Windows 8 оновлення до Windows 10.

Сьогодні і я занурився в процес установки Windows 10, стимулом послужило бажання оновити свою «стару» Windows 8 і звичайно зберегти ліцензію.

Вирішено було все робити по великому колу – встановити чисту вісімку і оновиться до десятки.

Установку Windows 8 описувати не буду, а от відчуття, мабуть варто.

Вісімка після року забуття здалася мені не дуже зручною в порівнянні Windows 10, хоча колись вона все-таки радувала мене. Активував Windows 8 і став вибирати варіант поновлення.

Зрозумівши що часу у мене трохи вирішив оновиться за допомогою утиліти від Майкрософт MediaCreationTool, яка дозволить і оновиться і Завантажити: Windows 10 ISO.

Так і зробив, утиліта запропонувала на вибір оновиться або створити носій з Віндовс 10.

Щоб зберегти активацію Windows 8, перший раз необхідно вибрати оновиться. Після того як утиліта (MediaCreationTool) скачала операційну систему і невеликої підготовки було запропоновано вибрати що слід зберегти.

Наступним повідомленням мені нагадали, що те що я вирішив встановити Windows 10 все готово для установки).

 Установка не зайняла багато часу, перш за все перевіряю активацію. Все добре, бачу напис «активація Windows 10 виконано». Трохи спантеличив той момент що ключик, для активації який прописаний в системі не такий як я вводив в Windows 8, тобто Microsoft генерує новий ключ, в минулому активацію Windows 10, ліцензійний ключ можна подивитися, а в наслідку і зберегти з допомогою- Product Key Finder або Мagic jelly bean key finder.

Є новий ключ, подумав я тепер можна і провести чисту установку Windows 10.

Для чистоти експерименту записав ISO образ Windows 10 з допомогу вище згаданої утиліти MediaCreationTool на флеш накопичувач, завантажився з неї відформатував диск С: і почав установку.

Вчасно Установки було запропоновано ввести ліцензійний ключ Windows 10 і обидва рази я вибирав пропустити, ключ не вводив.

Вирішив це зробити в самій системі. Але зайшовши в параметри системи я з подивом побачив, що моя копія Windows 10 вже

активована. 

Виходить, що нова ОС прив’язує ключі до вашого залозу, і на іншому ПК він не активується.

Ссылка на основную публикацию