З чого почати залучення перших клієнтів у Інстаграме?

Ви дивіться на розкручені паблік або комерційні сторінки, де сотні коментарів від бажаючих купити продукт. Люди щось обговорюють, пишуть, порівнюють. Вам хочеться так само, але що робити ви не знаєте. Якщо не почати сьогодні, то завтра буде вже пізно, адже Інстаграм щодня поповнюється конкуруючими профілями, які також як і ви щось продають, прагнуть набрати аудиторію, заробити на товарах або хоча б якось монетизувати контент. Це вдається далеко не всім. Що ж робити, якщо є бажання освоїти ази інтернет-маркетингу і все-таки навчитися заробляти в мережі гроші? Пропонуємо зрозуміле покрокове керівництво. 

1.Поіск продукту або чому у вас має бути одне-єдине речення. Найкраще, якщо у вас є якийсь унікальний продукт і можна накрутити інстаграм. Де його брати? Забудьте про промислові товари, які продають ваші конкуренти. Такий продукції повно. Часто люди йдуть в пошук і шукають потрібні товари там. Однак промислові продукти нерідко погано продаються саме в Інстаграме. Оскільки дана соціальна мережа візуальна, то до контенту існують підвищені вимоги. Якщо ви їх не стерегли, то дуже непросто розкрутити акаунт. Найкраще знайти майстра, людини, який здатний виготовляти якийсь один продукт. Годяться вироби з дерева, одяг, аксесуари і так далі.

2.Подготовка контенту. У вас повинен бути дуже якісний контент. Проведіть фотосесію, задумайтеся над тим, щоб завжди була можливість робити фото вашої продукції. Деякі запасаються декором і спеціальними фонами, які дозволяють робити красиві знімки в буквально домашніх умовах. 

3.Іщіте фішки, які до сих пір не використовують ваші конкуренти. Думаєте, що конкуруючі компанії сидять і тільки й роблять, що вдосконалюють свій маркетинг? А ось і ні! Найчастіше люди (і маркетологи тут не виняток) знаходять 1-2 працюючих інструменту і зупиняються на цьому. Звичайно ж, це і є слабкою ланкою, яке є майже у всіх без винятку! Скористайтеся якимись фішками просування, які ваші конкуренти не застосовують. Поки вони зайняті рутиною і плинністю, ви вже можете почати наступати їм на п’яти. 

4.Следіте за оновленнями сервісу постійно. Підпишіться на офіційний профіль Інстаграма. Це дозволить вам першими впроваджувати з’являються нововведення для бізнесу. Наприклад, з’явилася можливість починати прямі ефіри. Невже все стали цим користуватися? Більшість вирішила, що не варто витрачати на це час. А ось деякі компанії починають отримувати перших клієнтів завдяки цьому нововведенню. Все просто – накрутка інстаграм активно підтримує і просуває в топ найактивніших, хто першим починає користуватися новим функціоналом. Така політика сервісу, а тому нерозумно було б не відслідковувати новини. 

5.Відео в Інстаграме дозволить забути про проблеми з продажами. Відео все ще використовують не всі. А тому це відмінний шанс почати активне просування. Ви можете начитувати інформацію на телефон, ставити слайд, – відео готово! Ролик тривалістю в 1 хвилину може зняти кожен. У той же час Інстаграм набагато вище ранжує відео. Тобто, якщо ви використовуєте такий формат замість постів, то вас автоматично просувають. Плюс додайте до цього можливість ставити хештеги, використовувати гео-мітки. Очевидно, що просуватися безкоштовними або дійсно бюджетними методами можна і потрібно!

Ссылка на основную публикацию