Word режим обмеженої функціональності і які функції недоступні

, створеним в 2007 році, іноді вискакує повідомлення про те, що документ знаходиться в обмеженою працездатності. Як можна здогадатися, це означає тільки одне: деякі функції Word при редагуванні документа можуть бути недоступні. Такого роду повідомлення з’являється лише в тому випадку, якщо файл був створений в старіших редакціях Word.

Що таке режим обмежень в працездатності?

Які обмеження накладаються на редагування відкритого документа? Як уже згадувалося вище, режим обмеженої функціональності є обмеження на використання деяких інструментів при редагуванні будь-якого документа. Багато користувачів помилково вважають, що в Wordе режим обмеженої функціональності не дозволить їм відредагувати файл на базовому рівні і зберегти його. Однак режим обмеженої функціональності абсолютно не впливає на початкові правки тексту. Наприклад, якщо слід виправити кілька слів і зберегти файл, то повідомлення про обмеженої функціональності не перешкоджатиме цим діям. Ці обмеження здебільшого стосуються графіків, схем і всіляких об’єктів OLE, вбудованих з інших додатків.

Як прибрати повідомлення такого роду?

Для того щоб прибрати такого роду попередження є сенс виконати наступні маніпуляції:

  1. Якщо потрібно прибрати повідомлення про обмеження в роботі додатка, то зробити це можна лише шляхом збереження файлу в іншому форматі, дружнім з новою версією софта. Слід зазначити, що в такому випадку всі обмеження будуть зняті, але при переході до більш старої версії додатка нові інструменти будуть недоступні. Іноді трапляється й так, що документ, який було збережено в новому форматі, згодом не відкривається більш ранніми редакціями утиліти.
  2. Для того щоб провести вищенаведений процес, потрібно знайти кнопку з фірмовим значком Office і клацнути по ньому. Далі слід вибрати пункт «Перетворити» і підтвердити інформацію про наслідки перетворення в новому вікні. Після цього процедура переходу в новий формат буде виконана. Знайти файл можна буде за тією ж адресою, так як утиліта замінює вихідний варіант документа на свій.
  3. Якщо ж потрібно зберегти обидва варіанти документа, то є сенс скористатися опцією «Зберегти як», щоб отримати два файли, що мають абсолютно різні формати.
  4. Іноді трапляється й так, що подібне повідомлення з’являється і в більш старих варіантах ПО. В такому випадку це свідчить про піратської копії Office, на яку накладено обмеження з боку розробників. Для того щоб їх зняти, потрібно придбати ліцензовану версію утиліти або ж активувати пробний період її використання, який триває всього 30 днів.
  5. Для активації софта слід лише придбати спеціальний ключ, який дозволить зареєструвати одну копію неодноразове число раз. Тобто цей ключ є безстроковим і багаторазовим.

Корисне примітка: слід зазначити, що, незважаючи на велику кількість в інтернеті різних зламаних версій утиліти, завантажувати будь-яку з них вкрай не рекомендується. Вся справа в тому, що практично в кожній з них знаходиться шкідливий код, який здатний викрасти важливі дані користувача.

Ссылка на основную публикацию