WO Mic – Як іспользоать Андроїд як мікрофон

Свій смартфон або планшет на базі можна використовувати для самих різних цілей, в тому числі як мікрофон на Windows, завдяки чому ви зможете користуватися такими безкоштовними програмами для розмов, як Skype, Viber, або повноцінно спілкуватися з друзями в онлайн-іграх.

Для цього буде потрібно сам комп’ютер з встановленою операційною системою Windows 8 або 10, USB-кабель, додаток-клієнт і потрібні драйвери як на Android-пристрої, так і на ПК. Перед тим як встановити додатки, виконайте налагодження по USB.

 1. перейдіть в налаштування. Розкрийте для розробників. встановіть прапорець Налагодження по USB.
 2. натисніть Ок для вирішення налагодження.

Тепер потрібно встановити додаток-клієнт, наприклад WO Mic.

WO Mic – встановлення та налаштування додатка

 1. встановіть WO Mic з Google Play Market.
 2. Встановіть програму-клієнт і необхідні драйвери на комп’ютер, перейшовши за посиланням, зазначеної в описі програми. Натисніть кнопку Читати далі і знайдіть посилання Download page.
 3. встановіть додаток WO Mic на комп’ютер. натисніть запустити, потім кнопку Next (Далі). Перевірте папку, куди збережеться додаток, і натисніть кнопку Install ( «Встановити»).
 4. Після завантаження встановіть необхідні драйвери. Нажіте кнопку Запустити, потім Install ( «Встановити»). Дозвольте службі безпеки вашого ком’ютера прийняти файли з невідомого джерела.
 5. У додатку-клієнті на комп’ютері виконайте команду меню Connection ( «З’єднання») і виберіть Connect ( «З’єднатися»).
 6. У вікні, виберіть пункт USB.
 7. Увімкніть додаток на смартфоні або планшеті і виберіть відповідний спосіб використання. Підключіть пристрій до комп’ютера через USB-кабель. В налаштуваннях смартфона або планешета виберіть Settings ( «Налаштування»).
 8. Перейдіть на вкладку Transport ( «Перемістити») і виберіть USB.
 9. Натисніть кнопку Start ( «Почати»). Значок мікрофона повинен загорітися зеленим кольором. натисніть Ок.

Якщо підключитися через USB-провід не виходить, використовуйте бездротове з’єднання. Але при цьому ПК і мобільний пристрій повинні знаходитися в межах однієї мережі, тобто повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.

 1. Підключіть обидва пристрої до одного джерела Wi-Fi і запустіть додаток WO Mic на планшеті / смартфоні і на комп’ютері.
 2. В налаштуваннях мобільного клієнта виберіть підключення Wi-Fi.
 3. Натисніть кнопку Start ( «Почати»).
 4. Над значком мікрофона з’явиться IP-адреса, який слід ввести в настройках клієнтської програми на ПК.
 5. Натисніть кнопку Connection ( «З’єднання»).
 6. Натисніть кнопку Connect ( «З’єднатися»).
Ссылка на основную публикацию