WonderFox DVD Ripper Pro огляд програми

основний функціонал

Дана програма не безкоштовна, але має термін ознайомлення, де ви можете працювати з DVD-відео тривалістю, що не перевищує 15 хвилин. Для активації повного функціоналу програми її потрібно купити. Ліцензія є довічною і не вимагає продовження.

Посилання для скачування: https://www.videoconverterfactory.com/dvd-ripper/

інтерфейс програми

У програми реалізований досить зрозумілий для звичайного користувача інтерфейс. Вся центральна частина головного вікна – це вибір варіантів копіювання даних. Усього доступно три варіанти (плитки):

 • DVD Disk. Тут в якості основного джерела вибирається DVD-диск. В цей час носій повинен бути вставлений в привід комп’ютера;
 • ISO Image. Як джерело вибирається ISO-образ диска;
 • DVD Folder. У цьому випадку основним джерелом є папка з DVD-файлами.

Додатково в інтерфейсі присутні такі елементи:

 • Іконка файлу, в формат якого буде виведено вміст DVD-диска. Вона розташована в правій верхній частині вікна;
 • Розділ для детальної настройки параметрів проекту. Прихований під кнопкою «Settings», що розташована в правій частині інтерфейсу;
 • У самому низу знаходиться рядок для вибору місця збереження вмісту DVD-образу. Там же можна знайти кнопки очищення і запуску.

Копіювання даних з DVD-диска

Процес ріпа в WonderFox DVD Ripper PRO можна умовно поділити на три основних етапи:

 1. Вибір DVD-джерела;
 2. Установку основних налаштувань, наприклад, зазначення кінцевого формату файлу, його розташування і т.д;
 3. Запуск процесу.

Спочатку серед доступних «плиток» вибирається джерело образу. За що відповідає кожний елемент було розглянуто вище. Розпочнеться аналіз вмісту, по завершенню якого дані будуть вивантажені в програму або WonderFox DVD видасть помилку, якщо дані не підходять під вказані параметри.

Тепер виберіть формат, в яке буде виведено відео з диска. У програмі є безліч відео та аудіо-форматів. Щоб користувачеві було зручніше орієнтуватися серед них, вони розбиті на розділи.

Також ви можете переглянути, як буде виглядати відео при відтворенні. Для цього потрібно скористатися вбудованим програмним плеєром.

Додатково відео можна редагувати, накладаючи на нього якісь фільтри, ефекти, закладені в програмі, повертаючи зображення і змінюючи його орієнтацію під свої потреби.

Всі настройки для копіювання відео з DVD-диска або з ISO-образу програма підбирає самостійно, але користувач може змінити їх під свої потреби. Щоб перейти до налаштувань, натисніть на кнопку «Settings», що розташована в лівій частині вікна. Тут ви можете вказати більш детальні настройки якості. Спеціально для тих, хто не розуміє значення деяких пунктів налаштувань передбачений спеціальний бігунок, де можна вказати більш високу якість або нижчу. Інші параметри будуть розставлені під його положення.

Коли ви закінчите з настройками проекту, вам потрібно буде просто натиснути на кнопку «Run».

Переваги та недоліки програми

WonderFox DVD Ripper PRO має як свої сильні, так і слабкі сторони.

переваги

 • Зрозумілий інтерфейс, що не завантажений додатковим функціоналом;
 • Обробка файлів відбувається максимально швидко і ефективно;
 • Велика бібліотека форматів виводу.

недоліки

 • Сильно обмежений функціонал в ознайомчої версії програми;
 • Інтерфейс англійською мовою. Користувачам, що не володіють цією мовою може бути складно працювати з програмою.

WonderFox DVD Ripper PRO – це досить проста у вивченні програма, яка не потребує особливих навичок від користувача. Тим, кому потрібно часто робити копії вмісту DVD-дисків, дана програма рекомендується до придбання.

Ссылка на основную публикацию