X4: Foundations не починається і не встановлюється – що робити?

X4: Foundations – продовження легендарної серії космічних симуляторів. У даній грі ви зможете командувати альянсом, управляти космічним кораблем, займатися торгівлею і багатьом іншим. На жаль, у користувачів в процесі установки або під час запуску гри виникає ряд неприємних помилок або проблем. Про найпоширеніші способи їх вирішення ми розповімо в цій статті.

X4: Foundations не починається і не встановлюється що робити

Перед тим як перейти до вирішення ніжепредставленних проблем переконайтеся, що у вас встановлені найсвіжіші драйвери відеокарти. Для цього треба зайти на офіційний сайт виробника, і знайдіть потрібну модель вашої карти. Також упевніться, що у вас встановлена ​​остання версія DirectX.

X4: Foundations не встановлюється

Іноді в процесі установки гри може виникнути помилка. Для початку переконайтеся, що у вас є достатній обсяг пам’яті на жорсткому диску. Пам’ятайте, що крім заявленого розміру гри на HDD повинно обов’язково залишатися 1 – 2 ГБ вільного місця. Взагалі якщо на робочому диску занадто мало вільної пам’яті, будь-яка гра або додаток може працювати некоректно або взагалі не запуститися. Також упевніться в стабільному підключенні до Інтернету. Рекомендуємо вимкнути антивірус в процесі установки гри.

X4: Foundations не починається

Також крім проблеми з установкою гра може просто не запускатися. Знову ж таки, найчастіше це буває через некоректну установки гри. Спробуйте видалити гру через вбудований інструмент Windows і запустити дистрибутив заново. Якщо ви забули відключити антивірус в процесі установки, то він просто може видалити необхідні для установки файли.
Ще раз переконаєтеся, що на диску з встановленою грою є необхідний обсяг вільної пам’яті (не менше 2 ГБ). Варто також перевірити шлях до гри в адресному рядку. У ньому повинні бути тільки літери кирилиці та цифри. Зрештою, спробуйте запустити гру з правами Адміністратора з сумісністю з різними версіями Windows.
Якщо всі вищевказані дії були зроблені, але гра як і раніше не запускається, то спробуйте виконати дії, зазначені в інструкції нижче:

 1. Переконайтеся, що ваша операційна система та інший софт оновлений до актуальної версії. Для цього треба зайти в інструмент оновлень і встановіть останню версію;
 2. Переконайтеся, що системні вимоги комп’ютера відповідають мінімальним зав’ялених виробником;
 3. Видаліть актуальну версію Visual C ++ і встановіть останню версію за цим посиланням для 32-бітної системи https://aka.ms/vs/15/release/vc_redist.x86.exe або за цим посиланням для 64-бітної системи https: // aka.ms/vs/15/release/vc_redist.x64.exe;
 4. Якщо гра не запускається і при цьому не з’являється вікно з помилкою, то просто перезавантажте комп’ютер і спробуйте знову;
 5. Перед запуском гри зменшите дозвіл дисплея, іноді це допомагає вирішити проблему із запуском;
 6. Переконайтеся в тому, що кеш гри в Steam не пошкоджений;
 7. Перевстановіть гру;
 8. Вимкніть всі програми, які можуть заважати коректній роботі гри (антивірус, файрвол і т.д.).

X4: Foundations не запускається Steam

Якщо гра не запускається з клієнта Steam, то спробуйте два способи, як можна вирішити цю проблему.

спосіб 1

Полягає в звичайному перезапуску клієнта. Часто гра не запускається через внутрішні помилок Steam, які пропадають при повторному запуску.

спосіб 2

Якщо перший спосіб не допоміг вирішити проблему, то спробуйте зробити наступні дії:

 • Закрийте клієнт і перейдіть за адресою: C – Program Files – Steam (або будь-який інший адресу, яку ви вказали при установці клієнта);
 • В папці Steam знайдіть файли: ClientRegistry.blob Rutab.net і steam.dll Rutab.net і видаліть їх;
 • Перезавантажте комп’ютер;
 • Запустіть Steam НЕ через ярлик на робочому столі, а безпосередньо через системний диск, на якому встановлений клієнт.

У цьому матеріалі ми представили найпоширеніші способи вирішення проблеми з установкою і запуском гри X4: Foundations. Якщо проблему не вдалося вирішити, то радимо звернутися в техпідтримку Steam або до розробників гри. Сподіваємося, дана стаття була вам корисна, і чекаємо ваших думок в коментарях.
Багато гравців скаржаться що «танців з бубном» не уникнути при спробах запустити гру, якщо вам відомі інші робочі способи вирішити ці баги – відпишіться в формі коментарів нижче і ми обов’язково доповнимо нашу статтю.

Ссылка на основную публикацию