World of tanks android: як грати онлайн

World of Tanks для Android – це дуже своєрідна гра, яка стала легендарною ще до свого виходу. Вона помітно відрізняється від інших додатків, пов’язаних з розрахованими на багато користувачів битвами. Це безкоштовна гра в жанрі FPS, розроблена студією Wargaming. World of Tanks Blitz відноситься до розряду додатків, від яких неможливо відірватися. Іноді буває досить запустити гру лише 1 раз, щоб стати її великим шанувальником. Користувачі зазвичай рекомендують цей додаток своїм друзям, в результаті чого ряди танкістів щодня поповнюються.

історична достовірність

World of Tanks Blitz – це унікальна гра, яка віддає данину поваги історії. Розробники дуже серйозно підійшли до вивчення технічних аспектів бойових машин часів Другої світової війни. Кожна модель танка є практично повним цифровим аналогом реально існувала техніки. У грі передбачена система досягнень, яка заснована на дивовижних історичних подіях. Наприклад, є досягнення, яке пов’язане з героїчним екіпажем радянського танка, що зупинив наступ переважаючих сил противника.

Користувач може грати за Німеччину, США або СРСР. Танки кожної з цих країн мають реалістичними характеристиками, що не були завищені або занижені на користь будь-якої протиборчої сторони. Цікаво, що в навчальному режимі (який являє собою танковий біатлон) гравцеві доводиться управляти американської бойовою машиною, а не радянської. І це при тому, що компанія Wargaming була заснована в Білорусі, яка раніше входила до складу СРСР.

Ігри Танки на Андроїд сподобаються не тільки шанувальникам багатокористувацьких FPS, але і поціновувачам військової історії. Любителів реалізму трохи спантеличує той факт, що в грі не представлена ​​піхота, яка зіграла ключову роль у Другій світовій війні (як і у всіх великих конфліктах в історії людства). Проте, World of Tanks Blitz – це чудовий симулятор виключно танкових битв, які теж мали місце в минулому.

Відмінність від інших FPS

Гра унікальна в своєму роді ще і тому, що вона привертає до себе увагу не тільки молоді, а й людей старшого віку. Це стосується не тільки мобільної версії, але і додатків для PC або Xbox. Розваги в жанрі FPS зазвичай не підходять для людей у ​​віці, оскільки вимагають від користувача швидкості реакції. Так уже склалося, що більшість шутерів пропонують «ураганний» ігровий процес, з яким найкраще справляються незміцнілі юні уми. Але після завантаження World of Tanks Blitz користувач з подивом виявляє, що програма не вимагає від нього різкості і прийняття швидких рішень.

Ключ до перемоги – це правильний вибір позиції. Знищити танк з одного пострілу в цій грі досить складно. Поля битв можуть поєднувати різні типи місцевості. У містах буває важко зорієнтуватися, але вони служать хорошим прикриттям. Відкриті майданчики забезпечують хорошу видимість і маневреність, але в таких умовах важко сховатися. Ігровий процес зводиться до того, що потрібно переходити від однієї позиції до іншої і намагатися вчасно виявити ворожі танки, щоб першим відкрити вогонь. Це не простий танковий біатлон. Якщо ви зіткнетеся з переважаючими силами противника, то краще пропустити їх, сховавшись в засідці, а потім атакувати ззаду або дочекатися підкріплення.

Потрібно мати на увазі, що ворожими танками керує не штучний інтелект, а живі люди, які можуть приймати нестандартні рішення. У більшості FPS виграє той, хто швидше за всіх цілиться і натискає на курок. Але в цій грі перемагає та команда, яка краще спланувала бойову операцію. Ось чому додаток вважається незвичайним і привертає до себе підвищену увагу різних категорій гравців.

Платіжна система

Танки Онлайн на Андроїд – це безкоштовний додаток. Але в даному випадку ціна гри не вплинула на її якість. Завдяки програмам на зразок Heartstone або Summoner Wars стало зрозуміло, що на безкоштовних додатках розробникам заробити навіть простіше. Гра World of Tanks не вимагає від користувачів вкладення грошей в грубій формі. У цьому додатку можна досягати значних успіхів, не маючи доступу до платного контенту.

Навіть якщо користувач проведе в грі є безкоштовною 24 години і більше, він не відчує себе збитковим через те, що йому недоступні функції, що вимагають вкладення грошей. Але рано чи пізно настане момент, коли нові моделі танків почнуть відкриватися надто повільно. І ось тоді гравець вперше відчує, що йому пора розщедритися на певну суму.

З іншого боку, до цього моменту користувач зазвичай вже встигає розблокувати вражаючу кількість різних танків, багато з яких мають значними бойовими характеристиками. Німецькі Тигри і американські Шермани доступні і в безкоштовному режимі. Звичайно, важкі танки вигідно відрізняються від своїх більш легких конкурентів тим, що володіють дуже міцною бронею і потужним знаряддям. Але в цій грі перемагає той, хто добре володіє тактикою позиційної боротьби. Легкі і маневрені танки, які можуть розвивати велику швидкість, в деяких ситуаціях здатні вирішити результат бою.

Платіжна система гри Світ Танків призначена в основному для тих, у кого не вистачає терпіння розвивати свій танк від малого до більшого. Вкладення грошей допомагає користувачеві швидше прокачати до більш серйозних бойових машин. Преміум-аккаунт відносно недорогий, якщо порівнювати з іншими розрахованими на багато користувачів іграми.

Інші переваги гри

Які різновиди танків доступні власникам платної підписки? Можна вибрати одну з декількох елітних бойових машин. Серед них є експериментальні прототипи і танки, які були випущені вже після завершення Другої світової. Передбачено також додаткове обладнання, яке рідко використовується гравцями через малу ефективність.

WoT Blitz для Андроїд пропонує своїм користувачам порівняно короткі бої. Правила бою нагадують гру «Цар гори». 2 команди, в кожній з яких налічується 7 танків, повинні захопити контрольні точки раніше, ніж це зробить суперник. Кожен бій має обмеження за часом, так що все доводиться робити дуже швидко. Успіх бойової операції багато в чому буде залежати від вибору правильного шляху наступу.

Бажано, щоб команда трималася купи, оскільки самотній танк не є серйозною загрозою. Кожен бій унікальний завдяки тому, що протиборчі сторони постійно шукають обхідні шляхи і слабкі місця суперника. Іноді трапляються епізоди, які гравці потім згадують з гордістю. Завантажити World of Tanks Blitz можна безкоштовно в інтернет-магазині Google Play.

Ссылка на основную публикацию