Windows 10, усунення неполадок принтера.

Вам може бути цікаво: Як ісправіть- Принтер за замовчуванням не може бути встановлений.

Windows 10 була в стадії тестування протягом дуже довгого часу, перш ніж Microsoft, нарешті, випустила її, остаточний варіант системи все ж має ряд проблем.

Більшість користувачів задоволені оновленням, але невелика частина має проблеми з обладнанням і драйверами.

Багато користувачів повідомляють про проблеми з принтером після поновлення до ОС Windows 10. Операційна система не може розпізнати їх принтери, або виникають проблеми під час друку.

Якщо у вас є проблеми з принтером, ви можете спробувати наступний спосіб. Переконайтеся, що принтер правильно підключений до комп’ютера з Windows 10 і включений.

Запуск офіційного усунення неполадок принтера.

Microsoft знає, що в Windows 10 у ряду користувачі є проблеми з принтерами. Для того, щоб допомогти їм, Microsoft випустила засіб усунення неполадок, для виявлення та автоматичного виправлення більшості проблем, пов’язаних з принтерами.

Натисніть тут, щоб завантажити засіб усунення неполадок принтера в Windows 10 з серверів Microsoft. Після завантаження, двічі клікніть на файлі, для запуску, виберіть принтер зі списку і натисніть кнопку Далі, почнеться пошук несправностей. 

Будуть перевірені:

# Помилки служби диспетчера черги друку

# Версія драйвера

# Проблеми з підключенням принтера

# Помилки драйвера принтера

# Принтери, які не використовуються спільно з домашньої групою

# Черга друку

Перш ніж намагатися вирішити проблему, Засіб усунення неполадок також перевіряє наявність тонера і застрягання паперу. Це може допомогти в більшості питань.

Якщо Windows 10 все ж не знаходить ваш принтер, то, швидше за все винні драйвера. Щоб виправити цю проблему, ми рекомендуємо вам вручну видалити драйвер, а потім встановити останню версію драйвера. Обов’язково, скачайте драйвер тільки з офіційного веб-сайту.

Ссылка на основную публикацию