Windows 10 збірка 15002 для інсайдерів Раннього доступу (Fast Ring)

Нова збірка майбутнього оновлення Windows 10 Creators Update, Redstone 2 або Windows 10 версія 1704, випущена для інсайдерів Fast Ring. Давайте подивимося, що нового в офіційно випущеної збірці Windows 10 Insider Preview 15002.

Основні зміни полягають у наступному.

Edge Вкладка Попереднього перегляду: Легко заплутатися в відкритих вкладках, особливо якщо відкрито багато вкладок одного сайту, з однаковою назвою та значками. Вкладка Попереднього перегляду дозволяє легко поглянути візуально на всі відкриті вкладки, не залишаючи сторінки. Ви можете перегорнути список киснем, колесом миші або сенсорною панеллю. Просто натисніть на значок ^ поруч з вашими вкладками, щоб почати роботу.

Виберіть в сторону:  Іноді вам просто потрібно на час прибрати, заховати всі відкриті вкладки в сторону і почати з чистого аркуша. Ми додали дві нові кнопки поруч з вашими вкладками в Microsoft Edge, щоб допомогти вам швидко управляти всіма вкладками не закриваючи їх і продовжити роботу повернувши їх в будь-який момент.

Список переходів для Microsoft Edge: Тепер ви можете запустити нове вікно або нове Приватна вікно InPrivate для Microsoft Edge, натиснувши на значок браузера прямо з панелі завдань. Просто клацніть правою кнопкою миші або проведіть пальцем вгору по значку Microsoft Edge, в панелі завдань, і вибрати необхідну задачу.

Flash Click-to-Run: Microsoft Edge тепер буде блокувати флеш -вміст за замовчуванням, поки користувач сам не вибере можливість відтворити його. Це означає, більш високий рівень безпеки, стабільності та якості для вас, зберігаючи при цьому можливість запускати Flash, коли ви хочете.  

Веб – Платежі: Microsoft Edge тепер підтримує попередній перегляд для нового платежу Request API, що дозволяє сайтам, зробити замовлення простіше за допомогою переваги оплати і доставки, що зберігаються у вашому Microsoft Wallet. В даний час Веб – Платежі знаходяться в стані попереднього перегляду для розробників і не буде обробляти інформацію про оплату.

Плитка папки в меню Пуск: В рамках наших постійних зусиль, ми раді повідомити вам, що з сьогоднішньої збірки тепер ви зможете згрупувати плитки меню пуск в папки. Ми раді довести цю інформацію до користувачів Windows 10. Щоб приступити до роботи, перетягніть плитку поверх іншої плитки в меню Пуск, щоб створити папку.

Оновлення для Windows Share (Поділиться): Ми переробили досвід спільного використання Windows, тепер користувачам доступна нова панель зі списком додатків, за допомогою яких ви можете поділитися необхідною інформацією. 
Швидкий доступ WIN + H, що використовуються в старому додатку Поділиться, були видалені.

Захоплення області екрану: Ви можете використовувати Win + Shift + S , щоб захопити область екрану і скопіювати його в буфер обміну для вставки в будь-який додаток.

Поліпшення DPI підтримки високого дозволу для настільних додатків: Продовжуючи нашу роботу з випуску 14986, Build 15002 приносить багато хорошого для DPI. По-перше, так само, як і з Microsoft Management Console (MMC), ми оновили Performance Monitor (Perfmon), зображення тепер буде більш чітким на високих настройках DPI. По-друге, ми включили ці удосконалення за замовчуванням для деяких настільних додатків Windows, тепер ви можете включити їх самостійно для інших додатків! Для цього вам необхідно знайти файл програми з розширенням .exe, натиснути правою кнопкою миші на ньому і виберать Властивості. Перейдіть на вкладку Сумісність і включіть систему (Enhanced) DPI масштабування, і натиснути кнопку ОК.  

Оновлені параметри пристроїв: Нові настройки сторінки додавання пристроїв об’єднує всі Bluetooth і підключених нових пристроїв, пропонуючи єдине місце для керування пристроями / периферійні пристрої. Аксесуари Bluetooth, бездротові док – станції, контролери Xbox Wireless, і ін. – пристрої визначаються і управляються з того ж місця, використовуючи один інтерфейс як для робочого столу, так і для мобільних пристроїв. Ми також додали можливість відключення і повторного підключення аудіо пристроїв Bluetooth на сторінці Пристрої.

Нові опції відображення налаштувань: на основі зворотного зв’язку з найбільш часто використовуваних параметрів, ми оновили налаштування Екрану. На сторінці внесено значну кількість змін, які повинні зробити сторінку ясніше і простіше у використанні, в тому числі змінити роздільну здатність екрана прямо з головної сторінки налаштування екрану.  

