Xiaomi Mi TV 3 – сучасна телевізійна панель

Виникає питання, до якого типу пристроїв правильніше за все буде віднести Xiaomi Mi TV 3. До телевізорів? Можливо. До консолей? З деякою натяжкою, його можна вважати консоллю на Android. Але найкраще, напевно, зупинитися на назві гаджет. Воно найбільше відповідає новинці і характеризує її функції. 4К-панель вартістю вісімсот доларів? Ну цим сьогодні навряд чи кого можна здивувати, при бажанні можна купити і дешевше. Але не з 60-ти дюймовою діагоналлю при відсутності підтримки Android.

Так в чому ж причина такої його популярності? Головна фішка Xiaomi Mi TV 3 полягає в тому, що в самій панелі немає апаратної начинки. Тобто, людині, яка вирішила придбати досить значний за розмірами 4K-дисплей, не доведеться турбуватися, що «мозок» його розумного телевізора застаріє і доведеться міняти весь пристрій на більш сучасне. Саундбар і телевізійна панель з’єднані спеціальним кабелем, що зовсім не випадково. Саме в корпусі саундбара розміщений весь набір електроніки: центральний процесор, графіка, оперативна пам’ять (2 Гб) і т. Д.

До чого все це? Так все просто. Тепер, коли виходить оновлене залізо користувачеві немає необхідності купувати новий телевізор. Погодьтеся, з урахуванням його ціни, це досить дорого і безглуздо. Компанії досить буде випустити новий саундбар, ціна на який складе, наприклад, ¼ від вартості всього комплекту. Все, що потрібно від власника – це поміняти старий устрій на нове і він отримає сучасний телевізор з самої високотехнологічної начинкою.

Що стосується Android, то тут є пара нюансів. Перше, що доведеться зробити – це перевести його на російську, ну в крайньому випадку англійську мову. Мало хто у нас здатний розібратися в ієрогліфах. Але і ця проблема вирішувана, інформацію можна знайти на відповідних форумах.

Поки купити новий телевізор можна тільки в КНР. Коли він з’явиться в Україні поки невідомо. Що викликає жалю, адже гаджет дійсно хороший.

Ссылка на основную публикацию