У овечки відмінний смак! Вона є актрисою, вирішує багато питань з творчої сторони. Відповідно, бажано підбирати подарунки, задіявши фантазію і творчість! Хлопцям можна подарувати ковбойські капелюхи і ремені оригінальних форм.

Сімейним парам підійдуть сувеніри, які прикрасять собою інтер’єр! Всім підійдуть шкарпетки з вовни, бажано з відтінком синяви, тому що овечка все-таки синя.

Інтер’єр до Нового року

Так як стихія нового року – дерево, звідси прикрасити квартиру бажано виробами з даного матеріалу! Це можуть бути вазочки, невеликі статуї, рамочки та ін. Не зациклюйтеся на синьому кольорі. Також підійдуть радісні, яскраві кольори. Не забудьте про прикрасу кімнат зі стрічок і гірлянд, різних куль зеленувато-синіх тонів і тонів деревного кольору. Овечка воліє зелені рослини, відповідно додайте їх в дизайн квартири.

Прикрашати квартиру необхідно з м’якістю, витонченістю і витонченістю.
Віддайте перевагу витонченим речей. Створіть у себе затишок і тепло. Прикрашаючи будинок, застосовуйте вироби з повсті. Можна застосувати декор з дерева, наприклад, зробити мініатюрну меблі і посуд з дерева. Дерев’яна коза точно зрадіє подібній обстановці.

Не забудьте про символ даного року, козу і овечку. Їх бажано помістити на новорічний стіл. Таким вчинком ви досягнете покровительства Овечки і Козочки і приведете з в вашу хату. Також бажано в будинку повісити дзвіночки, для залучення удачі, щастя і здоров’я.

Козочка, тварина соромлива, не любить гучні бенкети на дискотеках і барах з гуркотливій музикою. Звідси зустрічати його бажано зі своєю сім’єю або в колі друзів, з ким ви відчуваєте себе в комфортній обстановці. Якщо ви бажаєте благовоління Козочки, вам необхідно порадувати її, приготувавши чудове частування. Не забудьте про позитив і чудовий настрій, тоді весь рік пройде в позитиві і у вас буде настрій на Ура! З новим 2015 роком вівці!

Слов’яно-Арійський Календар

До Революції у нас вважався днем, коли відбуваються чудеса і казкові речі, Різдво. Зараз – Новий рік. За Слов’яно-арійські календарем Новий рік наступає в день Осіннього одно дії. Першого січня 2015 року з даного календарем, це 20 число місяця Бейлет’, день тижня Трітейнік (середа), 7523 Року від створення світу в Зоряному Храмі.

Слов’яно-Арійський календар точніше сучасного. Зауважу для читачів, він був в ужитку в багатьох областях України аж до 19 століття. На жаль, зараз про нього практично забули. Він включав не 12 знаків зодіаку, як східний, а 16. На мою думку, ми повинні не тільки радіти східними традиціями, але і не забувати про Слов’янські.

Старий Новий рік у даній календарем настане 33 числа, в Седмицю (неділя), місяця Бейлет’ 7523 Літа від С.М.З.Х. У слов’янському календарі тиждень складається з 9 днів, місяць має близько 40 днів, рік складається з 9 місяців.

Даний календар довгий час існував паралельно з Юліанським і Григоріанським, тому що більш зручний для землеробів і взагалі, сільських жителів. За Юліанським календарем люди відзначали Церковні свята, по Слов’яно-арійські стежили за погодою і виробляли сільгосп. роботи. До слова, цей календар починає потроху відновлюватися.

Ссылка на основную публикацию