Wp-syntax (Плагін) WordPress Як Налаштувати 2020

Wp-syntax плагін для вставки різних кодів і вставок

Добридень! У нашому сьогоднішньому посту мова піде про дуже цікаве розширення (плагін) Wp-syntax. Даний плагін досить корисний, тому що він виводить багато коди в ваших постах в досить гарному вигляді. Я знаю, що багато блогери хочуть, щоб їх коди в постах виглядали досить пристойно.

Коли людина просто пише якийсь код, він виглядає як звичайний текст, але це не дуже красиво. Іноді редактор Вордпресс просто не дає можливості додавати сторонні коди у ваші пости. Він їх прибирає або виводяться вони криво, зовсім не так, як вам це необхідно.

Правда, можна вставити код прямо в редакторі Текст.

Але, як я вже згадав, це не красиво. Можу навести приклад. Подивіться, як буде виглядати код в статті, якщо його просто ввести:

<? Php $ theme->hook ( ‘html_before’); ?>

Якщо ж ви його введете через Wp-syntax, він буде виглядати так:

або ось так:

<? Php $ theme->hook ( ‘html_before’); ?>

На мій погляд, це досить наочно. Все це робить плагін Wp-syntax.

Дане розширення необхідно для гарного показу і виділення багатьох кодів або тегів в постах. Завантажити його можна з сайту розробника. Просто ввівши назву в пошукову систему Wp-syntax. Або перейдіть по моїй посиланням. Установка його відбувається в звичайному режимі. Додаєте, проводите активацію, і він з’являється серед плагінів.

Як вставити плагін Wp-syntax

Потім вам доведеться перейти в текстовий редактор і поставити перед цією частиною тексту, яку ви хочете виділити, наступне:

<pre lang = “LANGUAGE” line = “1”> тут потрібний фрагмент тексту </ pre>

Здавалося б, все відбувається без проблем, але це не так. Необхідно постійно входити в текстовий редактор і додавати цей фрагмент. Це багатьом не подобається. В цьому випадку допоможе додаток до даного розширення WP-Syntax Button.

Це зручне доповнення. Воно з’являється в візуальному редакторі у вигляді окремої кнопочки code.

За допомогою доповнення, для вставки коду в пост, немає необхідності входити в текстовий редактор і виділяти необхідний фрагмент даними тегами. Ви просто виділяєте потрібну частину тексту мишкою і натискаєте на ярличок code.

З’явиться віконце з двох рядків:

Де в першій потрібно вибрати мову вставки. Я зазвичай вибираю Javascript. Експериментуйте, для якої мови ваше версія WordPress підходить краще.

Line Number – це номер рядка, з якої почнеться виділений фрагмент. Наприклад, ви вибрали фрагмент і вставили код, далі, вибираєте javascript і ставите 5 сходинку. Тиснете – Insert.

Можна було б завершити пост, але не все так просто. Багато версій вордпресс Wp-Syntax Button не завжди сприймають і виникають проблеми. Так часто трапляється у мене і виникає необхідність вставляти потрібний фрагмент в текстовому редакторі. Чим ближче ваш движок до версії 3.0, тим операція проходить більш коректно.

Якщо у вас дана проблема, або звикайте до неї, або замініть плагін подібним. Подібних розширень багато! Я частина з них вставляв, але не всі вони працюють з успіхом. Багато навідріз відмовляються. Тоді їх доведеться видалити! Або користуйтеся Wp-syntax без всяких доповнень!

Як вам погодка? Золота осінь пройшла, настала сльота.

Ссылка на основную публикацию