Синє світло (Lower Blue Light): Windows тепер може автоматично зменшити інтенсивність синього світла, вашого комп’ютера в нічний час. Д
ля включення або відключення функції ви можете використовувати для користувача розклад в меню параметри -> система -> екран.

Персоналізація Windows тепер підтримує опцію Недавно використовувані кольори: Ми розуміємо, наскільки важливі кольору для персоналізації, і що іноді це займає кілька спроб, поки вийде знайти ідеальний варіант для відповідності вашому фону, шпалер робочого столу. Раніше, коли ви вибирали новий колір і закривали вікно налаштувань, розуміли, що колір, який ви обрали не зовсім те, що ви шукали.

У нас є рішення! З випуску 15002, ми додали новий розділ “ Нещодавно використовувані кольорипараметри> персоналізація> кольори, так що ви можете легко вибрати кольору, які ви використовували в минулому.

Управління Темами для Windows в Параметрах: Як ми вже згадували в минулому, одне з наших постійних зусиль, об’єднати додаток Параметри і Панель управління, ми використовуємо вашу зворотний зв’язок, щоб встановити пріоритет конвергенції в Параметри Windows. Ми раді представити наступну частину цього проекту: Управління темами тепер перемістився з Панелі управління в додаток Параметри.

Cross-Device Experiences: з оновленням Anniversary, ми додали можливість для розробників додатків створення досвіду перехресних пристроїв. Користувачі можуть включити або відключити цю функцію для свого облікового запису за допомогою параметри> Конфіденційність> загальні “Дозволити програмам на інших пристроях відкривати додатки і продовжувати роботу з ним на цьому пристрої”. У збірці 15002, ми перенесли цю установку на свою власну сторінку – новий запис в розділі параметри> система, яка називається “Cross-Device Experiences”, і ми додали новий список, що випадає, щоб дозволити вам перемикатися між пристроями.

Підтримка ліміту Ethernet підключення: На основі ваших відгуків, ми додали опцію “Встановити в якості лімітного підключення” для Ethernet (LAN) з’єднань в параметри> Мережа та Інтернет> Ethernet. Так само, як і для мобільного широкосмугового доступу і підключення Wi-Fi, ця опція дозволяє обмежити використання даних фону деяких додатків і дає вам більший контроль над тим, як дані використовуються за допомогою бездротової технології Ethernet.

Регулювання управління гучністю: При призначенні трьох або чотирьох пальців для жесту управління гучністю, регулятор гучності UI буде виглядати так, як ви міняєте гучність. Ми також допрацювали жест, так що тепер це займає менше часу для регулювання гучності на значну величину

Поліпшення сторінки налаштування сенсорної панелі: На основі зворотного зв’язку з користувачами, ми зробили деякі поліпшення користувальницького інтерфейсу на новій сторінки налаштування сенсорної панелі, в тому числі створення двох нових груп для жестів трьох і чотирьох пальців, забезпечуючи більшу гнучкість.

BSOD тепер GSOD:  У спробі легше відрізнити збірку Windows, ми оновили сторінку BugCheck (синій екран), тепер вона зелена. Остаточна версія Windows буде як і раніше мати класичний синій колір, в тому числі фінальна версія Windows 10 Creators Update.

Поліпшення роботи з оновленнями Windows 10

  • Ми вже зробили ряд оновлень на основі зворотного зв’язку і сьогодні ми раді повідомити вам, є ще деякі приємні зміни:
  • Ми додали варіант, який дозволить вам зробити паузу поновлення на вашому комп’ютері протягом 35 днів. Щоб призупинити свій ПК від отримання оновлень, перейдіть на сторінку Параметри- Оновлення Windows – Розширені можливості пошуку. Ця можливість буде доступна в Professional, Education і Enterprise редакціях Windows.
  • Ми додали варіант, який дозволить вам вирішити, чи слід включати чи не включати оновлення драйверів при оновленні Windows. Можливість буде доступна в Professional, Education і Enterprise редакціях Windows.
  • Ми додали новий значок на сторінці Параметрів Windows- Оновлення та безпеку, Показує статус оновлення з першого погляду

Ми зробили деякі поліпшення нашої логіки, щоб краще розуміти, якщо дисплей ПК активно використовується для чогось, система не робитиме спроб перезапуску.

Інсайдери з редакцією Windows10 Home, тепер також буде мати можливість використовувати максимальний період 18 год для активних годин.

Ссылка на основную публикацию