Windows 10 збірка 14361 вийшла для інсайдерів Fast Ring.

Вчора Microsoft випустила свіжу збірку Windows 10 для швидкого кільця Програми Windows Insider. Збірка 14361 це перша збірка з гілки Редстоун, яка ідентифікує себе як “версія 1607”. Давайте подивимося, які зміни є під капотом цієї збірки.

Зміни, які можуть бути цікавими для звичайного користувача в цій збірці наступні:

  • Операційна система ідентифікує себе як версія 1607.
  • розширення LastPass і Adblock доступні для браузера Edge.
  • Нове поєднання клавіш для Дати та Календаря – Win + Alt + D.
  • Оновлення для Windows Ink з поліпшеними характеристиками.
  • Новий значок для Blu-ray дисків:
  • Новий значок мережі в Центрі дій:
  • Покращення Параметрів: Тепер панель навігації біла в світлій темі і чорна в темній; для виділення поточної сторінки Параметрів ми доданий кольоровий прямокутник (акцентного кольору профілю).

Повний офіційний журнал змін від Microsoft, включаючи інші зміни виглядає наступним чином.

Що нового

Розширення LastPass для Microsoft Edge: Ми раді повідомити, що LastPass, популярне безкоштовне розширення для управління паролями, тепер доступний для скачування. Відвідайте нашу сторінку розширень на веб – сайті Microsoft, щоб дізнатися більше і спробувати його для себе!

Представляємо Контейнер Hyper-V: Тепер ви зможете використовувати Docker нативної на Windows 10 з Контейнерами Hyper-V щоб збирати, переміщати і запускати контейнери використовуючи образ ОС Windows Server 2016 Technical Preview 5 Nano Server. Також доступна нова версія движка Docker для Windows, що розширює підтримку контейнерів, вдосконалює синтаксис DockerFile and getting started experience for users. Для подробиць про те, як почати з цим роботу, ознайомтеся зі статтею Контейнери Windows або з Початковим керівництвом по Windows 10

Покращення Windows Ink:
• Лінійка тепер досить довга, щоб охопити весь дисплей Surface Book по діагоналі.
• Ми виправили проблему з олівцем, коли при кресленні уздовж лінійки лінія не змивалася разом з лінійкою, що виливалося в легке мерехтіння в кольоровий області при виборі Ручки, Карандаша або виделітелей.
• Ми оновили іконку Рукописного введення в Робочій середовищі Windows Ink для додання їй схожості з іконкою Робочої середовища Windows Ink.
• Ми поліпшили продуктивність при завантаженні ескізу Альбому в Робочій середовищі Windows Ink.
• На основі відгуків Інсайдерів ми зробили опцію “очистити все” більш легкодоступною в Альбомі, у вигляді іконки кошика в панелі меню. Перш вона перебувала під кнопкою Очистити.

Покращення Параметрів: На основі відгуків Інсайдерів ми зробили кілька поліпшень в додатку Параметри. Тепер панель навігації біла в світлій темі і чорна в темній; для виділення поточної сторінки Параметрів ми додали маленький кольоровий прямокутник (акцентного кольору профілю). Клік по кнопці Додому зліва зверху призводить на початкову сторінку Параметрів. Також ми зробили кілька інших візуальних поліпшень, включаючи невелике збільшення розміру тексту напису назви сторінки.

Ми також змінили значок для мережі швидкого дії, щоб краще уявити його в якості точки входу в мережу (раніше, це був загальний значок земної кулі).

Джерело:.

ISO образи сістемиWindows 10 збірка 14361

 Windows 10 збірка 14361 був випущений для Windows, інсайдерів, так як це збірка Fast Ring – офіційні образи ISO не доступні. Ось неофіційні образи ISO, які можна використовувати, для установки цієї збірки з нуля.

У Windows 10 збірка 14361, Microsoft змінила ключ шифрування для ESD файлів, які можуть бути використані для легкого створення ISO образу з файлів ESD. Тому, на жаль, безпосередньо перетворені образи ISO не доступні в даний момент.

Ссылка на основную публикацию