Windows 10 Жовтень 2020 (версія 1809): Функції які будуть видалені.

Оновлення жовтня 2018 року видаляє і припиняє підтримку застарілих функції, Очищення диска (Disk Cleanup) – одна з них. Ось повний список функцій, які були видалені або які планується замінити.

Поряд з, Microsoft також виконує очистку системи і видаляє або замінює функції, які застаріли.

Зазвичай функції, які Microsoft видаляє, не є значними, але починаючи з жовтневого поновлення Windows 10 (версія 1809), ви виявите ряд відсутніх функцій, включаючи додатки голограми, телефонного компаньйона, а також управління розподіленим скануванням (DSM), поки ви все ще можете використовувати інструмент Ножиці і Очищення диска, ці функції більше не підтримуються.

Нижче ми розглянемо функції, які більше не є частиною Windows 10, або вони як і раніше доступні, але не підтримуються і можуть бути видалені в майбутніх версіях.

У Windows 10 версії 1809 будуть видалені наступні функції, параметри та програми:

Business Scanning, також зване Distributed Scan Management (DSM): Microsoft видаляє цю функцію безпечного сканування.

Параметр FontSmoothing в unattend.xml: цей параметр дозволяє вказати стратегію згладжування шрифту для використання по всій системі. Windows 10 тепер використовує ClearType за замовчуванням, тому FontSmoothing більше не потрібно.

Додаток «Голограма»: Windows 10 замінила додаток «Голограма» – Засобом перегляду змішаної реальності. Якщо ви хочете створити 3D-об’єкт, ви все одно можете зробити це в Paint 3D і переглянути результат в VR або Hololens за допомогою засобу перегляду змішаної реальності.

Phone Companion: при оновленні до Windows 10 версії 1809 додаток Phone Companion буде видалено з вашого ПК. використовуйте сторінку «Телефон» в додатку «Параметри», щоб синхронізувати свій мобільний телефон з ПК.

limpet.exe:   Microsoft видаляє інструмент limpet.exe, який використовується для доступу до TPM для підключення Azure, як відкритого джерела.

Консоль керування довіреним платформним модулем (TPM): інформація, раніше доступна в консолі управління TPM, тепер доступна на сторінці «Безпека пристрою» в Центрі безпеки Windows Defender.

Оновлення за допомогою Windows Embedded Developer Update: Microsoft більше не публікує нові оновлення для сервера WEDU. Замість цього ви можете завантажити будь-які нові оновлення з каталогу оновлень Microsoft.

У версії 1809 Windows 10 більше не оновлюються і не підтримуються наступні функції і додатки:

“Очистка диска”. Починаючи з жовтневого поновлення Windows 10, йде у відставку інструмент Disk Cleanup на користь додатки «Параметри» → «Пам’ять пристрою», який включає крім нових всі функції, які присутні в застарілому компоненті.

Динамічний замок APIS: API-інтерфейси супутніх пристроїв (CDF) дозволяють переносити носії та інші пристрої для блокування ПК. Оскільки сторонні партнери не прийняли метод CDF, Microsoft більше не розробляє API-інтерфейси динамічного блокування CDF.

Служба OneSync: служба OneSync синхронізує дані для додатків «Пошта», «Календар», «Люди». Microsoft додала механізм синхронізації в додаток Outlook, яке забезпечує таку ж синхронізацію.

Ножиці: Компанія більше не розробляє утиліту «Ножиці» в якості окремого додатка, а замість цього випустила новий інструмент «Фрагмент і начерк» (Фрагмент екрану).

Ссылка на основную публикацию