Windows modules installer worker вантажить процесор windows 10

У Windows 10 користувачі часто скаржаться на те, що процес під назвою Windows modules installer worker сильно вантажить процесор. При цьому нормально користуватися комп’ютером або ноутбуком практично неможливо.

Windows modules installer worker практично повністю завантажив процесор

У даній статті ми розповімо вам про процес Windows modules installer worker. Ви дізнаєтеся для чого він потрібен, чому вантажить процесор і як це виправити?

Що робить процес Windows modules installer worker?

Даний процес забезпечує роботу системної служби Windows з встановлення та оновлення робочих модулів і компонентів операційної системи.

Іншими словами, як тільки ваша Windows 10 починає оновлюватися або шукати оновлення, то процес Windows modules installer worker активується, що супроводжується сильним навантаженням на процесор, а також на жорсткий диск.

У більшості випадків цей процес має високу активність в перші дні після установки операційної системи Windows, або після виходу офіційного великого оновлення.

Чому windows modules installer worker сильно вантажить процесор?

У моменти пошуку і установки оновлень потрібні великі ресурси. Під час скачування оновлень процес Windows modules installer worker сильно навантажує процесор і інтернет з’єднання (Мережа), а в моменти установки оновлень – процесор і жорсткий диск.

Це абсолютно нормальне явище. Справа в тому, що на потужних комп’ютерах і ноутбуках, де стоять дорогі процесори і жорсткі диски (SSD) цього практично непомітно. Користувач навіть не помічає цієї самої навантаження. А ось на комп’ютерах і ноутбуках, особливо зі старими і повільними жорсткими дисками, а також з процесорами зі слабкою тактовою частотою, вплив і робота процесу Windows modules installer worker виражені більш яскраво.

Що робити?

Варіантів рішення два.

Перший це банальне очікування. Просто залиште свій комп’ютер з завантаженим процесором і диском процесом Windows modules installer worker включеним на кілька годин. Чим могутніше ваш комп’ютер, тим швидше цей процес завершить свої дії. Вимикати і завершувати роботу процесу не рекомендується. Це може привести до збою установки оновлень і, як наслідок, до непрацюючої операційній системі.

Другий варіант слід використовувати тільки якщо не допоміг перший. В цьому випадку вам доведеться відключити службу центру поновлення Windows, а також службу «Монтажник модулів Windows».

Відключення служби оновлень докладно описано в цій статті.

Щоб відключити службу установника модулів windows потрібно зайти в управління комп’ютером.

Відкриваємо управління комп’ютером

Тут зліва розкриваємо «служби і додатки» і вибираємо «Служби».

Справа з’явиться список всіх служб вашої операційної системи. Нас цікавить «Монтажник модулів Windows». Кількома по ньому 2 рази.

Відключення служби «Монтажник модулів Windows»

У вікні властивостей служби вибираємо тип запуску – «Відключено» і в стані тиснемо кнопку «Зупинити». Після всіх виконаних дій натискаємо «Ок».

Після цього перезавантажуємо комп’ютер. Процес Windows modules installer worker повинен перестати вантажити процесор і жорсткий диск.

Ссылка на основную публикацию