Windows old як видалити на виндовс 10? + відео

Часто користувачі операційної системи Window’s 10, які встановили її шляхом поновлення попередньої версії до поточної, стикаються з проблемою неможливості видалення об’ємного ф’айла з диска C. Вірніше не файлу, а цілої папки. Традиційні методи видалення виявляються неефективними.

Як видалити windows.old

Це керівництво розраховане на 10 версію виндовс, але підійде і для попередніх операційних систем.

Ім’я папки говорить сама за себе і вказує на те, що в ній вміщено файли, що залишилися після установки попередніх систем, а саме 10, 7,8.1. Там же можна виявити деякі ф’айли, що потрапили з різних папок, наприклад, «Робочий стіл», «Мої документи» і т.п. Тому сюди коштувати заглянути в разі, якщо після поновлення і переустановлення системи була виявлена ​​пропажа деяких документів або інших файлів.

Правильне видалення виндовс олд

Якщо установка Windows 10 проводилася без форматування жорсткого диска або відбулося оновлення попередньої системи, то на ньому буде створена папка windows.old. Потрібно зауважити, що дана папка може мати практичне значення при безкоштовному переході на 10 версію. В цьому випадку вона буде містити дані для відновлення попередньої версії ОС. Тому від неї краще не позбуватися протягом 30 днів.

Порядок дій

Слід строго виконувати наведені нижче дії в заданій послідовності. почнемо:

  1. Після того, як зголоситься віконце натисканням клавіш Window’s і R слід ввести cleanmgr і натиснути ОК або Enter.
  2. Після того, як запуститься програма очищення, потрібно вибрати в меню «Очистити системні файли». Команда буде виконана, якщо користувач має права адміністратора.
  3. Коли пошук файлів завершиться потрібно вибрати розділ «Попередні налаштування Window’s» і підтвердити свій вибір, натиснувши на кнопку ОК.
  4. Після завершення процесу очищення дані, що містилися в папці, будуть втрачені, а сама татко може залишитися.

У разі невдалої спроби потрібно правою клавішею мишки клікнути по значку «Пуск» і вибрати розділ «Командний рядок (адміністратор)». Потім слід ввести такі символи: RD / S / Q C: \ windows.old, натиснути Enter. Успішне завершення цієї операції можливо за умови, що дана татко розташована на диску C. Для уточнення інформації подивіться відео нижче.

Ссылка на основную публикацию