Your connection to the host has been lost в Fortnite – рішення

Для багатьох любителів жанру ігор на виживання Fortnite Battle Royale займає лідируючі позиції завдяки своїй динамічності і своїм «плюшками» – наприклад можливості будувати зміцнення, сходи прямо в розпал битви.
Сьогодні розберемо помилки «Your connection to the host has been lost» в Fortnite, вікно з повідомленням про помилку з’являється після старту гри, йде завантаження, а потім з’являється повідомлення, що з’єднання з хостом втрачено, поговоримо про можливі причини помилки, а нижче дамо поради по її вирішенню.

Your connection to the host has been lost – можливі причини

Оскільки розробники продовжують розробку, а іграшка знаходиться в стадії «раннього доступу» – не виключені помилки з серверами гри, поганого з’єднання, а так же навантаження серверів. І якщо проблема на стороні сервера – тут ми мало що можемо зробити і залишається чекати поки баги будуть виправлені. Але якщо проблема із з’єднанням на стороні клієнта (гравця) тут можна спробувати налагодити якість зв’язку засобами Windows.

Обрив мережі прям під час бою найгірша ситуація для геймера. Але якщо обрив інтернету тут ні до чого, тоді можлива причина в помилку: «Your connection to the host has been lost». Вона з’являється на всіх платформах, де запускається Fortnite.

Спробуємо вирішити ситуацію за допомогою покрокової інструкції, якою потрібно просто слідувати.

Відновлення доступу до мережі

Помилка «Your connection to the host has been lost» в Fortnite сама собою не вирішиться. Тут необхідно власноруч приступати до її усунення. Починаємо для початку з переходу в «Панель управління». Саме звідси почнеться шлях в надра системи для усунення бага.

 1. Серед безлічі осередків знаходите ярлик «Брандмауер Windows».
 2. Пересуваємося в уже увійшов меню до лівої межі монітора. Тут вибираємо передостанній варіант «Додаткові параметри».
 3. Все в тому ж лівому кутку клацає по першій категорії «Правила для вхідних підключень». В середньому вікні повинні відобразитися всі програми, встановлені на ПК – трохи почекайте для цього.
 4. Коли вікно нижче прогрузити в правому вікні тиснете по «Створити правило …».

  створити правило

 5. Відобразить чергове нове вікно. Натискаючи на другому із запропонованих варіантів «Для порту». Тиснете далі.
 6. Тепер вводите в єдину графу спеціальні вказівки. Вкажіть наступні порти: 5222 Отримати, 443, 80. Переконайтеся, що зверху обраний протокол TCP. Натискаєте далі.

  Вибирай протокол і порти

 7. Наступні два вікна пропускаєте без змін, просто підтверджуючи дії.
 8. В останньому вікні потрібно вказати ім’я та опис правила. Їх можна заповнити чим завгодно, але особисто в моєму конкретному випадку використовував такі абревіатури: поле №1 – Fortnite, поле №2 – UE4. Це останній етап.

  Вкажіть ім’я та опис правл

Відновлення доступу до мережі – другий етап

Можна закривати раніше відкриті вікна. На робочому столі подорожуємо у нижній правий кут. На піктограмі підключення інтернету клікаєте ПКМ. Імені команди з центом управління мережами. Або відкриваємо налаштування мережевих з’єднань з адаптерами підключення. Знову йдемо по пунктам.

 1. Справа тиснете на «Зміна параметрів адаптера». Знову вдаємося до допомоги ПКМ для переходу в властивості задіяної в даний момент мережі. Перевірте, що правильно знайшли вашу домашню мережу.
 2. Нікуди не переходячи, зі списку вибираєте категорію з протоколом 4 (TCP / IPv4). Клікаєте за властивостями трохи нижче.

  Протокол Інтернету версії 4

 3. Нам буде потрібно змінити тільки пункт DNS. Вводите стандартні параметри для загального використання мережі інтернету: поле №1 – 8.8.8.8., Поле №2 – 8.8.4.4. Категорію IP-адреси не чіпаєте. Вона повинна бути виставлена ​​в автоматичний режим.

  Міняємо DNS адреси

Перезапускаєте вашу систему шляхом виключення комп’ютера, перезавантажуємо роутер якщо інтернет йде через нього. Якщо помилка «your connection to the host has been lost» в Fortnite залишається актуальною, тоді спробуйте ввести інші параметри DNS. Можна також спробувати поставити інші властивості для вашого IP. В інтернеті є багато варіантів стабільних DNS і IP.

Ще варіанти поліпшення з’єднання

Вищеописаний метод допомагає якщо у вас немає інших проблем з мережевим з’єднанням і підключенням. Брандмауер Windows можна відключити зовсім, якщо він є причиною обриву мережі. Так само із загальних порад виділимо особливо важливі.

 • На час відключаємо антивірус, який може блокувати невідомі підключення.
 • Вимикаємо роутер на 10 хвилин з мережі.
 • Обов’язково відключаємо ВПН програми і софт для роботи з мережею типу Хамачі і подібні.
 • Відчайдушною мірою стає звернення до свого провайдера за постійним IP – послуга платна, але підключення до Fortnite поліпшується в кілька разів.
 • Причина обриву може бути пов’язана з недавньою блокуванням безлічі айпішніков РКН.
 • Що примітно збій в мережі може з’являтися 5 разів поспіль, а потім гра нормально запуститься – просто пробуйте запускати битву кілька разів.

Прочитайте що робити якщо Fortnite Battle Royale вилітає і викидає при запуску – швидше за все проблема з драйверами на відеокарту.

висновок

Сподіваюся ви розібралися як виправити помилку «Your connection to the host has been lost» в Fortnite. Якщо вам відомі ще способи щодо вирішення проблеми – пишіть в коментарях до цієї статті або нашу групу в контакті і ми доповнимо ними нашу статтю.

Ссылка на основную публикацию