Word для Андроїд: додатки та їх особливості

Багато користувачів Android пристроїв навіть не здогадуються про можливості девайса, яким володіють.Найпоширеніша омана – відсутність програмного забезпечення Microsoft Office (зокрема,), створеного для платформи пристрою. Дійсно, оригінальної програми Word для Android немає, але існують додатки, які виконують її функції: можна читати документи, редагувати їх і навіть створювати нові.

Найбільш популярні додатки

Магазини додатків рекомендують безліч програм Ворд для Андроїда, Принципи їх однакові, адже вониявляють собою аналог оригінальної програми від Microsoft, ось тільки не всі з них зручні і прості у використанні. Найбільш популярні додатки Word для Андроїда: Smart Office 2, OfficeSuite Pro 6, Mobile Document Viewer і Documents To Go. Користувачі мають можливість завантажити їх на свій девайс безкоштовно.

Особливості та головні відмінності додатків

Smart Office 2 працює з широким переліком форматів: docx, doc, xlsx, xls, pptx, ppt. Навіть формат PDF доступний, але тільки для перегляду і друку.

Додатково додаток дозволяє переглядати картинки у форматах BMP, JPEG, GIF і PNG, діаграми в EMF і вектори в WMF.

Інтерфейс програми для Android барвистий і простий у використанні. Головне меню розділене на два рівня. Перший містить інструменти, необхідні для реєстрації аккаунта, підтримку від офіційного сайту, довідку і посилання на служби для зберігання та обміну файлами Google Docs і DropBox. В Smart Office 2 з’явилася можливість виведення презентації на проектор і друк збережених документів. Другий рівень головного меню отримав три ярлика:

 1. Дослідити.
 2. Тайм-лінії.
 3. Створити.

Пункт Дослідити дає можливість вибрати необхідний документ зі збережених раніше. Тут же можна скористатися Google Docs і DropBox.

Ярлик Тайм-лінії виставляє в хронологічному порядку всі документи, з якими працював користувач.

Пункт Створити перенаправляє в меню форматів. Для спрощення роботи подані шаблони. Це дуже прискорює роботу з документами.

Додаток OfficeSuite Pro 6 і Mobile Document Viewer практично повністю ідентично Smart Office 2, тільки OfficeSuite Pro 6 отримав в допомогу користувачу вбудований словник Кембриджа. Особливістю Mobile Document Viewer для Аndroid стала можливість відтворення написаного.

Після завантаження Documents To Go на екрані пристрою висвічується вітальне повідомлення. Далі робота з додатком практично повністю нагадує Smart Office 2. Відрізняються розробки лише стилем і дизайном інтерфейсу. Якщо в Smart Office 2 він яскравий, то в Documents To Go – більш скромний і максимально спрощений, головне меню складається з наступних пунктів:

 1. Недавні файли.
 2. Вибрані файли.
 3. Локальні файли.
 4. Документи Google.
 5. Файли з ПК.
 6. Магазин оновлень.

Вибір кращого застосування

Ви, напевно, задається питанням, який з представлених варіантів Ворд для Андроїд підійде саме вам. Кожне з описаних додатків наділене головними можливостями:

 • вони підтримують російську мову;
 • дають можливість працювати з документами і редагувати їх;
 • підтримують роботу з файлами Word, Excel.

Ссылка на основную публикацию