Yahoo! Messenger (російський)

Розробник: Yahoo! Inc.
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: русифікатор
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 1,38 Мбайт
оновлений: Грудень 17, 2016

В Україні програма Yahoo! Messenger не прижилася, хоча Мессенжер від Яху має ряд переваг. Серед них – підтримка великої кількості платформ (Windows, Linux, FreeBSD, Palm OS, Android і ін.), Тісна інтеграція з порталом Yahoo !, яка дозволяє, не залишаючи звичного інтерфейсу Інтернет-пейджера, користуватися поштою, вести календар і адресну книгу, відслідковувати найважливіші новини, котирування акцій, стан ринку, прогноз погоди.

Значно полегшує життя користувачів вбудована рядок пошуку, яка відправляє на сайт www.yahoo.com за знайденими посиланнями. У числі стандартних можливостей – проведення конференцій, голосова та відеозв’язок, а також чати.

При установці програми в Web-браузері з’явиться нова панель, яка дасть доступ до всіх перерахованих можливостей Yahoo! Messenger. З одного боку, це дуже зручно, з іншого – така нав’язливість дратує, тим більше що панель ця з’являється незалежно від вашого бажання і згоди, а видалити її можна тільки разом з Yahoo! Messenger. Для особливо нетерплячих передбачена функція відстеження відповідей – так що не встигне ваш співрозмовник доторкнутися до клавіатури, як ви вже будете про це знати.

Зовнішній вигляд програми налаштовується за допомогою «скінів». Додатково до цього остання версія Інтернет-пейджера підтримує зміну фону вікон повідомлень: можна одночасно насолоджуватися плаванням рибок або який-небудь мультяшки і спілкуватися в чаті. Розробники назвали це нововведення IMVironments, виклали на сайті безліч анімованих фонових зображень і обіцяли регулярно оновлювати їх.

Можливості програми:

  • Спілкування в режимі реального часу.
  • Інтеграція з іграми, пошуковими і музичними сервісами порталу Yahoo.
  • Можливість організувати голосові і відео конференції.
  • Висока якість відеозв’язку.
  • Розраховані на багато користувачів чати, обмін фото та файлами.
  • Доступ до радіостанцій.
  • Послуга Launchcast дає можливість прослуховувати музичні файли друзів.
  • Прямо у вікні для відправки повідомлень можна грати в шахи, шашки, нарди, доміно та ін.

Русский: Для русифікації програми Yahoo! Messenger використовуйте додаток з архіву Build-11.5.0.228_ru. Запустіть його після установки програми і інтерфейс месенджера буде відображатися російською мовою.

Ссылка на основную публикацию